Nedela 16. jún 2024Meniny má Blanka a Bianka

Valencia vyhrala nad Atleticom Madrid 2:0 v 10. kole španielskej ligy

Futbalista Atletica Madrid Arda Turan (vpravo) a hráč Valencie Ricardo Costa v súboji o loptu. Foto: TASR/AP

Atletico po prehre stráca z druhej pozície na vedúcu Barcelonu tri body, o päť bodov za ním je jeho mestský rival Real.

Madrid 4. novembra (TASR) - V poslednom sobotňajšom zápase 10. kola španielskej futbalovej Primera division zvíťazila FC Valencia nad Atleticom Madrid 2:0. Domáci sa ujali vedenia v 20. minúte zásluhou Soldada, na 2:0 pečatil až v nadstavenom čase Valdez, keď už hostia dohrávali bez vylúčeného Ricarda Costu, ktorý dostal červenú kartu v 90. minúte. Atletico po prehre stráca z druhej pozície na vedúcu FC Barcelona tri body, o päť bodov za ním je jeho mestský rival Real.