Krejčíková prvou semifinalistkou turnaja WTA v Ostrave

Domáca hráčska si vo štvrťfinále poradila s Američankou Alyciou Parksovou 7:6 (7), 6:3.,aktualizované

Kudermetovová a Cornetová do semifinále na turnaji WTA v Monastire

Ruská tenistka Veronika Kudermetovová sa prebojovala do semifinále dvojhry na turnaji WTA v tuniskom Monastire. Dvojka "pavúka" zvíťazila v piatkovom štvrťfinále nad Diane Parryovou 6:4, 6:1. ,aktualizované

ŠK Slovan B - KFC Komárno 1:1 v 12. kole 2. ligy

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava B remizovali v piatkovom zápase 12. kola II. ligy doma s KFC Komárno 1:1.,aktualizované

Kollár rozhodol o triumfe Komety v českej lige nad Litvínovom

Slovenský hokejista Andrej Kollár zaznamenal v 45. minúte vo vlastnom oslabení víťazný gól a pridal aj asistenciu.

Talianky zdolali Argentínu 3:0, vedú E-skupinu

Talianske volejbalistky zdolali v piatkovom stretnutí osemfinálovej E-skupiny MS v Rotterdame Argentínu 3:0. S bilanciou sedem víťazstiev a jedna prehra figurujú na čele tabuľky.,aktualizované

TEL: Košice zdolali domáci Liptovský Mikuláš 3:2, hrdinom Rogoň

Hrdinom stretnutia bol Patrik Rogoň, ktorý zaznamenal dva góly Košičanov vrátane víťazného v 54. minúte.

V 6. kole extraligy vyhrali hádzanári Nových Zámkov i Prešova

Nové Zámky vyhrali v Topoľčanoch 38:28 a Prešov v Hlohovci 35:26.

TEL: Slovan vyhral po prestrelke v Prešove 6:5

Pre Slovan to bolo v jeho šiestom zápase piate víťazstvo a so 16 bodmi je na prvom mieste tabuľky o skóre pred Novými Zámkami a Zvolenom.

SHL: Líder zo Skalice zdolal Martin 3:1, druhé Humenné tiež víťazne

Hokejisti Skalice odčinili prehru v Humennom (2:3 pp) a v 5. kole Tipos SHL si poradili doma s Martinom 3:1. Poistili si prvú priečku v tabuľke, ktorú vedú s náskokom jedného bodu pred Humenným.

TEL: Nové Zámky zdolali Poprad 5:4 a vyhrali štvrtýkrát za sebou

Nové Zámky mali vydarený vstup do zápasu, na konci 5. minúty viedli po góloch Tomáša Klempu a Petra Šišovského 2:0.

FL: Podbrezová doma prehrala s Ružomberkom 0:2 v 13. kole

Podbrezová bola v úvode sezóny 10 zápasov nezdolaná, teraz však utrpela druhú prehru za sebou, predtým v 12. kole podľahla doma Slovanu (1:3).,aktualizované

TEL: HK Nitra padla doma so Spišskou Novou Vsou 2:3

Nitra si pripísala tretiu prehru z uplynulých štyroch zápasov, v tabuľke jej patrí 10. miesto.

TEL: Zvolen s Michalovcami dvakrát prehrával o 2 góly, no vyhral 4:3

Hostia počas zápasu viedli 2:0 aj 3:1, ale napokon nezískali ani bod.

Kužmová s Ruseovou nenastúpili v Monastire na semifinále štvorhry

Ich súperky Miju Katová z Japonska a Američanka Angela Kulikovová tak postúpili do finále bez boja.

TEL: Banská Bystrica utrpela doma s Trenčínom debakel 0:6

Hokejisti Dukly Trenčín si pripísali na konto druhé víťazstvo v prebiehajúcom ročníku Tipos extraligy.

Weegar sa dohodol s Calgary na osemročnom 50-miliónovom kontrakte

Dvadsaťosemročný obranca prišiel k "plameňom" na konci júla z Floridy spoločne s Jonathanom Huberdeauom v rámci výmeny hviezd za Matthewa Tkachuka.

Kováčik pred žrebom kvalifikácie: Nemám preferovaných súperov

Slovenská futbalová reprezentácia figuruje pred nedeľným žrebom kvalifikácie EURO 2024 vo Frankfurte až v piatom výkonnostnom koši.

Citizens dostali pokutu 260.000 libier za vniknutie fanúšikov

Priaznivci "Citizens" vtrhli na hraciu plochu po domácom víťazstve 3:2 nad Aston Villou, ktorým si manchesterský klub zabezpečil ôsmy ligový titul.

Pacquiao vyhral na filipínskom súde roky trvajúci daňový spor

Odvolací súd v Manile zamietol žalobu proti nemu a jeho manželke Jinkee z krátenia daní a nebude tak musieť do štátnej pokladnice zaplatiť dodatočne 2,2 miliardy pesos (cca 38 miliónov eur).

Djokovič narazí v semifinále turnaja ATP v Astane na Medvedeva

Rus Daniil Medvedev v pozícii turnajovej dvojky deklasoval Španiela Roberta Bautistu Aguta za 66 minút 6:1, 6:1.,aktualizované

Messi vynechá pre problémy s lýtkom sobotňajší ligový duel PSG v Reims

Paríž St. Germain informoval, že argentínsky útočník má problémy s lýtkovým svalom a potrebuje si oddýchnuť.

Hádzanárky D. Stredy dvakrát doma proti Valuru, Juhosová: Silný súper

Na základe dohody klubov sa oba duely 2. kola Európskeho pohára odohrajú v Dunajskej Strede, v sobotu i nedeľu zhodne od 20.00 h.

Ribery pre problémy s kolenom pravdepodobne ukončí hráčsku kariéru

Podľa talianskych médií by mohol v Salernitane pokračovať v inej pozícii v štruktúrach klubu, ktorý je momentálne na 14. mieste Serie A.

Portugalský krídelník Neto prišiel pre zranenie o účasť v Katare

Dôvodom je zranenie členka, ktoré si vyžiada chirurgický zákrok.

Cooper zostáva v Nottinghame, tím by mal viesť do roku 2025

Štyridsaťdvaročný tréner Steve Cooper prišiel do tímu na začiatku minulej sezóny.

Jamrichová prehrala vo štvrťfinále turnaja v Trnave so Sin-jü W

Hráčka Národného tenisového centra sa hneď pri svojom prvom štarte medzi ženami prebojovala medzi elitnú osmičku.

Shapovalov doplnil v Tokiu semifinálovú štvoricu

Na Kanaďana nestačil Chorvát Borna Čorič 4:6, 3:6.,aktualizované

Strieborná medaila Longa zo súboja s Owensom ide do dražby

Medailu dala do aukcie atlétova vnučka Julia Kellnerová-Longová nedlho potom ako zomrel jej otec a syn legendárneho atléta Kai.

Na tréning Bologne vtrhli fanúšikovia, slovne konfrontovali Mottu

Medzi nespokojnými priaznivcami a Mottom takmer prišlo aj k fyzickému kontaktu, čomu zabránili zverenci talianskeho kormidelníka.

Golden State bude bitku v tíme riešiť interne, Green sa ospravedlnil

Klub informoval, že otázku prípadného potrestania vinníka incidentu bude riešiť interne.

Vo veku 83 rokov zomrel sedemnásobný majster sveta Phil Read

Anglický pretekár sa taktiež stal prvým svetovým šampiónom pre stajňu Yamaha. Japonský tím vyjadril nad odchodom Reada hlboký zármutok.

EKL: Slovan získal späť stratené body, zaskočil favorizovaný Bazilej

Na "Belasých" čaká v nedeľu ligový zápas v Trenčíne, o štyri dni neskôr privítajú švajčiarskeho vicemajstra na Tehelnom poli.

Sezóna SMF na plochej dráhe vyvrcholí v Žarnovici aj s Vaculíkom

Slovenský šampionát na plochej dráhe mal pôvodný dátum 31. júla, ale pre nepriaznivé počasie ho organizátor Speedway club Žarnovica presunul na októbrový termín a spojil s pretekmi 1. ligy.

Počas nepokojov na zápase argentínskej najvyššej súťaže zomrel muž

Udalosť pripomenula tragédiu na futbalovom štadióne v Indonézii. Po násilnostiach, stretoch s políciou a následnej tlačenici zomrelo minimálne 131 ľudí, vrátane 32 detí.

V prvom tréningu pred VC Japonska dosiahol najrýchlejší čas Alonso

Druhý skončil v dažďom poznačenej súťaži Španiel Carlos Sainz s mankom +0,315 s

Slafkovského asistencia na výhru nestačila, Montreal podľahol Ottawe

Šimon Nemec hral pri prehre New Jersey s New Yorkom Islanders 2:5 a ďalší obranca Erik Černák pri nezdare Tampy Bay s Floridou 2:3.

Trabzonspor prehral v Monaku, Manchester United uspel v Nikózii

Cristiano Ronaldo z Manchestru United nastúpil od začiatku v dueli na ihrisku Omonie Nikózia. V 9. minúte mal veľkú šancu otvoriť skóre, ale brankár jeho strelu vyrazil. ,aktualizované

Slovan triumfoval na ihrisku FC Bazilej 2:0

Slovan má na konte štyri body a posilnil svoje šance na postup do vyraďovacej fázy. ,aktualizované

Krejčíková postúpila na turnaji WTA v Ostrave bez boja do štvrťfinále

Jej súperka, olympijská víťazka Belinda Benčičová zo Švajčiarska nenastúpila na zápas pre zranenie nohy. ,aktualizované