MS vo futbale 2026
Všetky správy
Remišová v pondelok oznámila, že kontaktovala konzílium odborníkov s cieľom zmeny vakcinačnej stratégie na Slovensku.
V karanténe z dôvodu ochorenia COVID-19 je momentálne 30 zamestnancov žilinskej nemocnice, z toho 20 zdravotníkov.
Ministerka poukázala na novú vyhlášku stanovujúcu prioritné skupiny očkovania, podľa ktorých sa môžu prednostne očkovať desaťtisíce mladých ľudí.
Počas víkendu sa zaočkovalo 1069 obyvateľov kraja.
Stav štyroch pacientov si vyžaduje napojenie na umelú pľúcnu ventiláciu, uviedol riaditeľ Fakultnej nemocnice s poliklinikou Jakub Rybár.
V posledných dňoch aj v tejto nemocnici zaznamenali vážny priebeh ochorenia aj u mladších vekových kategórií.
Na ochorenie COVID-19, ktoré koronavírus spôsobuje, tam zomrelo už viac ako 12 000 ľudí.,aktualizované
Advokáti dlhodobo upozorňujú, že pri niektorých úkonoch, na ktorých sa zúčastňujú, je problematické dodržiavať protiepidemické opatrenia.
Očkovanie obyvateľov kraja vo veku viac ako 55 rokov sa uskutočňuje v piatich nemocniciach.
Obnoví sa aj COVID automat v súlade s prijatou stratégiou testovania a ďalšími opatreniami.