Tréner Francúzska Deschamps predĺži zmluvu do januára 2023

Podľa periodika Le Parisien mala trénerovi úradujúcich majstrov sveta vypršať stará zmluva v lete budúceho roka po EURO 2020.

Solskjaer údajne dostane peniaze na nákup Haalanda a Nigueza

Devätnásťročný Haaland je podľa predstaviteľov klubu prioritou pre posilnenie útoku.

Hokejový zväz podporí výstavbu prenosných ľadových plôch

Šatan sa vyjadril aj k téme výstavby novej multifunkčnej haly pre potreby potenciálnych budúcich hokejových majstrovstiev sveta na Slovensku.

V Katare štartuje 16. ročník futbalových MS klubov

Hrať sa malo na troch štadiónoch. Bude sa ale na len dvoch, keďže organizátori odložili otvorenie nového Education City Stadium, ktorý bude jedným z dejísk MS 2022.

Nóri idú do Švajčiarska aj s Voldenom a Karterudom

V silnej zostave pricestuje do Vispu aj Olympijský výber Ruska, v zostave ktorého sú hráči z Kontinentálnej hokejovej ligy.

Bondra si zlomil ruku, Kchun-lunu bude chýbať niekoľko týždňov

Bondra prestúpil do Číny v lete po troch sezónach v Poprade a úspešných vystúpeniach v slovenskom reprezentačnom drese.

Bettman po škandáloch: Musíme chrániť základné princípy ligy

Bettman tiež hovoril o vytvorení horúcej linky, na ktorú by hráči mohli oznámiť akékoľvek negatívne udalosti.

Bič plieskal po obrátke. Arsenal zastavil negatívnu sériu

Do streleckej listiny sa postupne zapísali Gabriel Martinelli, Nicolas Pepe a Pierre-Emerick Aubameyang.

NHL: Boston, Tampa i Washington s prehrami, Slováci nebodovali

V bránke dostal namiesto Jaroslava Haláka prednosť Fín Tuukka Rask. ,aktualizované

Andreescuovú vyhlásili za kanadskú Športovkyňu roka

Andreescuová má za sebou životnú sezónu. V New Yorku sa postarala o historický prvý singlový grandslamový titul pre kanadské farby.

Liga Majstrov: Obhajcovi trofeje hrozí vyradenie

Neapolu stačí proti Genku v kádri so slovenským stredopoliarom Patrikom Hrošovským na postup aj remíza.

NBA: Milwaukee natiahlo víťaznú sériu na štrnásť zápasov

Sacramento Kings triumfovali na palubovke Houstonu Rockets 199:118 vďaka trojke Nemanju Bjelicu zároveň so záverečným klaksónom.

Žilina a hráčska agentúra sa nezhodujú v otázke Boženíkovej budúcnosti

Nedávno prejavil záujem o 20-ročného útočníka CSKA Moskva.,aktualizované

Arsenal Londýn v druhom polčase otočil londýnske derby

"Kanonierom" sa v druhom polčase podarilo otočiť skóre londýnskeho derby vďaka trom presným zásahom v priebehu deviatich minút.

LIGA MAJSTROV: Real Madrid nastúpi proti FC Bruggy bez Ramosa i Kroosa

Real si už zabezpečil druhé miesto v A-skupine a postup do osemfinále.

KHL: Jokerit Helsinki porazil Spartak Moskva v pondelňajšom zápase

Spartak Moskva so slovenským brankárom Júliusom Hudáčkom prehral v Helsinkách s Jokeritom 2:3.

NHL: Hviezdami týždňa Carlson, Jarry a Eichel

Jarry ako druhá hviezda zastavil v dvoch stretnutiach všetkých 61 streleckých pokusov súperov.