Quantcast
< sekcia Šport

V jarnom osemfinále pohára Slovan v Ružomberku, Sásová privíta Senicu

Na snímke zľava v popredí Matúš Vojtko (ŠK Slovan Bratislava) a Martin Regáli (MFK Ružomberok) počas zápasu 14. kola futbalovej Fortuna ligy ŠK Slovan Bratislava - MFK Ružomberok 7. novembra 2021 v Bratislave. Foto: TASR Pavol Zachar

Zápasy 4. kola MŠK Spišské Podhradie - ViOn Zlaté Moravce-Vráble a MFK Tesla Stropkov - MFK Púchov sa budú dohrávať, ich víťazi nastúpia proti sebe.

Bratislava 2. decembra (TASR) - Futbalisti Slovana Bratislava, úradujúceho víťaza Slovenského pohára-Slovnaft Cupu, sa v jarnom osemfinále 53. ročníka stretnú s MFK Ružomberok. Rozhodol o tom štvrtkový žreb na pôde Slovenského futbalového zväzu (SFZ).

V piatom kole sa s istotou predstaví sedem zástupcov Fortuna ligy a päť druholigistov. Tretiu ligu Východ zastupuje MFK Vranov nad Topľou. ŠK Sásová z mestskej časti Banskej Bystrice je v súťaži jediným piatoligistom a na svojom trávniku privíta účastníka najvyššej súťaže FK Senica.

Zápasy 4. kola MŠK Spišské Podhradie - ViOn Zlaté Moravce-Vráble a MFK Tesla Stropkov - MFK Púchov sa budú dohrávať, ich víťazi nastúpia proti sebe.

Medzi šestnástkou najlepších nechýbajú ani futbalisti MŠK Žilina, ktorí sa v marci stretnú s jedným z príjemných prekvapení tohtoročného Slovnaft Cupu - druholigovým KFC Komárnom. Hrať sa bude na jeden zápas pod Dubňom.

žreb 5. kola (osemfinále) 53. ročníka Slovenského pohára - Slovnaft Cupu:FC ŠTK 1914 Šamorín - MFK Skalica
MFK Ružomberok – ŠK Slovan Bratislava
FK Pohronie – MFK Vranov nad Topľou
FC Košice – FC Spartak Trnava
AS Trenčín - FK Humenné
ŠK Sásová – FK Senica
MŠK Spišské Podhradie/ViOn Zlaté Moravce-Vráble – MFK Tesla Stropkov/MFK Púchov
MŠK Žilina – KFC Komárno