Ostapenková sa prebojovala do semifinále turnaja WTA v Luxemburgu

Vo štvrťfinále skončili dve najvyššie nasadené hráčky.,aktualizované

Almási gólom v závere zachránil Ostrave remízu v Olomouci

Slovenský útočník vyrovnal šesť minút pred koncom riadneho hracieho času na konečných.

Třinec vyhral na ľade Sparty Praha, Hrehorčák dvakrát skóroval

Zo Slovákov sa gólovo presadil ešte Tibor Mikúš, ktorý zaznamenal aj dve asistencie, no jeho Zlín podľahol doma Vítkoviciam 3:6.

Poprad podľahol v prírpave Banskej Bystrici

Nové Zámky zvíťazili nad Nitrou.

Trnavčanom vyšiel vstup do zápasu, už v 7. minúte prenikol po ľavej strane Bamidele Yusuf, prihrávkou na päťku našiel nabiehajúceho Cabrala a ten zblízka otvoril skóre. ,aktualizované

Cuninka skončil vo funkcii riaditeľa Spartaka Trnava

Vedenie klubu prebrali prezident Peter Macho a generálny manažér Andrej Kalina.

Skalický skóroval pri víťazstve Raumy nad Oulu

Lukko vyhralo v treťom zo štyroch zápasov nového ročníka Liigy a so siedmimi bodmi vedie tabuľku.

Riskeová postúpila do semifinále turnaja WTA v Portoroži

Američanka Alison Riskeová nasadená ako tretia vyradila Francúzku Kristinu Mladenovicovú.

Štvrtým miestom sa blysol ďalší Slovák Lukáš Kubiš.,aktualizované

Skalica prehrala v A-skupine Slovenského pohára so Zvolenom

Tím úradujúceho extraligového majstra sa posunul na čelo A-skupiny.

Slovenky prehrali s favorizovanými Švédkami

Jediný gól favoritiek, ktoré na predchádzajúcom svetovom šampionáte v roku 2019 získali bronzové medaily, strelila už v 10. minúte Fridolina Rolfövá.

Čerepovec s Liškom nestačil na Admiral Vladivostok

Avangard Omsk ukončil sériu troch prehier a zvíťazil na ľade Jekaterinburgu.

Partnermi SFZ sú podľa Kováčika orgány na župnej úrovni

Podľa Prezidenta Slovenského futbalového zväzu sú partnermi pri riešení krízy najmä orgány na župnej a teritoriálnej úrovni.

Lamošová skončila v kvalifikácii športového aerobiku osemnásta

Na 18. priečke skončilo aj slovenské družstvo junioriek v súťaži trojíc. Hana Adameková, Ela Farkašová a Tajana Solárová získali 17,350 bodu.

Divácka kapacita pri športe sa riadi pravidlami pre hromadné podujatia

Opatrenia sa dotknú aj športových podujatí, pričom divácka kapacita sa riadi všeobecnými pravidlami pre hromadné podujatia.

Slovenskí bejzbalisti prehrali s Ukrajinou, vypadávajú z A-kategórie

Na záver sa predstavia ešte v súboji o konečné 15. miesto proti Francúzsku.

Slovenský štvorkajak a Gelle s Gacsalom postúpili do A-finále

Nedarilo sa deblkanoistom Eduardovi Strýčekovi s Petrom Kizekom, ktorí skončili v semifinále C2 na 500 m na poslednej deviatej pozícii a vypadli.

Cenu Klubu fair play Slovenského olympijského výboru získal Svitko

Ocenenie si prevzali aj medzinárodný rozhodca Ján Vaniak a tréneri mládeže Ján Solivajs a Jozef Nemec.

Tréner nemeckej dvadsaťjednotky Kuntz povedie Turecko

Bývalý reprezentačný útočník doviedol nemeckú reprezentáciu do 21 rokov k titulu majstrov Európy v roku 2017 a o dva roky neskôr postúpil jeho tím do finále šampionátu.

Admiral vybojoval prvé víťazstvo v tomto ročníku a odlepil sa z dna tabuľky Východnej konferencie.

Mihalíková postúpila do semifinále štvorhry na turnaji WTA v Portoroži

V boji o postup do finále dvojica narazí na najvyššie nasadený domáci pár Andreja Klepačová, Tamara Zidanšeková.

Plíšková pre zranenie zápästia príde o turnaj v Ostrave

Druhý ročník podujatia WTA kategórie 500 s dotáciou 565.530 dolárov štartuje cez víkend zápasmi kvalifikácie.

Premiérová séria Behaj lesmi na Slovensku zaznamenala veľký úspech

Tri preteky, tri unikátne miesta slovenskej prírody, desiatky kilometrov po lesných chodníkoch a na čerstvom vzduchu.

Paralympijský Festival Paráda v Piešťanoch bude po pauze opäť naživo

Pripravené budú športy ako parastolný tenis, paralukostreľba, paradrezúra, boccia, paracyklistika a ďalšie, v ktorých si budú môcť prítomní zmerať sily so slovenskými športovcami.

Do boja na MS v Belgicku mieri 16 slovenských cyklistov

Medzi ženami bude patriť medzi hlavné favoritky rakúska olympijská víťazka Anna Kiesenhoferová, zlato jej bude chcieť vyfúknuť strieborná medailistka Annemiek van Vleutenová z Holandska.

Neapol zmazal dvojgólové manko, Spalletti: Ukázali sme charakter

Myslím si, že sme v závere boli unavení. Musíme mať viac loptu na kopačkách, aby nás to stálo menej síl, uviedol tréner anglického tímu.

Dvojkajak Baláž, Myšák smerujú priamo do A-finále K2 na 500 m

Mariana Petrušová skončila vo svojej rozjazde K1 na 500 m na poslednej ôsmej pozícii a šampionát sa pre ňu skončil.

Športové lezenie: Kuric skončil 40. v disciplíne speed

Medzi ženami v rýchlostnej disciplíne speed vybojovala zlato Poľka Natalia Kalucká (7,18).

Strakosha zavinil prehru Lazia, podľa trénera za chybu draho zaplatili

Brankár Lazia chcel loptu chytiť do rúk, ale tá sa mu vyšmykla, narazila do žrde a od neho do siete.

Gončarov navrhuje reformu majstrovstiev sveta, chce až 24 tímov

Na konci turnaja by jeden tím zostúpil priamo do prvej divízie, baráž by hrali ďalšie dve mužstvá, navrhol Gončarov.

Fanúšikovia Dortmundu sa hnevajú pre dresy, výrobca sa ospravedlnil

Borussia nastúpila v Istanbule v inom dizajne dresov, aké bežne používa. Podklad loga bol v rovnakej farbe, akú mali samotné dresy.

Timašov ostáva v NY Islanders, na skúšku príde Gustafsson

Dvadsaťdeväťročný Švéd odohral v minulej sezóne 29 zápasov za Philadelphiu a Montreal, nazbieral v nich gól a 11 asistencií. V 16 súbojoch play off pridal tri body (1+2).

Telekom Night Run 2021 je vypredaný, slovenská elita beží o tituly

V Bratislave sa zíde celá slovenská bežecká špička na čele s jednotkou Tiborom Sahajdom, ktorý Telekom Night Run vyhral v oboch posledných klasických edíciách (2018, 2019).

EKL: Schranz pomohol Slavii gólom, podľa Trpišovského je istota

Slavia sa po prvom dueli usadila na čele E-skupiny, v ďalšom súboji sa predstaví na ihrisku Feyenoordu Rotterdam.

Kanadský hokejista Kane priznal problém s hazardnými hrami

Kane verí, že gambling je pre neho minulosťou: Je to niečo, čím som si prešiel. Hodil som to za hlavu, teraz sa sústredím už iba na budúcnosť.

NBA: Ntilikina sa ako voľný hráč upísal Dallasu

Belgický rodák reprezentuje Francúzsko, v jeho drese sa predstavil aj na OH v Tokiu.

Obranca Allan podpísal trojročný nováčikovský kontrakt s Chicagom

Cez víkend sa predstaví v nováčikovskom kempe Blackhawks, o týždeň neskôr odštartuje hlavný kemp "jastrabov".

Weissa st. mrzeli najmä chyby: Na vysokej úrovni rozhodujú

Weiss st. na pozápasovej tlačovej konferencii zdôraznil potenciál Slovana.

EL: Genk vyhral vo Viedni nad Rapidom gólom v nadstavenom čase

Lokomotiv Moskva vybojoval aspoň remízu proti Olympique Marseille, keď minútu pred koncom vyrovnal na 1:1 Faustino Anjorin.,aktualizované