Sobolenková postúpila do 3. kola v Miami

Pre Sobolenkovú to bol náročný duel, v pondelok totiž tragicky zomrel jej bývalý partner Konstantin Koľcov.

Leclerc bol najlepší v treťom tréningu na VC Austrálie

Jazdec Ferrari predstihol o dve stotiny úradujúceho majstra sveta Holanďana Maxa Verstappena na Red Bulle.

Čerňanská v Lake Placid šestnásta, celkovo skončila na 14. mieste

Celkový triumf v seriáli získala premiérovo Nemka Lisa-Marie Buckwitzová, ktorej na to stačilo obsadiť v Lake Placid šieste miesto.

Hokejový brankár Riečický získal ocenenie Športová osobnosť Košíc 2023

Štvrtýkrát za sebou získal ocenenie ŠOK hokejista.

Chovan po treťom triumfe Košíc: Ideme si za svojím cieľom

Práve z jeho hokejky padol rozhodujúci gól v zápase, neskôr pridal ešte jeden do prázdnej bránky.

UEFA odškodní fanúšikov Liverpoolu za udalosti pred finále 2022

Zlyhania v organizácii mohli podľa správy vyšetrovacej komisie viesť k fatálnym následkom s obeťami na životoch.

Spišiaci zvládli tretie štvrťfinále v Banskej Bystrici

Prvá tretina vyšla lepšie Spišiakom. Do vedenia išli v deviatej minúte zásluhou Mykluchu, ktorý zakončil spoza protihráča pomedzi jeho nohy a tečovaný puk skončil za Krošeljom.

Košice sú krok od postupu po triumfe nad Slovanom 5:3

O svojom postupe tak môžu "oceliari" rozhodnúť už v sobotu o 18.00 h, keď je v Bratislave na programe štvrtý zápas.

Po zápase s Rakúskom nastúpia slovenskí futbalisti v utorok 26. marca o 19.00 h v Osle proti domácemu Nórsku.,aktualizované

Kovalík postúpil na challengeri v Zadare do semifinále dvojhry

V boji o prienik do finále sa v sobotu stretne s českým kvalifikantom Jonášom Forejtkom.

Obranca Cash nepomôže Poľsku vo finále play off proti Walesu

Poliaci zdolali v semifinále Estónsko hladko 5:1. Cash nastúpil v úvode druhého polčasu, no už po jedenástich minútach musel striedať.

Peter Prevc triumfoval v piatok na domácom mostíku v Planici

V sobotu je v Planici na programe súťaž družstiev a v nedeľu záverečné individuálne podujatie v tejto sezóne SP v skokoch na lyžiach.

Van der Poel triumfoval na E3 pred Stuyvenom a obhajcom Van Aertom

Úradujúci majster sveta Van der Poel zaútočil na mýtickom Paterbergu a práve vtedy jeho najväčší konkurent Van Aert stratil stabilitu a spadol, približne 43 km pred cieľom.

Poliak obsadil na podujatí Grand Slam v Tbilisi siedmu priečku

V hmotnostnej kategórii do 66 kg prehral až vo štvrťfinále.

Prešovčanov čaká prvý duel s Ferencvárosom, Jano: Náročný súper

V kádri Ferencvárosu je najväčšou hviezdou skúsený maďarský reprezentant a tvorca hry Máté Lékai.

Prípravný zápas medzi Bosnou a Izraelom zrušili

Bosna ani Izrael vo štvrtok neuspeli v semifinále play off o ME 2024. Bosniaci prehrali s Ukrajinou 1:2, Izraelčania podľahli Islandu 1:4.

Nad štartom Kanea a Hendersona v zápase s Brazíliou visí otáznik

Kane utrpel minulý týždeň v bundesligovom zápase Bayernu Mníchov na pôde Darmstadtu zranenie členka.

Vettel bude testovať športové auto Porsche

Kolotoč efjednotky Vettel opustil v roku 2022, jeho posledným tímom bol Aston Martin.

Sargeant prišiel o VC Austrálie, Williams dal jeho monopost Albonovi

Albon havaroval v piatkovom tréningu, keď vo výjazde zo šiestej zákruty vyšiel na obrubník, ktorý ho rozhodil a stratil kontrolu nad svojím vozidlom.

Rogentin vyhral super-G, Odermatt získal malý glóbus

Rogentin v rakúskom stredisku predstihol o tri stotiny svojho krajana Loica Meillarda a slávil premiérový triumf v prestížnom seriáli. ,aktualizované

Ledecká vyhrala super-G, Gutová získala malý glóbus

V rakúskom stredisku triumfovala Češka s náskokom 28 stotín pred Taliankou Federicou Brignoneovou.,aktualizované

Šéf tímu Zac Brown podpísal s McLarenom nový dlhodobý kontrakt

Zak Brown zostane vo funkcii šéfa McLaren Racing minimálne do konca sezóny 2030.

Freiburg potvrdil angažovanie trénera Schustera, nahradí Streicha

Tridsaťosemročný Schuster sa ujme kormidla v júli, informovala agentúra DPA.

Ukrajina vybojovala finále baráže EURO 2024 v závere

V semifinále baráže B-vetvy zdolali Bosnu 2:1 a v utorok ich čaká vo Vroclave duel o priamy postup s Islandom. Ten si v Budapešti poradil 4:1 s Izraelom, ktorý hral od 73. minúty v početnej nevýhode.,aktualizované

Orlando dosiahlo piaty triumf v rade, Banchero s triple double

Damian Lillard sa 30 bodmi a 12 asistenciami podieľal na víťazstve Milwaukee nad Brooklynom 115:108. ,aktualizované

Nashville vytvoril klubový rekord, Quick vyrovnal zápis Millera

Hokejisti Nashvillu bodovali v šestnástom stretnutí v sérii v NHL a vytvorili nový klubový rekord.

Pre neočakávané okolnosti zrušili futbalový zápas KĽDR - Japonsko

Ázijská futbalová konfederácia (AFC) rozhodla o jeho zrušení iba niekoľko hodín po tom, ako ho najprv presunula do neutrálneho dejiska.

Slafkovský strelil 15. gól a natiahol bodovú šnúru, Montreal prehral

Devätnásťročný útočník bodoval v šiestom zápase za sebou.,aktualizované

Začína sa boj o miesta na ME, Slováci i Rakúšania bez viacerých hráčov

Bez viacerých zranených hráčov nastúpi slovenská futbalová reprezentácia na prvý zápas v tomto kalendárnom roku.

Robinha zatkli deň po tom, ako ho odsúdili na 9 rokov za znásilnenie

Robinho svoju vinu popiera a jeho právnici sa ešte plánujú odvolať na najvyšší súd.

Tréningy na VC Austrálie F1 pre Norrisa a Leclerca, Albon havaroval

Norris dosiahol v prvom tréningu na okruhu v Melbourne čas 1:18,564 min. a o 18 stotín sekundy predstihol úradujúceho majstra sveta Maxa Verstappena na Red Bulle.

Nitra vyrovnala sériu s Popradom, záver poznačila hromadná bitka

Hlavní rozhodcovia Vladimír Baluška a Roman Výleta rozdali podľa zápisu spolu 362 trestných minút.

USA narazia vo finále Ligy národov CONCACAF na Mexiko

Američania v prvom semifinálovom súboji v Arlingtone zdolali Jamajku 3:1 po predĺžení.

Rybakinová postúpila do 3. kola turnaja WTA v Miami

Do 3. kola postúpila aj Britka Katie Boulterová, jej súperka Češka Brenda Fruhvirtová za stavu 7:6 a 1:0 zápas skrečovala.

Monfils do 2. kola turnaja ATP v Miami, návrat Nišikoriho

Monfils v 1. kole zvíťazil nad Srbom Dušanom Lajovičom 7:6 (5), 6:4.

Sagan podstúpil operáciu srdca, verí v skorý návrat

Sagan mal vo februári na pretekoch v horskej cyklistike v španielskej Chelve problémy s nezvyčajne vysokým tepom - abnormálnu tachykardickú epizódu.

Premier League obvinila Leicester City z porušenia finančnej fair play

Účastník Championship mal porušiť pravidlo ziskovosti a udržateľnosti počas uplynulých troch sezón v najvyššej súťaži.

Gibraltár prehral s Litvou 0:1 v 1. zápase baráže Ligy národov

Odveta v Kaunase je na programe v utorok 26. marca.

Ruskí futbalisti si v príprave poradili so Srbskom

UEFA suspendovala Ruskú futbalovú federáciu po začiatku vojny na Ukrajine vo februári 2022.,aktualizované

Ukrajina otočila baráž ME v Bosne, vo finále ju čaká Island

Islanďania postúpili do finále baráže po triumfe nad Izraelom 4:1, keď sa hetrikom blysol Albert Gudmundsson. Víťaz tejto vetvy bude v poradí druhý súper Slovenska v E-skupine ME.