Piatok 26. apríl 2024Meniny má Jaroslava

Rubľov postúpil do 3. kola na turnaji v Madride

Ďalej pokračuje aj Brazílčan Thiago Seyboth Wild, ktorý vyradil dvadsaťosmičku "pavúka" Taliana Lorenza Musettiho 6:4, 6:4.

Rybakinová a Pavľučenkovová postúpili do 3. kola dvojhry v Madride

Anastasia Pavľučenkovová zvíťazila nad Dariou Savilleovou z Austrálie 6:1, 6:4.

Behaj lesmi Topoľčianky kvôli prasačiemu moru nebudú 11. mája

Preteky sa presúvajú s novým termínom.

Wollingerová si rozmyslela koniec a predĺžila zmluvu s Iuventou

Skúsenú hádzanárku presvedčili ambície klubu v budúcej sezóne.

Vaculík vstúpi do sezóny MS na plochej dráhe ako jeden z favoritov

Na novú sezónu sa naladil aj začiatkom apríla, keď šiestykrát triumfoval na Medzinárodných majstrovstvách Slovenska.

Hülkenberg po sezóne skončí v tíme Haas, mal by odísť do Sauberu

Podľa nemeckých médií dostal Hülkenberg od Sauberu, ktorý v roku 2026 preberie automobilka Audi, návrh trojročnej zmluvy.

Švédske kluby vypočuli želanie fanúšikov a odmietli zavedenie VAR

Stojím za rešpektovaním demokratických pravidiel hry, uviedol pre švédske médiá Fredrik Reinfeldt, šéf Švédskeho futbalového zväzu (SvFF).

Iuventa myslí na finále, Kostka: V Lisabone chceme vyhrať

Kostka apeluje na hráčky, aby sa vyhli technickým chybám a hrali s rozumom.

Denver je blízko postupu do 2. kola, Embiid zložil Knicks 50 bodmi

Najmä zásluhou 50 bodov Joela Embiida sa podarilo Philadelphii triumfovať v treťom zápase štvrťfinálovej série Východnej konferencie. ,aktualizované

Citizens v Brightone nezaváhali, Guardiola: Nikto nie je v bezpečí

City rozhodli o triumfe na ihrisku Brightonu tromi gólmi už v prvom polčase. Dva z nich si pripísal Phil Foden, skóre otvoril hlavou Kevin De Bruyne.

Aho strelil 5. víťazný gól v play off, Stamkos sa opäť presadil

Aho sa presadil v 28. minúte, keď strelou spoza brániaceho hráča prekonal Iľju Sorokina.

Neobyčajný futbalový návrat: Romário vo veku 58 rokov opäť trénuje

V tréningu potvrdil svoje strelecké majstrovstvo a napriek svojmu veku strelil v modelovanom dueli na skrátenom ihrisku dva góly.

Tampa a Islanders prehrávajú v 1. kole už 0:3, Černák s asistenciou

Rozhodujúci gól "panterov" vo floridskom derby zaznamenal v 50. minúte Steve Lorentz, pre ktoré to bol len druhý gól v sezóne, keď sa raz presadil aj v základnej časti. ,aktualizované

Curry dostal cenu pre najlepšieho hráča v kľúčových situáciách

Americký basketbalista Stephen Curry bol v tejto sezóne základnej časti NBA líder v počte bodov dosiahnutých v situáciách nazvaných "clutch".

Enzo Fernandez je po operácii, Chelsea vo zvyšku sezóny nepomôže

Dvadsaťtriročný Fernandez si spôsobil zranenie v zápase s Arsenalom (0:5).

Slot potvrdil, že ho lanári Liverpool: Verím, že sa kluby dohodnú

Štyridsaťpäťročný kormidelník vedie Feyenoord od roku 2021, v uplynulej sezóne ho priviedol k holandskému titulu.

City triumfovalo v Brightone 4:0, na vedúci Arsenal stráca bod

Hostí poslal v 17. minúte do vedenia Kevin De Bruyne, ešte v prvom polčase dvakrát skóroval aj Phil Foden.

Uruguajský brankár Muslera ukončil reprezentačnú kariéru

Tridsaťsedemročný Muslera odchytal v reprezentácii 133 zápasov, v roku 2011 pomohol Uruguaju k triumfu na Copa America.

Švédi sa stali víťazmi B-skupiny na MS miešaných dvojíc

A-skupinu vyhrali Nóri s bilanciou 7-2. Šampionát vyvrcholí zápasmi o medaily v sobotu.

Basketbalisti BC Prievidza zvíťazili nad Interom Bratislava 79:78

BC Prievidza - Inter Bratislava 79:78 (49:41)

Slávia EUBA zdolala Nitru vo 4. finále 3:1 a získala titul

Správu aktualizujeme. ,aktualizované

Stračina skončil vo viacboji juniorov na 43. mieste, Samson 48.

Na jednotlivých náradiach predviedol Stračina najlepší výkon na koni, keď obsadil 37. miesto výkonom 12,566.

F1: Kultový konštruktér Newey je údajne na odchode z Red Bullu

Newey pôsobí v Red Bulle od roku 2005 a má výrazný podiel na tom, že tím získal odvtedy celkovo 13 titulov.

Futbalisti AS Rím zvíťazili v stretnutí na pôde AS Rím

Na lavičke Udinese debutoval tréner Fabio Cannavaro, bývalý taliansky reprezentačný obranca a kapitán majstrov sveta z roku 2006 nahradil na poste Gabriele Cioffiho.

Schmiedlová prehrala v 2. kole turnaja WTA v Madride so Jabeurovou

Podujatie bolo pre zverenku trénera Ladislava Simona súčasťou prípravy na Roland Garros.

Španielska vláda bude dohliadať na futbalovú federáciu

Obvinenia z korupčných praktík funkcionárov RFEF sa dotkli aj dočasného prezidenta federácie Pedra Rochu, ktorý čelí obvineniu z prania špinavých peňazí.,aktualizované

Nadal deklasoval Blancha, suverénne postúpil do 2. kola v Madride

V úvodnom kole uspel aj Talian Lorenzo Sonego, ktorý zdolal francúzskeho kvalifikanta Richarda Gasqueta 6:2, 7:5.

Petrikovičová získala bronz na 100 m prsia

Petrikovičová tak vybojovala pre Slovensko prvú medailu z Madeiry. Vo štvrtok večer ju spoločne s Tatianou Blattnerovou čakalo ešte finále na 100 m voľný spôsob.

NHL: Alex Vlasic sa dohodol s Chicagom na novom šesťročnom kontrakte

Dvadsaťdvaročnému obrancovi vypršala po konci sezóny nováčikovská zmluva a v lete sa mohol stať obmedzeným voľným hráčom.

Nys vyhral 2. etapu Okolo Romandie a je celkový líder

Tretí skončil so stratou štyroch sekúnd Austrálčan Lucas Plapp.

Kubín získal miestenku vo windsurfingovej triede iQFOiL

Správu aktualizujeme.,aktualizované

Dopingový prípad čínskych plavcov posúdi nezávislý prokurátor

Podľa austrálskeho denníka The Daily Telegraph mali plavci pozitívne testy na zakázaný trimetazidín, ktorý sa používa pri liečbe choroby srdca.

Nemecký krídelník Herrmann po sezóne ukončí kariéru

Po skončení kariéry by mal naďalej pôsobiť v klubových štruktúrach.

Slováci prehrali v úvodnom zápase s USA 0:9

Slováci chceli Američanom vzdorovať, no inkasovali už v 3. minúte, keď Hutson spoza obrancu Zubeka prestrelil brankára Lenďáka - 1:0. ,aktualizované

Česi na úvod B-skupiny zdolali Švajčiarsko 3:0

Oporou českého výberu bol brankár Jakub Milota, ktorý vykryl všetkých 17 striel súpera.

Aj dvorec Suzanne Lenglenovej bude mať od mája zatváraciu strechu

Centrálny dvorec Philippa Chatriera disponuje zatváracou strechou od roku 2020.

Xaviho presvedčila zostať dôvera fanúšikov a prezidenta: Zlepšujeme sa

Bývalý úspešný španielsky stredopoliar po januárovej prehre s Villarrealom (3:5) oznámil, že po sezóne končí.

Obranca Ivan zostáva v Liberci, klub si uplatnil opciu

Ivan odohral pod Ještědom už tri sezóny.

SVETOVÝ REKORD: Vytvorila ho slovenská parastrelkyňa Vadovičová

V následnom finále, kam postúpila len najlepšia osmička pretekárok z kvalifikácie a začínalo sa opäť od nuly, skončila Vadovičová na 2. mieste a získala striebornú medailu.