\n"],"articleBody":"Atlanta 22. novembra (TASR) - Kariéra Rajona Ronda bude v basketbalovej NBA pokračovať v Atlante Hawks. Tridsaťpäťročný pivot sa po dvoch sezónach v Los Angeles Lakers dohodol s novým zamestnávateľom na dvojročnej zmluve v hodnote 15 miliónov dolárov.\r\n\r\n\"Ďakujem organizácii Lakers za príležitosť hrať za taký úžasný tím. Profesionalita a podpora trénerov bola ohromná a som za ňu vďačný,\" poďakoval sa Rondo na instagrame klubu, s ktorým získal v minulom ročníku svoj druhý titul v profilige. Z prvého sa tešil v roku 2008 s Bostonom. Informoval o tom web ESPN.\r\n\r\n Pozrite si tento príspevok na Instagrame Príspevok, ktorý zdieľa Rajon Rondo (@rajonrondo) ","httpStatus":200}},"selectedPage":"https://www.teraz.sk/api_rest.php?module=RestApi&method=article&articleId=509347§ion=sport&kind=clanok","wagonByUrl":{},"requirements":{"ids":[],"entities":{}},"wagonsConfig":[],"wagonHeight":{"ids":[],"entities":{}}}
< sekcia Šport

Rondo sa dohodol na dvojročnej zmluve s Atlantou Hawks

Na snímke vľavo hráč Lakers Rajon Rondo dáva kôš, vpravo hráč Clippers Shai Gilgeous-Alexander v zápase basketbalovej NBA Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers, archívne foto. Foto: TASR/AP

Rondo sa na instagrame poďakoval klubu Los Angeles Lakers, s ktorým získal v minulom ročníku svoj druhý titul v profilige.

Atlanta 22. novembra (TASR) - Kariéra Rajona Ronda bude v basketbalovej NBA pokračovať v Atlante Hawks. Tridsaťpäťročný pivot sa po dvoch sezónach v Los Angeles Lakers dohodol s novým zamestnávateľom na dvojročnej zmluve v hodnote 15 miliónov dolárov.

"Ďakujem organizácii Lakers za príležitosť hrať za taký úžasný tím. Profesionalita a podpora trénerov bola ohromná a som za ňu vďačný," poďakoval sa Rondo na instagrame klubu, s ktorým získal v minulom ročníku svoj druhý titul v profilige. Z prvého sa tešil v roku 2008 s Bostonom. Informoval o tom web ESPN.