Streda 15. máj 2024Meniny má Žofia

ONLINE: Slovan v divokom dueli prehral s Mytišči 4:5 a je stále na dne

Na snímke v popredí na ľade Igor Levickij (Atlant), Martin Štajnoch a brankár Samuel Baroš (obaja Slovan) v zápase hokejovej KHL Slovan Bratislava - Atlant Mytišči v Bratislave 22. januára 2015. Foto: TASR/Pavel Neubauer

Zverenci trénera Petriho Matikainena momentálne strácajú na ôsmy Podoľsk už desať bodov.

Bratislava 22. januára (Teraz.sk) - Zverenci trénera Petriho Matikainena momentálne strácajú na ôsmy Podoľsk sedem bodov. S Atlantom ide o tretí vzájomný duel v aktuálnej sezóne, v predchádzajúcich meraniach triumfovali Slovanisti.

Po šesťzápasovej absencii bude strážcom bratislavskej svätyne gólman Jaroslav Janus, v útoku stále belasým absentujú kapitán Milan Bartovič a Michal Vondrka. Napriek tomu Nagy a spol. potrebujú tri body ako soľ, najväčšou prekážkou im bude spoľahlivý fínsky brankár hostí Atte Engren. V treťom útoku mladučkého moskovského mužstva figuruje aj 43-ročný legendárny útočník Viačeslav Kozlov.

SLOVAN - MYTIŠČI 4:5 , strely 23:31

* 60:00 koniec zápasu, vyrovnanie nepriniesla ani 37-sekundová power-play
* 57:32 Hudáček nepremenil trestné strieľanie, jeho strela tesne minula ľavú tyč
* 56:27 GÓL Sošnikov potrestal zlé striedanie domácih
* 51:41 GÓL neuveriteľné, po 7 sekundách skóroval Sošnikov
* 51:34 GÓL opäť sa presadil elitný útok, Američan Murley využil presilovku
* 43:58 GÓL bleskurýchlu odpoveď napísal Juňkov a začína sa od začiatku
* 43:30 GÓL "one-man show" pokračuje, výborný Nagy dostal do vedenia domácich
* 39:52 Atlant ma viac ako minútovú presilovku 5 na 3, mladík Baroš stále dnes neinkasoval