Godin opúšťa Inter Miláno

Tridsaťštyriročný stopér podpísal vo štvrtok s novým zmaestnávateľom trojročný kontrakt.

DAC v Linzi gól od negatívneho rekordu, Storck: Myslíme pozitívne

Obranca DAC Dominik Kružliak patril k lepším hráčom svojho tímu, ani on však nezastavil gólovú smršť LASK-u.

Manchester City, Liverpool a Aston Villa do 4. kola Ligového pohára

Suverénne si v 3. kole pohára počínala Aston Villa, ktorá uspela na ihrisku druholigového Bristol City 3:0.

Flamengo má už 16 hráčov nakazených koronavírusom

Úradujúci šampión brazílskej ligy i Pohára osloboditeľov sa teraz snaží o odloženie svojich duelov v najvyššej domácej súťaži, čomu zväz zatiaľ nevyhovel.

Bayern zdolal FC Sevilla 2:1 po predĺžení a získal druhý Superpohár

Sevilla si o Superpohár zahrala už šiestykrát, získala ho iba v roku 2006.

EL: Dunajská Streda utrpela v 3. predkole v Linzi debakel 0:7

Po prvom polčase štvrtkového duelu viedli domáci 2:0 vďaka presným zásahom Marka Raguža.

EL: Plzeň zdolala v 3. predkole SönderjyskE, skóre uzavrel Káčer

Plzenčania sa dostali do vedenia v 35. minúte, z jedenástky otvoril skóre Zdeněk Ondrášek.,aktualizované

F1: Perez kritizuje vlastný tím

Mexičan jazdí za Racing Point siedmu sezónu.

Čajkovský strelil víťazný gól Dinama Moskva na ľade Soči

Dinamo zvíťazilo piatykrát v sérii, z toho štvrtýkrát za plný počet bodov a v Západnej konferencii mu patrí 3. priečka.

Slovan Bratislava skompletizoval štvoricu semifinalistov Kaufland cupu

V odvetnom štvrťfinálovom zápase si na domácom ľade poradili s HC Topoľčany 5:0 a v dvojzápasovom súčte dosiahli presvedčivé skóre 10:2.

Mourinho potešil novinára v Tetove, jeho fotku položia na hrob

Londýnsky klub sa aktuálne nachádza v Severnom Macedónsku, kde pricestoval za účelom odohratia duelu 3. predkola Európskej ligy proti tímu FK Škendija Tetovo.

Paralympionik Zanardi začal reagovať na liečbu

Alex Zanardi absolvoval niekoľko kognitívnych a motorických rehabilitácií s aplikovaním vizuálnych a akustických podnetov, uviedla nemocnica San Raffaele v Miláne podľa agentúry AP.

Tipsport Kaufland cup: Michalovce s Popradom postúpili do semifinále

V odvetnom štvrťfinálovom stretnutí zvíťazili Michalovčania vo Zvolene nad Banskou Bystricou po predĺžení.,aktualizované

Becker na súde v Londýne poprel obvinenia, hrozí mu 7 rokov vo väzení

Päťdesiatdvaročný Becker poprel vinu v devätnástich obvineniach. V júni 2017 vyhlásil osobný bankrot, teraz čelí obvineniam zo zatajovania informácií správcovi majetku.

Glazyrinovú a Lapšina vyšetruje BIU, majú provizórne zastavenú činnosť

Dôvodom je podozrenie z porušenia antidopingových pravidiel.

MŠK Žilina musí bývalému hráčovi Demirimu zaplatiť vyše 180.000 eur

Dvadsaťšesťročný Demiri od septembra tohto roka pôsobí v albánskom klube FK Kukësi. ,aktualizované

Prvý duel Bratislava Capitals odložili, Bolzano hlási koronu

Zápas sa mal odohrať v piatok 25. septembra o 17.30 h na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.,aktualizované

Roland Garros: Schmiedlová v 1. kole nastúpi proti Venus Williamsovej

Viktóriu Kužmovú čaká Češka Kristýna Plíšková, Norberta Gombosa Chorvát Borna Čorič nasadený ako číslo 24 a Andreja Martina Portugalčan Joao Sousa.,aktualizované

Majsterkou sveta v cyklistickej časovke Holanďanka Van der Breggenová

Na trati dlhej 31,7 km triumfovala v čase 40:20 min s náskokom 15 sekúnd pred Švajčiarkou Marlen Reusserovou a 31 pred ďalšou Holanďankou Ellen van Dijkovou.