Real Madrid má údajne záujem o útočníka Juventusu Dybalu

Platnú zmluvu s Juventusom má do leta 2022.

Dobrá správa pre PSG, Mbappe začal po zranení s tréningom

Francúzsky reprezentant sa zranil 24. júla vo finálovom zápase Francúzskeho pohára proti AS Saint-Etienne.

FORTUNA LIGA: DAC prevalcoval Sereď po skvelom úvode

Sereď mala v pláne v Dunajskej Strede prekvapiť, v minulej sezóne s DAC v dvoch zápasoch neprehrala (3:1 a 0:0).

V bejzbalovej MLB sa objavili ďalšie prípady koronavírusu

Počet pozitívnych testov sa zvýšil cez víkend.

NBA: Portland zdolal oslabenú Philadelphiu, Lillard s 51 bodmi

Obhajca titulu z Toronta odčinil prehru s Bostonom (100:122), keď pokoril Memphis 108:99 a dosiahol 50. víťazstvo v sezóne. ,aktualizované

Slovenskí sokolíci privítajú Švajčiarov v Nitre

Helvéti sú lídri skupiny, v štyroch stretnutiach nezakopli ani raz.

Turecký Besiktas má záujem o Balotelliho

Balotelli prišiel do Brescie v lete 2019 z Olympique Marseille ako voľný hráč.

NHL: Toronto s Marinčinom nepostúpilo do play off

Obhajca Stanleyho pohára zo St. Louis prehral v skupine o nasadenie v západnej vetve s Dallasom 1:2 po nájazdoch.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Útočník Michal Chovan pokračuje v HC Košice

Košický klub sa vplyvom pandémie dostal do výrazných finančných problémov a reálne hrozila jeho neúčasť v najvyššej slovenskej súťaži.

Morikawa ovládol PGA Championship v San Franciscu, Sabbatini 66.

Dvadsaťtriročný Morikawa zvíťazil s trinástimi ranami pod par ihriska.

O'Sullivan postúpil do štvrťfinále MS v snookeri

Škót Anthony McGill predviedol v súboji dvoch nenasadených hráčov fantastický obrat proti Jamiemu Clarkeovi.

Atletico Madrid hlási dva prípady nákazy novým koronavírusom

Pozitívne testy sa objavili u dvoch členov tímu, ktorí mali odcestovať na finálový turnaj Ligy majstrov do Lisabonu.,aktualizované

Boženík dal v prípravnom dueli dva góly, pochválil ho aj van Persie

Boženík prišiel do Feyenordu na konci januári 2020, v holandskej Eredivisie debutoval 1. februára, keď si v zápase s FC Emmen pripísal deväť minút na ihrisku.

Fortuna liga: Slovan začal triumfom, D. Streda dala ešte o gól viac

V otváracom zápase nového ročníka triumfoval úradujúci majster na ihrisku FC Nitra 5:0, keď si po dva góly pripísali Žan Medved a Ibrahim Rabiu.,aktualizované

NHL: Washington s Pánikom a Fehérvárym zdolal Boston

Prvýkrát po reštarte profiligy dostal v drese Washingtonu príležitosť slovenský obranca Martin Fehérváry.

Halepová sa stále nerozhodla, či bude štartovať na US Open

Víťazka vlaňajšieho Wimledonu veľmi zvažuje situáciu s ohľadom na pretrvávajúce riziká spojené so šírením ochorenia Covid-19.

Srb Radakovič zo Sparty mieri na polročné hosťovanie do Astany

Radakovič tak pokračuje v hosťovaní mimo Letnej, predchádzajúci rok pôsobil v ruskom Orenburgu.

Belgičan Evenepoel vybojoval celkový triumf na Okolo Poľska

V celkovom poradí mal Evenepoel náskok takmer dve minúty pred Dánom Jakobom Fuglsangom z Astany, tretí skončil Brit Simon Yates (Mitchelton-Scott).