Gattusovi chýbala väčšia efektivita, v AC Miláno spokojnosť s bodom

V stredajšom programe 33. kola sa Neapol predstaví na ihrisku Bologne, AC Miláno privíta Parmu.

NBA: Rondo z LA Lakers si na tréningu zlomil palec, vynechá 8 týždňov

Hráč, ktorý v NBA pôsobí už 14 sezón, odohral v pre koronavírus prerušenej sezóne 48 stretnutí s priemerom 7,1 bodu, 5,0 asistencie a 3,0 doskoku na zápas.

Cádiz postúpil do La Ligy po 15 rokoch

Cádiz je na čele tabuľky druhej ligy so 69 bodmi, druhá je Huesca so 64 bodmi.

Sabbatini obsadil na Workday Charity Open 17. miesto, vyhral Morikawa

Pre Morikawu to bol druhý triumf na okruhu v kariére, informovala agentúra AP.

Rusnák strelil gól hneď v prvom zápase po reštarte MLS, Real vyhral

Rusnák mohol v súboji D-skupiny dať aj druhý gól, ale v 71. minúte nepremenil pokutový kop. Na ihrisku bol až do 78. minúty.

Neapol remizoval s AC Miláno v 32. kole talianskej ligy

Do vedenia sa dostali hostia zásluhou Thea Hernandeza, Neapolčania otočili vývoj na svoju stranu gólmi Giovanniho De Lorenza a Driesa Mertensa.

Bývalý holandský futbalový reprezentant zomrel vo veku 75 rokov

Suurbier mal v júni mozgovú mŕtvicu a odvtedy ležal na jednotke intenzívnej starostlivosti v amsterdamskej nemocnici.

Kuckova Parma vybojovala proti Bologni bod dvoma gólmi v nadstavení

Slovenský reprezentant Juraj Kucka odišiel z ihriska v 59. minúte za nepriaznivého stavu 0:2.

Molčan víťazom mužskej dvojhry na turnaji Privatbanka Open

V rozhodujúcom dejstve viedol Klein 4:2, no Molčan potom získal štyri hry za sebou a tešil za zo zisku titulu.,aktualizované

Na ovále v americkom Hamptone zomrel po nehode 64-ročný jazdec

Balluzzo vyhral v roku 2019 až 16 zo 17 podujatí vo svojej divízii, v prvých sobotňajších pretekoch obsadil druhú priečku.

Schmiedlová je víťazkou ženskej dvojhry na turnaji Privatbanka Open

Kužmovej na antuke Slávie STU Bratislava vyšiel úvod stretnutia a po rýchlom brejku sa ujala vedenia 3:1. ,aktualizované

Volko zabehol v lige stovku za 10,16, Tóth sa po pauze vrátil víťazne

Volko okorenil ligový debut svojho klubu Naša atletika Bratislava výborným časom.,aktualizované

Wolverhampton zdolal Everton 3:0, Tottenham porazil Arsenal

Everton je bez víťazstva tri kolá a figuruje priebežne na 11. mieste.,aktualizované

HC Nové Zámky povedie tréner Hrnčár

Hrnčár nahradil Miroslava Mosnára, ktorý trénoval Novozámčanov v sezóne 2019/2020. Pre 46-ročného Hrnčára pôjde o prvé pôsobisko v klube najvyššej slovenskej súťaže.,aktualizované

FORTUNA LIGA: Greif najlepším hráčom

Dvadsaťtriročný Greif kraľoval brankárskym štatistikám najvyššej súťaže. V ročníku sa prezentoval dlhou séria bez gólu, keď neinkasoval až 725 minút.

Liberec zdolal Mladú Boleslav, vybojoval si miestenku v Európskej lige

V európskych súťažiach sa predstavia z českej najvyššej súťaže aj Slavia Praha, Viktoria Plzeň (obaja Liga majstrov), Sparta Praha a FK Jablonec (obaja Európska liga).

Kilword víťazom hlavných dostihov Memoriálu Karola Firbasa

Dostihová sezóna na Slovensku sa tretím mítingom predčasne skončila na základe rozhodnutia zriaďovateľa neposkytnúť ďalšie prostriedky na dofinancovanie činnosti.

Hráči i celý realizačný tím Parmy mali negatívne testy na koronavírus

Podľa vedenia klubu mal už negatívny test aj zamestnanec, ktorého prvý test bol pozitívny, hoci nemal žiadne príznaky ochorenia COVID-19.

Plážový volejbal: Ludha a Nemec si zopakovali triumf aj v Košiciach

Nasadené jednotky Ludha s Nemcom nestratili set ani počas druhej zastávky série, ktorá bola zaradená do kategórie "B".

Veľkú cenu Štajerska vyhral Hamilton

Dejiskom VC Štajerska bol okruh v rakúskom Spielbergu a prvýkrát v histórii sa stalo, že sa preteky F1 išli dvakrát na rovnakej trati v priebehu jednej sezóny. ,aktualizované