Krasokorčuliar Hagara na MS bez finále, po KP na čele Šoma Uno

Sedemnásťročný slovenský reprezentant obsadil vo štvrtkovom krátkom programe až 35. miesto so známkou 65,37.

Slovenská 21-ka zvíťazila v Jereze nad Španielskom 2:0

Správu rozširujeme o ďalšie informácie.,aktualizované

Poprad nestačil na Nitru v druhom štvrťfinálovom zápase

Hostia boli v prvej tretine aktívnejší a zásluhou Gilla viedli od 16. minúty 1:0.,aktualizované

Třinec je krok od semifinále, tretí triumf zariadil dvojgólový Hudáček

Hudáček strelil otvárací gól duelu a zaznamenal aj víťazný presný zásah v 51. minúte.,aktualizované

DFB potrestal Bayern pokutou 40.000 eur za protesty fanúšikov

DFB vo štvrtok vo vyhlásení oznámil štandardizovaný prístup k sankciám za meškanie zápasov v Bundeslige a druhej najvyššej súťaži.

Tréner Rada dostal zákaz na osem mesiacov pre rasistické urážky

O treste informovala v tlačovej správe Ligová futbalová asociácia (LFA), ktorá riadi v Česku profesionálne súťaže.

Gruzínci zdolali Luxembursko v kvalifikácii o postup na ME

Z postupu do finále baráže sa tešili aj dvaja hráči Slovana Bratislava - v základnej zostave Gruzínska nastúpil s kapitánskou páskou Guram Kašia, v 87. minúte prišiel na ihrisko aj Jaba Kankava.

Vladař podstúpi operáciu bedra a sezóna sa pre neho skončila

V tejto sezóne odchytal 20 stretnutí, v ktorých dosiahol 88,2-percentnú úspešnosť zákrokov a inkasoval 3,62 gólu na zápas

Nemcov bude prekvapivo po 70 rokoch obliekať iná športová značka

DFB vo vyhlásení uviedla, že zmluva s Nike trvá do roku 2034.

Banská Bystrica ocenila najlepších športovcov mesta za rok 2023

Z jednotlivých disciplín mali zastúpenie biatlon, džudo, atletika, fitnes, MMA, skialpinizmus, alpské lyžovanie, silový trojboj a mas-wrestling, ale aj ľadový hokej.

Slovenskí hádzanári sa stretnú s Maďarskom, Čiernou Horou a Fínskom

Organizátormi ME budú od 15. januára do 1. februára 2026 Dánsko, Švédsko a Nórsko.,aktualizované

Stredopoliar Niehues podpísal trojročný kontrakt s Heidenheimom

Dvadsaťdvaročný stredopoliar v tejto sezóne hrá v druholigovom Kaiserslauterne, za ktorý odohral 23 ligových stretnutí a raz skóroval.

UEFA udelila Viktorii Plzeň pokutu vo výške 30.000 eur

Vedenie klubu v stanovisku uviedlo, že v stretnutí Servette Ženeva traja priaznivci Plzne hádzali predmety na ihrisko, pričom pohárom zasiahli brankára švajčiarskeho tímu Jérémyho Fricka.

Na Rubialesa vydali zatykač v súvislosti s vyšetrovaním korupcie

Orgány činné v trestnom konaní v stredu zatkli šesť osôb, ale Rubiales medzi nimi nebol.

Slovinec Lanišek má Zlatý kríž od poľského prezidenta

Duda ho dekoroval po piatkovej kvalifikácii na podujatí Svetového pohára.

Štvrtkové tréningy v Saalbachu zrušili pre ochranu svahu

V sobotu bude podujatie pokračovať zjazdom žien.

Útočník Montrealu Roy sa zranil, dĺžka rekonvalescencie nie je známa

Dvadsaťročný útočník v tejto sezóne dosiaľ odohral 23 zápasov v zámorskej profilige, v ktorých nazbieral deväť bodov (4+5).

Jablonská-Bobaľová figuruje prvýkrát v nominácii hádzanárok Slovenska

Tridsaťdvaročná ukrajinská rodáčka a hráčka Iuventy Michalovce by už podľa toho mala mať dotiahnuté formality ohľadom slovenského občianstva, informoval web slovakhandball.sk.

Definitíva o štarte Sainza v Austrálii padne po tréningoch

Španielsky jazdec formuly 1 Carlos Sainz sa dva týždne po operácii slepého čreva cíti byť pripravený štartovať na Veľkej cene Austrálie.

Robinho si musí odpykať v Brazílii deväťročný trest za znásilnenie

Robinho svoju vinu popiera a jeho právnici sa ešte plánujú odvolať na najvyšší súd.

Studenič a Sýkora si pripísali v AHL asistenciu

Studenič pomohol k víťazstvu tímu Coachella Valley Firebirds nad Texasom Stars 4:3 po predĺžení.

Sobolenková po úmrtí bývalého partnera Koľcova: Mám zlomené srdce

Koľcov zomrel v pondelok vo veku 42 rokov, podľa polície spáchal samovraždu skokom z balkóna v rezorte v Miami.

Na národnom šampionáte stolných tenistov nebude hrať Balážová

Národné stolnotenisové centrum v bratislavských Krasňanoch bude od piatka 22. do nedele 24. marca 2024 dejiskom majstrovstiev Slovenska jednotlivcov v kategóriách dospelých a do 21 rokov.

Matthews sa blysol piatimi bodmi

Auston Matthews si upevnil post lídra tabuľky strelcov NHL.

Boston v súboji dvoch najlepších tímov východu zdolal Milwaukee

Vedúci tím ligy si tak pripísal siedmy triumf v sérii.,aktualizované

Matthews režíroval triumf Toronta, Ovečkin vyrovnal zápis Thorntona

Slovenský obranca Martin Fehérváry sa v drese Capitals do kanadského bodovania nezapísal. ,aktualizované

Klein v 1. kole turnaja ATP v Miami nestačil na Michelsena

Slovenský tenista Lukáš Klein ukončil svoje pôsobenie na turnaji ATP v Miami už v 1. kole dvojhry.

Krasokorčuliarka Šelmeková nepostúpila do voľných jázd na MS

Sedemnásťročná slovenská reprezentantka dostala od rozhodcov známku 48,94 bodu za svoje vystúpenie v krátkom programe a obsadila 30. miesto.

Dmowski zariadil triumf Popradu, Stavjaňa: Jeden gól je málo

Dôležitý prvý bod v sérii s Nitrou zariadil americký útočník Ryan Dmowski, ktorý strelil dva góly a vypracoval ďalšie šance pre svojich spoluhráčov.

Francúzski futbalisti sú v skupine so Zélandom, USA a víťazom baráže

Na mužskom olympijskom turnaji v Paríži sa predstavia hráči narodení po 1. januári 2001, no každý tím môže nominovať aj troch futbalistov nad 23 rokov.,aktualizované

Krasokorčuľovanie: Po krátkom programe športových dvojíc vedie Kanada

Do štvrtkových voľných jázd pôjdu s náskokom 3,95 bodu pred japonským párom Riku Miurová a Rjuiči Kihara.

FIA zbavila prezidenta Ben Sulayemana všetkých obvinení

Ben Sulayem čelil podozreniam z manipulovania s výsledkami minuloročnej Veľkej ceny Saudskej Arábie, konkrétne išlo o zrušenie trestu pre Fernanda Alonsa z Aston Martinu.

Draper postúpil do 2. kola turnaja ATP v Miami

Tešil sa po výhre nad Japoncom Tarom Danielom 6:3, 6:2. ,aktualizované

Botman podstúpi operáciu kolena, vynechá aj ME v Nemecku

Spoluhráč slovenského brankára Martina Dúbravku utrpel zranenie predného krížneho väzu v kolene pri sobotnej prehre s Manchestrom City v pohári FA (0:2).

Michalovce zdolali Zvolen na nulu v prvom štvrťfinále play-off

Druhý duel je na programe vo štvrtok 21. marca v Michalovciach.

Prešov zdolal Modré krídla a postúpil do semifinále

Sériu vyhrali 4:0 na zápasy.,aktualizované

Davies dostal z Mníchova poslednú ponuku na predĺženie kontraktu

Dvadsaťtriročnému obrancovi vyprší zmluva s obhajcom bundesligového titulu na konci budúcej sezóny.

Boey si natrhol ľavý stehenný sval, Bayernu bude chýbať dlhú dobu

Obhajca bundesligového titulu vo svojom vyhlásení uviedol, že 23-ročný obranca bude rehabilitovať niekoľko týždňov.