\n"],"articleBody":"Hamburg 30. októbra (TASR) – Nemecký tenista Alexander Zverev sa stal otcom. O novine informoval vo štvrtok večer prostredníctvom sociálnej siete Instagram. Potomka má s bývalou partnerkou Brendou Pateovou.\r\n\r\n„Uplynulé dni boli náročné, som otec vo veku 23 rokov. Nesmierne sa však radujem, že mám dieťa. Aj keď ja a Brenda už nie sme spolu, máme dobré vzťahy a k mojim povinnostiam pristúpim zodpovedne. Budeme sa starostlivo venovať tomuto malému človiečikovi. Viac už verejne nechcem hovoriť, s Brendou sa zaobídeme bez médií,\" napísal Zverev.\r\n\r\n Zobrazit příspěvek na Instagramu Příspěvek sdílený Alexander Zverev (@alexzverev123), Říj 29, 2020 v 1:35 PDT ","httpStatus":200}},"selectedPage":"https://www.teraz.sk/api_rest.php?module=RestApi&method=article&articleId=504006§ion=sport&kind=clanok","wagonByUrl":{},"requirements":{"ids":[],"entities":{}},"wagonsConfig":[],"wagonHeight":{"ids":[],"entities":{}}}
< sekcia Šport

Zverev sa stal otcom

Nemecký tenista Alexander Zverev, archívne foto. Foto: TASR/AP

Nemecký tenista sa stal vo veku 23 rokov otcom.

Hamburg 30. októbra (TASR) – Nemecký tenista Alexander Zverev sa stal otcom. O novine informoval vo štvrtok večer prostredníctvom sociálnej siete Instagram. Potomka má s bývalou partnerkou Brendou Pateovou.

„Uplynulé dni boli náročné, som otec vo veku 23 rokov. Nesmierne sa však radujem, že mám dieťa. Aj keď ja a Brenda už nie sme spolu, máme dobré vzťahy a k mojim povinnostiam pristúpim zodpovedne. Budeme sa starostlivo venovať tomuto malému človiečikovi. Viac už verejne nechcem hovoriť, s Brendou sa zaobídeme bez médií," napísal Zverev.