Pondelok 17. jún 2024Meniny má Adolf

Triatlonistka Michaličková sa v Cagliari umiestnila na 33. mieste

Ilustračná snímka Foto: TASR/AP

Súťaž na Sardínii pozostávala z 1500 m plávania, 38 km jazdy na bicykli a behu na 10 km. O 15.15 h boli na programe preteky elite mužov.

Cagliari 25. mája (TASR) - Slovenská triatlonistka Zuzana Michaličková obsadila v súťaži elite žien na podujatí ITU World Triathlon Series v talianskom Cagliari 33. miesto. Za víťaznou Francúzkou Cassandre Beaugrandovou zaostala o päť minút. Súťaž na Sardínii pozostávala z 1500 m plávania, 38 km jazdy na bicykli a behu na 10 km. O 15.15 h boli na programe preteky elite mužov.

ITU World Triathlon Series - Cagliari

ženy elite:

1. Cassandre Beaugrandová (Fr.) 1:47:25 min., 2. Lisa Tertschová (Nem.) +3 s, 3. Beth Potterová (V.Brit.) +6, ..., 33. Zuzana MICHALIČKOVÁ (SR) +5:00 min.

muži elite:

1. Alex Yee (V.Brit.) 1:39:44 h, 2. Hayden Wilde (N.Zél.) +2 s, 3. Csongor Lehmann (Maď.) +43