Turín zdolal Bolognu a poskočil na deviate miesto, triumf Sassuola

Na snímke hráč Sassuola Davide Frattesi oslavuje so spoluhráčmi druhý gól v zápase 25. kola talianskej Serie A vo futbale Sassuolo Calcio - US Cremonese v pondelok 6. marca 2023. Foto: TASR/AP

Sassuolo zdolalo US Cremonese 3:2.

Rím 7. marca (TASR) - Futbalisti Turína vyhrali v pondelňajšom zápase 25. kola Serie A nad Bolognou 1:0. O jediný gól sa postaral Yann Karamoh, ktorý skóroval v 22. minúte. Turín tak poskočil na deviate miesto a na svojho pondelňajšieho súpera stráca jeden bod.

Sassuolo zdolalo US Cremonese 3:2. Domáci viedli po 1. polčase 2:0 po góloch Armanda Laurienteho a Davidea Frattesiho, no po prestávke sa dvakrát presadil hosťujúci Cyriel Dessers. Triumf domácich zabezpečil v nadstavenom čase Nedim Bajrami a jeho tím poskočil na trináste miesto. Cremonese je devätnásta, deväť bodov pod hranicou zostupu.