Graňákov gól Dinamu Moskva nestačil, Riga vyhrala 4:2

Dominik Graňák Foto: TASR

Lev Praha zvíťazil na ľade AK Bars Kazaň 3:2 po nájazdoch.

Moskva 24. januára (TASR) - Slovenský hokejista Dominik Graňák si v piatkovom zápase KHL medzi jeho Dinamom Moskva a Dinamom Riga pripísal jeden gól. V 9. minúte poslal svoj tím do vedenia 1:0, z víťazstva sa však napokon netešil a Riga triumfovala 4:2.

V ďalšom stretnutí Lev Praha zvíťazil na ľade AK Bars Kazaň 3:2 pp a sn. Hostia síce ešte v závere prehrávali 1:2, tri sekundy pred koncom však zariadil vyrovnanie Ondřej Němec. Keďže v predĺžení gól nepadol, rozhodnúť museli samostatné nájazdy, v ktorých zabezpečil triumf Leva Martin Thörnberg.

Hokejisti Avtomobilistu Jekaterinburg zvíťazili v prvom piatkovom zápase na domácom ľade nad Barysom Astana 6:2.