Udinese zdolalo úradujúcich majstrov 3:1, gólový Ibrahimovič

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

AC Monza remizovala s US Cremonese 1:1 a zostal na trinástom mieste. Hostia sa posunuli z chvosta na predposlednú priečku a sú bod pred Sampdoirou, ktorá má zápas k dobru.

Rím 19. marca (TASR) - Futbalisti Udinese Calcio vyhrali v sobotňajšom zápase 27. kola Serie A nad AC Miláno 3:1. Jediný gól úradujúcich majstrov zariadil v nadstavení prvého polčasu Zlatan Ibrahimovič z penalty.

Pre veterána to bol prvý gól od návratu po zranení. Jeho tím figuruje v tabuľke na štvrtom mieste, o bod za Laziom Rím, ktoré má jedno stretnutie k dobru. Udinese je ôsme s rovnakým počtom bodov ako siedmy Juventus Turín.

AC Monza remizovala s US Cremonese 1:1 a zostal na trinástom mieste. Hostia sa posunuli z chvosta na predposlednú priečku a sú bod pred Sampdoirou, ktorá má zápas k dobru. Salernitana taktiež remizovala na svojom štadióne s Bolognou 2:2 a slovenský obranca domácich Norbert Gyömbér hral za domácich do 87. minúty. Jeho tím je šestnásty, hostia sa nachádzajú o šesť pozícií vyššie.