Piatok 26. apríl 2024Meniny má Jaroslava

Sabbatini obsadil 3. miesto na Shriners Children's Open v Las Vegas

Slovenský golfista Rory Sabbatini počas 3. kola prestížneho golfového turnaja Players Championship 16. marca 2019 vo floridskom stredisku Ponte Vedra Beach. Foto: TASR/AP

V Las Vegas sa z triumfu tešil reprezentant Kórejskej republiky Sungjae Im s bilanciou 260/-24, druhý skončil domáci Matthew Wolff (264/-20).

Las Vegas 11. októbra (TASR) - Slovenský golfista Rory Sabbatini obsadil na turnaji Shriners Children's Open v Las Vegas tetie miesto. Na podujatí PGA Tour dosiahol bilanciu 19 úderov pod par (265/-19), rovnako ako Austrálčan Marc Leishman a Američan Adam Schenk.

Strieborný medailista z OH v Tokiu sa na spoločné tretie miesto vyšplhal v záverečnom 4. kole, ktoré zvládol na 64 úderov, čiže sedem pod par ihriska. Zahral pritom šesť birdie a iba jedno bogey, na deviatej jamke sa blysol s eagle. Naposledy bol na pódiu podujatia PGA Tour v súťaži jednotlivcov ešte v júni 2019, keď skončil rovnako tretí na Rocket Mortgage Classic v Detroite.