Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Pondelok 4. marec 2024Meniny má Kazimír
< sekcia Šport

Trénermi v All Star exhibícii budú známe hokejové mená

Rod Brind'Amour, archívne foto. Foto: TASR/AP

All Star Game bude pozostávať z troch zápasov, v ktorom proti sebe nastúpia výbery jednotlivých divízií vo formáte traja proti trom.

Las Vegas 12. januára (TASR) - Trénermi v All Star exhibícii hokejovej NHL budú Rod Brind'Amour, Andrew Brunette, Jared Bednar a Peter DeBoer. Miniturnaj výberov divízií sa bude konať 5. februára v Las Vegas.

Tréner Caroliny Brind'Amour si pripíše svoj prvý štart v exhibícii. Hurricanes si momentálne držia najlepšiu percentuálnu úspešnosť v lige. Premiéru na podujatí si odkrútia aj Brunette, ktorého Florida vedie Atlantickú divíziu, a Bednar, ktorý má s Coloradom najlepšiu percentuálnu úspešnosť v Centrálnej divízii. Iba DeBoer sa už v Zápase hviezd predstavil. Súčasný kouč Vegas si vyslúžil poctu v roku 2017, keď viedol v exhibícii San Jose.

All Star Game bude pozostávať z troch zápasov, v ktorom proti sebe nastúpia výbery jednotlivých divízií vo formáte traja proti trom. Každý tím bude mať k dispozícii šiestich útočníkov, troch obrancov a dvoch brankárov. Správu priniesol oficiálny web NHL.