Piatok 26. apríl 2024Meniny má Jaroslava

Serie A: Inter Miláno vyhral v Parme po góloch Sancheza

Futbalista Parmy Yordan Osorio(vpravo) a hráč Interu Miláno Alexis Sanchez (vľavo) bojujú o loptu v zápase 25. kola Serie A Parma Calcio - Inter Miláno v Parme vo štvrtok 4. marca 2021. Foto: TASR/AP

Parma je predposledná, na záchranu stráca sedem bodov.

Parma 4. marca (TASR) - Futbalisti Interu Miláno zvíťazili vo štvrtkovom stretnutí 25. kola talianskej Serie A v Parme 2:1. Dosiahli šiestu ligovú výhru v sérii a na čele tabuľky majú pred mestským rivalom AC Miláno šesťbodový náskok. V drese Interu odohral celý zápas slovenský reprezentant Milan Škriniar, za domácich hral do 67. minúty s kapitánskou páskou Juraj Kucka.

Po bezgólovom polčase poslal hostí do dvojgólového vedenia Alexis Sanchez. Pri prvom góle mal aj trochu šťastia, pri druhom perrfektne zakončil rýchly protiútok. Domáci ešte znížili, ale Inter si výhru postrážil. Tretí obhajca Juventus stráca na lídra desať bodov, ale má zápas k dobru. Parma je predposledná, na záchranu stráca sedem bodov.