< sekcia Šport

Slovenská dvadsiatka odohrá v júli tri prípravné zápasy s Českom

Na archívnej snímke uprostred tréner slovenskej hokejovej reprezentácie do 20 rokov Róbet Petrovický. Foto: TASR - Radovan Stoklasa

Slovenská dvadsiatka pod vedením Róberta Petrovického absolvovala na prelome júna a júla prvý kemp pred štartom sezóny 2020/2021, keď sa päť dní spoločne pripravovala v Námestove.

Brno 4. júla (TASR) - Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov sa koncom júla predstaví v Brne v troch prípravných zápasoch proti českým rovesníkom. Informoval o tom portál hokej.cz, Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH) zatiaľ konanie stretnutí nepotvrdil.

Zápasy by sa mali konať od piatka 24. júla do pondelka 27. júla v športovom centre Lužánky. Mladí Slováci začnú v Brne trénovať od štvrtka 23. júla, všetky duely sa budú hrať na ľadovej ploche so zámorskými rozmermi. Krajiny si museli hľadať náhradný program po tom, čo z dôvodu pandémie koronavírusu odpadlo niekoľko letných turnajov.

Slovenská "dvadsiatka" pod vedením Róberta Petrovického absolvovala na prelome júna a júla prvý kemp pred štartom sezóny 2020/2021, keď sa päť dní spoločne pripravovala v Námestove. Vrcholom sezóny budú juniorské MS, ktoré sa uskutočnia na prelome rokov v kanadských mestách Edmonton a Red Deer.Program slovenskej reprezentácie do 20 rokov (Sportcentrum Lužánky, Brno)

/zdroj: hokej.cz/:

piatok 24. júla

17.00 ČR "20" – SR "20"

nedeľa 26. júla

17:00 ČR "20" – SR "20"

pondelok 27. júla

16:00 ČR "20" – SR "20"