Singlista Mirgorodský obsadil 4. miesto vo finále C1

V pražskej Troji zaostal vo finále za domácim víťazom Lukášom Rohanom o 2,76 sekundy.

Kolumbia má pred štartom Copa America dvoch pozitívnych na koronavírus

Pozitívne výsledky mali technický asistent Pablo Roman a fyzioterapeut Carlos Entrena.

Boxer Povetkin sa po nákaze koronavírusom rozhodol ukončiť kariéru

Počas profesionálnej kariéry zaznamenal 36 víťazstiev, tri prehry a jednu remízu.

TEL: Spišiaci predĺžili kontrakty s Novákom, Olejníkom a Tomalom

Všetci traja chalani majú v sebe potenciál, aby sa stali platnými hráčmi nášho extraligového tímu, uviedol na webe klubu jeho manažér Richard Rapáč.

Djokovič sa druhýkrát stal víťazom mužskej dvojhry na Roland Garros

Vo finále na parížskej antuke zdolal ako najvyššie nasadený hráč turnajovú päťku Gréka Stefanosa Tsitsipasa po vyše štvorhodinovej päťsetovej bitke 6:7 (6), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4. ,aktualizované

Rakúšania zdolali na ME nováčika Severné Macedónsko o dva góly

Rakúšania zvíťazili vďaka presným zásahom Stefana Lainera, Michaela Gregoritscha a Marka Arnautoviča.,aktualizované

Jankovič po príprave Sloveniek: Baby trénovali tvrdo a poctivo

Počas päťtýždňového bloku odohrali Slovenky šesť prípravných zápasov, zaknihovali v nich dve víťazstvá a štyri prehry.

Barcelona vyhrala Final Four Ligy majstrov mužov v hádzanej

Tretie miesto obsadil Paríž Saint-Germain, ktorý vo francúzskom súboji o bronz zdolal HBC Nantes 31:28.

Fanúšik vo Wembley spadol z tribúny, jeho stav je vážny

Incident sa stal tesne po výkope zápasu D-skupiny Anglicko - Chorvátsko (1:0).

Domáci cyklista Evenepoel vyhral preteky Okolo Belgicka

Záverečnú piatu etapu vyhral Mark Cavendish (obaja Deceuninck - Quick Step) a dosiahol už 151. triumf v kariére.

Cajuste a Ekdal by mali byť k dispozícii v zápase so Španielskom

Švédi nastúpia proti Španielsku v Seville v pondelok o 21.00 h.

Pogačar vyhral domáce preteky Okolo Slovinska

Na podujatí štartoval aj slovenský kontinentálny tím Dukla Banská Bystrica, najlepšie umiestnenie dosiahol Lukáš Kubiš, ktorý obsadil v 1. etape 16. miesto, v záverečnej skončil na 30. priečke.

Triatlonista Varga skončil v mexickom Huatulcu na 17. mieste

Dosiahol čas 54:01 min, víťazný Kanaďan Tyler Mislawchuk zaznamenal čas 53:09 min.

Hamšík pred Poľskom: Už nech to vypukne a nezabudnime útočiť

Tridsaťtriročný stredopoliar si dobre uvedomuje, že favorizované Poľsko bude stavať na mimoriadne silnej ofenzíve.

TIPOS EXTRALIGA: Handlovský predĺžil zmluvu s Popradom

Handlovský má na konte dokopy 481 štartov v najvyššej slovenskej súťaži, ktoré absolvoval v dresoch Banskej Bystrice, Žiliny, Zvolena a Popradu.

Carapaz vyhral 84. ročník pretekov Okolo Švajčiarska

Jazdec stajne Ineos Grenadiers prišiel v záverečnej 8. etape do cieľa na 5. mieste a udržal si náskok 17 sekúnd pred Rigobertom Uranom z Kolumbie (EF Education-Nippo).

Podľa Tarkoviča môže na Poľsko platiť len ofenzívna efektivita SR

Slováci absolvovali povinné covidové testy, všetci hráči aj členovia realizačného tímu boli negatívni.

Dán Eriksen mal na ME zástavu srdca, lekári vysvetlenie ešte nemajú

Eriksen zostáva hospitalizovaný v nemocnici v Kodani. ,aktualizované

Angličania zdolali v šlágri D-skupiny Chorvátsko gólom Sterlinga

Trojbodový úlovok v nedeľnom dueli D-skupiny im zabezpečil gól Raheema Sterlinga z 57. minúty. ,aktualizované

Lacko postúpil do finále kvalifikácie turnaja ATP v Halle

O postup do hlavnej súťaže zabojuje proti najvyššie nasadenému Nikolozovi Basilašvilimu z Gruzínska.

Mirgorodský obsadil 4. miesto vo finále C1, Beňuš bol piaty

V C1 žien sa medzi elitnú desiatku nedostala ani jedna slovenská loď. ,aktualizované

Kontová triumfovala vo finále turnaja WTA v Nottinghame

Najvyššie nasadená hráčka zdolala v nedeľňajšom finále štvorku pavúka Šuaj Čang z Číny hladko 6:2, 6:1.

Austrálčanka McKeownová prekonala svetový rekord na 100 m znak

Na domácej olympijskej kvalifikácii v Adelaide stanovila nové maximum na 57,45 sekundy.,aktualizované

Ruské dvojičky dostali v gymnastike 6 zlatých i olympijské memento

Kužele sa stali korisťou Izraelky Linoy Ashramovej.

Griekspoor sa stal víťazom challengru Kooperativa Bratislava Open

Vo finále zvíťazil ako nasadená päťka nad Argentínčanom Sebastianom Baezom 7:6 (6), 6:3 a získal štvrtý titul na ATP Challenger Tour, druhý v tomto roku.,aktualizované

Slovenskí karatisti nezískali miestenku do Tokia

Adi Gyurík prehral v treťom kole kumite nad 75 kilogramov s Ukrajincom Valeriim Čobotarom 5:6.

Čilič sa stal víťazom dvojhry na turnaji ATP v Stuttgarte

Rozhodujúci moment prišiel v ôsmej hre druhého setu, keď Auger-Aliassime prišiel o podanie, v nasledujúcom geme Čilič premenil hneď prvý mečbal.

Krejčíková napodobnila Pierceovú a po dvojhre má titul aj v debli

Češku je to celkovo siedma grandslamová trofej. V roku 2018 vyhrala po boku Siniakovej Roland Garros i Wimbledon.,aktualizované

Krejčíková už nie je len deblová špecialistka: Obrovská motivácia

Ešte pred rokom a pol nepatrila v singlovom rebríčku ani do prvej stovky. Na celkový singlový triumf pretavila svoju piatu účasť na grandslame.

ME2020: Eriksenov stav je stabilizovaný, Dáni odložili tréning

Duel v Kodani napokon po dvojhodinovej vynútenej prestávke dohrali, domáci podľahli Fínom 0:1.

Česi hrajú v Glasgowe, v pamäti duel Rangers - Slavia

Česko postúpilo na ME priamo z druhého miesta v kvalifikačnej A-skupine.

M. Laudrup kritizoval rozhodnutie dohrať duel po kolapse Eriksena

Dvadsaťdeväťročný stredopoliar odpadol v závere prvého polčasu pri postrannej čiare, keď naňho lopta smerovala po autovom vhadzovaní.

ME 2020: Portugalčan Cancelo mal pozitívny test na koronavírus

V tíme ho nahradil mládežnícky reprezentant z AC Miláno Diogo Dalot. Zvyšok tímu mal negatívne výsledky.,aktualizované

Wales zachránil Moore, Švajčiari cítia, že stratili dva body

Švajčiari mali viac z hry, ale nepremenili šance. Presadil sa len útočník Mönchengladbachu Embolo, keď v 49. minúte hlavou skóroval po rohovom kope Xherdana Shaqiriho.

Škriniar po kolapse Eriksena: Štrašné, dal nám vedieť, že je ok

Eriksena približne po pätnástich minútach transportovali do nemocnice, kde bol už pri vedomí a v stabilizovanom stave.

Vyšťavení Dáni nestačili na Fínov, Lukaku poslal odkaz Eriksenovi

Lukaku po zápase uviedol, že zápas Dánov pozeral so svojimi spoluhráčmi v hoteli a po nešťastnej udalosti sa neubránil ani slzám.

ME2020: Španielsko ako favorit E-skupiny hostí Švédsko

Pri absencii Busquetsa bude španielskym kapitánom obranca Jordi Alba.

Hokejový útočník Michal Kabáč pokračuje v Banskej Bystrici

V najvyššej slovenskej súťaži si už obliekal aj dresy Liptovského Mikuláša a Martina.

Poľsko proti Slovensku favoritom, Tarkovič: Výkonnosť je porovnateľná

Kľúčovým mužom Poľska je 119-násobný reprezentant Lewandowski, ktorý ma na konte 66 gólov v najcennejšom drese.

NBA: Clippers zdolali Utah a skorigovali stav série na 1:2

Hráč Clippers Leonard dosiahol 24 bodov v druhom polčase a bol to pre neho štvrtý zápas play off aspoň s 30 bodmi a 10 doskokmi. ,aktualizované