MS vo futbale 2026
Všetky správy
Uplynulý rok 2020 poznačila na všetky životné aj umelecké strany pandémia nového koronavírusu.
Spector zomrel v sobotu prirodzenou smrťou v nemocnici.
Pandémia neprináša hudobníkovi len nepríjemné veci. Voľný čas, ktorý získal, využil na prípravu nového albumu.
Skupina okrem hudobného vývoja prešla viacerými zmenami, ešte pred nahrávaním novej skladby odišiel z kapely gitarista Matúš Kocinec.
Veď sa predsa hovorí, že kto nedokáže mať rád seba, nedokáže milovať ani nikoho iného. Tak som si povedal, prečo nezložiť pieseň o sebaláske, aj keď trocha neopätovanej, uviedol Xindl X.
Keď máte možnosť žiakovi niečo vysvetliť, nasmerovať ho alebo mu dodať dôveru v seba samého, je to aj pre vás veľké šťastie a pomáha to aj pri vlastnej tvorbe, tvrdí skladateľ.
Svojrázny umelec, hudobník a výtvarník zomrel 17. decembra 2010, krátko pred svojimi 70. narodeninami, na komplikácie spojené so sklerózou multiplex.
Spevák má na svojom konte desať vydaných albumov, najnovšími sú štúdiovka Niet sa kam ponáhľať a vianočný album Nech sú Vianoce.
Dnes má na svojom konte päť štúdiových albumov, piaty s názvom 30 vydal v októbri 2018.
Zoskupenie Libertatem Ensemble chce v priebehu tohto roka prezentovať nahrávku aj na živých koncertoch.