Motorizmus: Neuville je po sobote na čele Rely Turecka

Veľkú smolu mal obhajca titulu Ott Tänak z Estónska, ktorý musel odstúpiť po tom, ako mal jeho automobil Hyundai problémy s riadením a v plnej rýchlosti vyletel z trate.

Pirlo pochybuje o prestupe Suareza, komplikujú cudzinecké kvóty

Podľa nej 33-ročný zakončovateľ pricestoval do Talianska, aby absolvoval test z talianskeho jazyka, čo je jednou z podmienok nadobudnutia pasu.

Futbal: Pekaríkov druhý gól v bundeslige, neuspešný debut Dudu

Pekarík sa presadil tesne pred koncom prvého polčasu, keď si nabehol na center Maximiliana Mittelstadta a zblízka nekompromisne zavesil.

Šulek a Olšavská víťazmi na majstrovstvách SR v guľových zbraniach

V streľbe zo štandardnej pištole na 25 m uspel Ján Korinek, druhý bol Martin Bolek a tretí Daniel Mitra.

Hokej:V tíme Komety Brno sa rozšíril koronavírus, odhalili 22 prípadov

Vinou šírenia vírusu v piatok odložili zápas najvyššej súťaže s Třincom a pravdepodobne sa neuskutočnia ani duely s Českými Budějovicami, Mladou Boleslavou a zrejme ani s Vítkovicami.

Vodný slalom: Zlato pre domácich Prskavca a Satkovú, Fišerová na OH

Na ME v Prahe chýbala slovenská reprezentácie, ktorá už skôr ukončila pre pandémiu koronavírusu medzinárodnú sezónu. Účasť v Prahe pre riziko nákazy odvolali aj vodní slalomári Nemecka.

Sparta Praha i Brno hrajú napriek pozitívnym testom na koronavírus

Povolenie odohrať zápas dostalo aj Brno, tam mali dokonca päť pozitívnych výsledok, ale kontrolné vzorky boli negatívne, informoval portál isport.blesk.cz.

Everton vďaka hetriku Calverta-Lewina porazil West Bromwich

Hostia krátko po zmene strán vyrovnali na 2:2, keď z priameho kopu vymietol roh bránky Brazílčan Matheus Pereira, ale to bolo z ich strany všetko.

Vodný slalom: Luknárová natiahla víťaznú sériu v National Cupe

Druhá Monika Škáchová ťukla trikrát a zaostala o 9,14 sekundy. Tretia skončila Ivana Chlebová s výrazným mankom na víťazku 20,35 s.

Flickovi sa nepozdáva dejisko Superpohára, upozorňuje na koronavírus

Rozhodnutie o dejisku nie je na nás, ale je to ťažko pochopiteľné, s tým sa však musia zaoberať iní, citovala Flicka agentúra DPA.

Motorizmus: Tänak havaroval, Rely Turecka už nedokončil

Tänak aj jeho spolujazdec Martin Järveoja vyviazli bez zranení, odstúpenie však pre posádku znamená veľký škrt cez rozpočet v boji o titul.

Agüero môže Manchestru City chýbať ešte dva mesiace

Sergio potrebuje čas na získanie fyzickej kondície, bol mimo hry dlhý čas, povedal Guardiola.

V Taliansku v novembri môže byť na F1 cez 13.000 fanúšikov

Minister športu Vincenzo Spadafora informoval, že 1000 priaznivcov môže zavítať aj na semifinálové a finálové zápasy tenisových turnajov ATP a WTA v Ríme.

Thiago dokáže podľa Kloppa posunúť FC Liverpool na vyššiu úroveň

Má schopnosti, ktoré nie sú všedné a k nám pasujú veľmi dobre. O to som mal záujem, citovala Kloppa agentúra AFP.

Bayern nedal Schalke šancu, odštartoval rekordným triumfom 8:0

Favorita poslal už v piatej minúte do vedenia Serge Gnabry, v 19. minúte pridal druhý gól Leon Goretzka.,aktualizované

Tampa Bay v prvom zápase bez Stamkosa, možno pomôže počas finále

Stále rehabilituje, nevylučujeme, že sa predstaví vo finálovej sérii, informoval generálny manažér Julien BriseBois na oficiálnom webe NHL.

Infantino verí, že MS klubov sa budú môcť odohrať začiatkom roka 2021

Prezident FIFA, ako aj hráčska asociácia FIFPro majú obavy aj o termínovú listinu kvalifikačných zápasov na MS 2022.

Golfista Sabbatini prešiel po 2. kole cutom na US Open

Na rozdiel od Sabbatiniho neprešiel cutom Američan Tiger Woods, ktorý mal na konte až desať úderov nad par.

NBA: Basketbalisti Lakers porazili Denver 126:114

Naša ofenzíva dokázala skórovať, keď sme boli pri lopte, ale v defenzíve sme toho príliš nepredviedli, uviedol Mike Malone. Nuggets otočili v 1. aj 2. kole play off série z 1:3 na 4:3 na zápasy.

Podbeskidzie Bielsko Biala prehral s Raków Czestochowa

V piatkovom zápase 4. kola poľskej futbalovej Ekstraklasy prehralo domáce Podbeskidzie Bielsko Biala s Rakówom Czestochowa 1:4.