Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Utorok 23. jún 2026Meniny má Sidónia
< sekcia Šport

Vedenie MLB nepotrestalo Turnera za porušenie protokolu

Na snímke hráč Los Angeles Dodgers Justin Turner pózuje s trofejou víťaza v zámorskej bejzbalovej MLB, archívne foto. Foto: TASR/AP

Komisár ligy Rob Manfred v piatok informoval, že Turnerova úprimná ľútosť stačila a vedenie nepristúpi k sankciám.

Los Angeles 7. novembra (TASR) - Bejzbalista Justin Turner sa vyhol trestu za porušenie zdravotného protokolu zámorskej súťaže MLB. Tridsaťpäťročný hráč Los Angeles Dodger sa minulý týždeň pripojil k oslave tímu po víťazstve vo Svetovej sérii napriek tomu, že mal pozitívny test na koronavírus. Komisár ligy Rob Manfred v piatok informoval, že Turnerova úprimná ľútosť stačila a vedenie nepristúpi k sankciám.

Turner sa v šiestom dueli Svetovej série proti Tampe Bay Rays dozvedel o pozitívnom výsledku testu a v ôsmom inningu ho museli vystriedať. Neskôr však nechýbal na oslavách priamo na ihrisku. Informovala o tom agentúra AP.