Quantcast
< sekcia Šport

Salah potvrdil, že aj v nasledujúcej sezóne zostane v Liverpoole

Futbalista Liverpoolu Mohamed Salah, archívna snímka. Foto: TASR/AP

Dvadsaťdeväťročný kanonier sa však nevyjadril k tomu, či v klube zotrvá aj po tom, čo mu na budúci rok v lete vyprší kontrakt.

Liverpool 25. mája (TASR) - Egyptský futbalista Mohamed Salah v stredu potvrdil, že aj v nasledujúcej sezóne zostane v FC Liverpool.

Dvadsaťdeväťročný kanonier sa však nevyjadril k tomu, či v klube zotrvá aj po tom, čo mu na budúci rok v lete vyprší kontrakt. Rokovania o novom totiž trvajú už niekoľko mesiacov a zatiaľ nepriniesli žiadny výsledok.

Salah sa momentálne sústredí na sobotňajšie finále Ligy majstrov, v ktorom jeho tím čaká Real Madrid. "Nechcem rozprávať o kontrakte. V budúcej sezóne určite zostanem a uvidíme, čo bude potom. Teraz sa na to nesústredím. Nechcem byť sebecký, je to o tíme. Opäť chcem vidieť Jordana Hendersona zdvihnúť trofej LM," povedal.

Ani Salahov partner z útoku Sadio Mane zatiaľ nepovedal, či zostane v klube po vypršaní zmluvy v lete 2023. Veľký záujem o jeho služby má Bayern Mníchov. "Na otázky o mojej budúcnosti odpoviem po finále LM," odvetil novinárom. Informovala agentúra AFP.