Poradie strelcov po druhom hracom dni, na čele dvojgólový Lukaku

Na ME je odohratých 4 z 51 zápasov.

Belgičania vyhrali nad Ruskom 3:0, dva góly strelil Lukaku

Dva góly zaznamenali už v prvom polčase, v ktorom skórovali Romelu Lukaku a Thomas Meunier. ,aktualizované

Fínsko v dohrávanom zápase na ME zdolalo Dánsko 1:0

Jediný gól zápasu v Kodani strelil v 60. minúte Joel Pohjanpalo. V závere prvého polčasu vystrašil všetkých domáci hráč Christian Eriksen, ktorého po kolapse museli oživovať takmer pätnásť minút. ,aktualizované

Francúzi Herbert s Mahutom vyhrali štvorhru na Roland Garros

Získali piaty titul z podujatí veľkej štvorky, z toho druhý na parížskej antuke.

Kližan sa rozlúčil s antukou semifinálovou prehrou na Bratislava Open

Piatemu nasadenému Holanďanovi Tallonovi Griekspoorovi podľahol v semifinále po trojsetovom boji 4:6, 7:5, 4:6.

Trojica slovenských karatistov si nevybojovala miestenku do Tokia

David Podsklan sa v kumite do 75 kg dostal do druhého kola repasáže, kde však prehral so Sharmendranom Raghonathanom z Malajzie 0:2.

OH2020: Slovenské akvabely nezískali miestenky do Tokia

Po absolvovaní voľných a technických zostáv párov obsadili 16. miesto a nepostúpili do nedeľného 12-členného finále.

Sestry Averinové opäť ovládli viacboj na ME v modernej gymnastike

V sobotu v bulharskej Varne zvíťazila Arina so známkou 109,100 a s náskokom 1,475 b. pred domácou Borjanou Kalejnovou.,aktualizované

Basketbalistky Slovana Bratislava uspeli v baráži o účasť v extralige

V sobotnej odvete podľahli na palubovke ŠKBD Spišská Nová Ves 54:56, v prvom zápase však vyhrali doma jasne rozdielom 20 bodov 69:49.

Hádzaná: Aalborg Handbold prvým finalistom Final Four LM

Vo finále sa Aalborg stretne s víťazom druhého semifinále FC Barcelona.,aktualizované

ME 2020: Ukrajina proti Holandsku asi aj s Cygankovom

Dvadsaťtriročný hráč Dynama Kyjev mal v uplynulých dňoch problémy s lýtkovým svalom, ale v sobotu absolvoval záverečný tréning.

Tenista Lacko uspel v 1. kole kvalifikácie turnaja ATP v Halle

V sobotnom stretnutí 1. kola zdolal Bielorusa Jegora Gerasimova 6:4, 7:5.

ME 2020: Rakúšania a Severní Macedónci netrénovali pre dážď

Organizátori zmenili program, aby ušetrili trávnik v Arene Nationala na zápas C-skupiny, ktorý sa uskutoční v nedeľu o 18.00 SELČ.

ME 2020: Zápas Walesu a Švajčiarska sa skončil remízou

Oba tímy majú po bode, na čele tabuľky je Taliansko po piatkovom víťazstve nad Tureckom 3:0.,aktualizované

Tenistka Kontová prvou finalistkou turnaja WTA v Nottinghame

V úvodnom sobotnom semifinále si v pozícii najvyššie nasadenej hráčky poradila s turnajovou pätnástkou Srbkou Ninou Stojanovičovou 6:2, 6:7 (2), 7:5.,aktualizované

Cyklista Uran sa stal víťazom 7. etapy Okolo Švajčiarska

Uran týmto víťazstvom stiahol pred záverečnou etapou náskok na lídra celkového poradia Ekvádorčana Richarda Carapaza na 17 sekúnd.

Venezuela má deň pred štartom Copa America 12 infikovaných

Brazílske úrady neuviedli mená infikovaných, informovali však, že všetci sú v izolácii v hoteli.

Tenista Horanský prehral v semifinále challengu s Baezom

Argentínčanovi Sebastianovi Baezovi podľahol po trojsetovom boji 7:6 (6), 4:6, 6:7 (7).

Krejčíková získala prvý singlový grandslamový titul

Vo finále zdolala na parížskej antuke nasadenú tridsaťjednotku Rusku Anastasiu Pavľučenkovovú 6:1, 2:6, 6:4.,aktualizované

ME 2020: Česko bez zraneného brankára Pavlenku

Dvadsaťdeväťročný legionár Werderu Brémy opustil v sobotu poobede mužstvo pre problémy s chrbtom.

ME 2020: V tábore Slovákov panuje pred zápasom s Poľskom spokojnosť

Uviedol to asistent trénera Marek Mintál.

Futbalista Procházka sa vrátil do Spartaka Trnava

S tretím tímom uplynulého ročníka futbalovej Fortuna ligy podpísal dvojročný kontrakt.

ME 2020: Taliani proti Švajčiarsku zrejme bez Florenziho

Tridsaťročný zadák parížskeho Saint-Germain má problémy s pravým lýtkovým svalom.

ME 2020: Slovenskí reprezentanti sa zhodli, že favoritom sú Poliaci

Brankár Dušan Kuciak z Lechie Gdansk a obranca Ľubomír Šatka z Lechu Poznaň sa podrobne venovali prvému súperovi Slovenska na EURO 2020.

Futbal: Moyes podpísal s West Hamom novú trojročnú zmluvu

Koučovi Davidovi Moyesovi vedenie londýnskeho klubu ponúklo nový kontrakt.

Hokejista Ščurko sa stal novou posilou Spišskej Novej Vsi

Útočník Ladislav Ščurko posilní ofenzívu nováčika najvyššej hokejovej súťaže.

ME 2020: Hofmann napriek zraneniu kolena zostáva v kádri Nemecka

Asistent trénera Marcus Sorg verí, že zranenie kolena ustúpi a hráč Borussie Mönchengladbach sa napokon bude môcť predstaviť na finálovom turnaji.

ME 2020: Španielsko poslalo domov hráčov záložného tímu

Tréner Luis Enrique povolal náhradníkov po tom, ako mal minulú nedeľu pozitívny test kapitán Sergio Busquets a v utorok aj Diego Llorente.

Niké Slovenská basketbalová liga bude mať opäť osem účastníkov

Po ročnej prestávke sa na basketbalovú mapu najvyššej súťaže vracia klub z juhu Slovenska, do súťaže vstupuje pod názvom BC Komárno.

Pozemní hokejisti Holandska triumfovali na domácich ME

Vo finále zdolali nemeckú reprezentáciu v rozstrele 4:1.

Ledecká vyhrala na mítingu v Ženeve beh na 400 m prekážok

Zverenka Kataríny Adlerovej v ŠK ŠOG Nitra si doterajšie osobné maximum 56,79 z mítingu P-T-S 2019 v Šamoríne, ktorým vtedy zároveň zlepšila aj slovenský rekord, posunula o 4 stotinky.

Auger-Aliassime postúpil do finále turnaja ATP v Stuttgarte

V sobotnom semifinále si ako tretí nasadený poradil s Američanom Samom Querreym 6:4, 7:5.,aktualizované

NBA: Ibaka podstúpil operáciu chrbta

V tejto sezóne nastúpil na 39 zápasov, potom sa však v marci zranil a predstavil sa iba v záverečných dvoch dueloch základnej časti a v úvodných dvoch vystúpeniach play off.

Slovenský basketbalový reprezentant Rožánek posilnil český Kolín

Pre Rožánka to bude prvý zahraničný angažmán v jeho doterajšej basketbalovej kariére.

Mbappe premýšľa, či je PSG pre neho najlepšia možnosť

O Mbappeho sa zaujímajú všetky najbohatšie kluby. Najviac sa spomína Real Madrid a Manchester City.

Kajakárkam nevyšlo semifinále, Dukátová ani Mintálová nepostúpili

Dukátová mala v sobotu síce na konte iba dve trestné sekundy, no na elitnú desiatku stratila viac ako šesť sekúnd a skončila na 19. mieste. ,aktualizované

TIPOS EXTRALIGA: Zvolen získal obrancu Haina z Nových Zámkov

Hain hral v uplynulých štyroch sezónach za HC Nové Zámky. V ročníku 2019/2020 si vytvoril osobné maximum v góloch, asistenciách aj bodoch v slovenskej extralige.

Everton chce na uvoľnený post trénera angažovať Espirita Santa

Everton hľadá náhradu za Carla Ancelottiho po tom, ako odišiel do Realu Madrid.

NBA: Phoenix uspel aj v Denveri a vedie 3:0 na zápasy

Najlepší tím Východnej konferencie po základnej časti Philadelphia 76ers sa ujal vedenia 2:1 v sérii, keď uspel na palubovke Atlanty 127:111.,aktualizované