UD Levante remizoval s Atletico Madrid v dohrávke 2. kola La Ligy

Ilustračné foto. Foto: TASR - Michal Svítok

Atletico má na čele tabuľky šesťbodový náskok.

Madrid 17. februára (TASR) - Líder španielskej futbalovej La Ligy Atletico Madrid remizoval v stredajšej dohrávke 2. kola na ihrisku UD Levante 1:1. Atletico má na čele tabuľky šesťbodový náskok na mestského rivala i obhajcu Real Madrid a zápas k dobru.

Domáci sa dostali do vedenia v 17. minúte, keď po zisku lopty v strede ihriska podniklo rýchly výpad duo Jorge de Frutos - Enis Bardhi. De Frutos dobre načasoval prihrávku na Severomacedónčana a ten bol v zakončení nekompromisný. "Los Colchoneros" vyrovnali v 37. minúte, Marcos Llorente sa rozhodol skúsiť šťastie spoza šestnástky, dráhu jeho strelu hlavou zmenil obranca a domáci brankár bol bezmocný. V 85. minúte stredopoliar hostí Saul Niguez dosiahol gól, no ten neplatil pre ofsajd a tak sa body delili.