Faško verí, že Nitra zvládne baráž s Dubnicou: Urobíme pre to všetko

Faško strelil za Nitru prvý gól a v pozápasovom hodnotení prijal účasť v baráži ako realitu.,aktualizované

Barcelona vyhrala na ihrisku Valladolidu 1:0, na Real stráca bod

Rozhodujúci gól strelil už v 15. minúte tvrdou krížnou strelou Arturo Vidal, ktorému šikovne priťukol loptu pomedzi dvoch obrancov Lionel Messi. ,aktualizované

FORTUNA LIGA: Slovan remizoval s Trnavou, do baráže spadla Nitra

Slovan pod taktovkou trénera Jána Kozáka už v stredu získal trofej za triumf v Slovenskom pohári - Slovnaft cupe a oslávil tak piate double v ére samostatnosti. ,aktualizované

F1: Leclerc dostal trest, VC Štajerska odštartuje zo 14. pozície

Pilot Ferrari v 2. kole kvalifikácie bránil v jazde Daniilovi Kvjatovi v monoposte Alpha Tauri a namiesto 11. miesta, ktoré si vyjazdil, odštartuje v nedeľu o tri pozície nižšie.

II. liga: Dubnica zdolala Banskú Bystricu a ide do baráže

Domáci potrebovali na postup do baráže zvíťaziť, hosťom stačilo uhrať aj nerozhodný výsledok, keďže do zápasu vstúpili z prvého miesta s dvojbodovým náskokom pred svojím súperom. ,aktualizované

Lazio prehralo tretí duel v sérii, Sassuolu podľahlo 1:2

Pod výhru sa podpísal aj slovenský reprezentant Lukáš Haraslín, ktorý vybehol na ihrisko v 68. minúte. V domácom drese nastúpil v 83. minúte jeho krajan Denis Vavro.,aktualizované

Pardubice postúpili do českej najvyššej súťaže

Do baráže, ak sa uskutoční a v najvyššej súťaži dohrajú skupinu o udržanie sa, pôjdu z druhej ligy v tabuľke druhá Zbrojovka Brno a tretia Dukla Praha.

Bujna a Škvarková si pripísali víťazstvá na mítingu vo Viedni

Bujna triumfoval v sólo behu na 400 m v nepriaznivom počasí časom 47,69 sekundy a čerstvá slovenská rekordérka Škvarková zvíťazila v daždi v behu na 100 m prekážok časom 13,42 sekundy.

Majstrami SR v strednom triatlone sa stali Verbovský a Stevensová

Muži i ženy absolvovali 1,9 km vo vode, 90 km na bicykli a na záver odbehli 21,1 km.

Dudov Norwich prehral s West Hamom a vypadol z Premier League

Do konca súťaže zostávajú tri kolá. Všetky štyri góly hostí strelil anglický útočník Michail Antonio.,aktualizované

NHL: Stamkos sa zranil a nestihne začiatok prípravného kempu

Kapitán Tampy by však podľa generálneho manažéra klubu Juliena BriseBoisa mal stihnúť zápasy play off.

F1: Hamilton získal pole position na VC Štajerska

Hamilton dosiahol v rakúskom Spielbergu čas 1:19,273 min a o viac ako sekundu predstihol druhého Holanďana Maxa Verstappena z Red Bullu.

Schmiedlová ukončila víťaznú sériu Benčičovej na Slovensku

Schmiedlová odplatila Benčičovej prehry z extraligy a z turnaja Bratislava Open - úvodného podujatia Peugeot Tennis Tour 2020. ,aktualizované

FC Zürich hlási viacero pozitívnych testov, jeho zápasy odložili

Momentálne je otázne, či klub dokončí najvyššiu Superligu. Do konca súťaže zostáva sedem kôl.

Kuckova Parma hlási prvý pozitívny prípad od reštartu Serie A

Podľa vyhlásenia klubu budú normálne pokračovať v tréningoch a zápasoch a priebežne budú monitorovať zdravotný stav.

F1: Maďarsko pohrozilo tímom väzením v prípade porušenia opatrení

Na okruhu Hungaroring sa na budúci týždeň uskutoční Veľká cena Maďarska, tretie podujatie šampionátu.

Prvým finalistom dvojhry na turnaji Privatbanka Open sa stal Klein

Zápas mal kuriózny záver. Za stavu 3:6 v tajbrejku si Gombos za nadávky a odpálenie loptičky vyslúžil druhé varovanie.,aktualizované

Kvalifikácia na VC Štajerska odštartovala pre dážď o 46 minút neskôr

Pôvodne mala odštartovať o 15.00 h, no hustý dážď a mokrá vozovka nepustili monoposty na trať podľa plánu.

F1: Kvalifikáciu na VC Štajerska odložili pre hustý dážď na neurčito

Ak počasie nedovolí kvalifikáciu v sobotu odjazdiť, buď ju preložia na nedeľu ráno alebo sa o poradí na štarte rozhodne na základe výsledkov z piatkových tréningov.

F1: Alonso má podľa Prosta väčšiu motiváciu pracovať ako Vettel

Francúzsky šampión tiež prezradil, že s Alonsom rozoberali aj jeho negativistické reakcie, ktoré zamestnávali médiá v roku 2018, keď sa mu končila zmluva s tímom McLaren.