Sobota 27. apríl 2024Meniny má Jaroslav

San Sebastian uspel na ihrisku Raya 2:0 a vyhral piaty duel za sebou

Ilustračné foto. Foto: TASR

Už v prvom polčase rozhodli o zisku troch bodov pre hostí gólmi Alexander Sörloth a Ander Barrenetxea.

Madrid 21. januára (TASR) - Futbalisti Realu San Sociedad San Sebastian natiahli v španielskej La Lige šnúru víťazstiev na päť. Na ihrisku Raya Vallecana triumfovali 2:0 v dueli 18. kola a upevnili si tretiu priečku v tabuľke. Už v prvom polčase rozhodli o zisku troch bodov pre hostí gólmi Alexander Sörloth a Ander Barrenetxea.

Atletico Madrid rozhodlo o víťazstve nad Valladolidom 3:0 tromi gólmi v priebehu desiatich minút prvého polčasu. Postupne sa do streleckej listiny zapísali Alvaro Morata, Antoine Griezmann a Mario Hermoso. Atletico je priebežne štvrté, Valladolidu patrí priečka tesne nad pásmom zostupu.

Espanyol Barcelona si doma poradil s Betisom Sevilla 1:0. Jediný presný zásah stretnutia zaznamenal v 43. minúte Martin Braithwaite. Espanyol je po druhej výhre za sebou dvanásty, Betisu patrí v tabuľke šiesta pozícia.