< sekcia Šport

Zmenil sa čas výkopu prípravného duelu SR s Rakúskom vo Viedni

Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Štefan Tarkovič (tretí vľavo), hráči Patrik Hrošovský (druhý sprava) a Peter Pekarík sa tešia po výhre. Foto: TASR/PA/Brian Lawless

Slovenskí reprezentanti absolvujú tréningový kemp pred európskym šampionátom v rakúskom Windischgarstene.

Bratislava 7. mája (TASR) - Výkop zápasovej generálky slovenskej futbalovej reprezentácie pred EURO 2020 proti Rakúsku, ktorá je na programe 6. júna na štadióne Ernsta Happela vo Viedni, sa mení na 17.30 h (pôvodne 20.45). Tento duel bude posledným vystúpením pred odletom na záverečný turnaj ME, na ktorom Slováci nastúpia v E-skupine proti Poľsku, Švédsku a Španielsku.

Slovenskí reprezentanti absolvujú tréningový kemp pred európskym šampionátom v rakúskom Windischgarstene. Počas neho odohrajú dva prípravné zápasy. Prvým bude stretnutie 1. júna o 18.00 h v Ried im Innkreis proti Bulharsku. Druhým bude previerka s Rakúskom a v tomto zápase už bude aj jasná konečná nominácia trénera Štefana Tarkoviča na šampionát, ktorú kouč oznámi deň po súboji s Bulharskom. Informoval v piatok web Slovenského futbalového zväzu (SFZ).