Tenis

Harrison postúpil do 2. kola turnaja ATP v Delray Beach

V stretnutí úvodného kola zdolal Damira Džumhura z Bosny a Hercegoviny 6:3, 6:2.

Tridsaťšesťročná Clijstersová absolvovala už druhý návrat. Prestávku mala od mája 2007 do augusta 2009.,aktualizované

Strýcová postúpila do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Dubaji

Vstup do turnaja zvládla aj Belgičanka Elise Mertensová, ktorá zdolala Číňanku Čchiang Wang 6:3, 6:0. ,aktualizované

Ymer postúpil do 2. kola turnaja ATP v Marseille

V stretnutí 1. kola vyradil domáceho Francúza Richarda Gasqueta 6:3, 3:6, 7:5.

Gombos postúpil do hlavnej súťaže na turnaji ATP v Marseille

V stretnutí finálového 2. kola kvalifikácie zdolal domáceho Francúza Elliota Benchetrita za 2:20 h 6:4, 6:7 (7), 6:4.

Muchová ukončila spoluprácu so slovenským trénerom Miškem

Pod jeho vedením sa Muchová vyšplhala zo 145. miesta svetového rebríčka až na 21. priečku.

Bartyová je na čele rebríčka WTA, Kužmová sa udržala na 65. mieste

Najlepšia slovenská singlistka je Viktória Kužmová, ktorá sa udržala na 65. mieste.

Djokovič stále na čele rebríčka ATP, Andrej Martin na 94. mieste

Martin Kližan sa posunul na 161. miesto.

Slovenskí mladí tenisti obsadili 5. miesto v European Tennis Trophy

Slovensko si piatou priečkou medzi juniormi výrazne polepšilo v porovnaní s predchádzajúcim rokom. V hodnotení sezóny 2018 obsadilo 19. miesto, rok predtým bolo dokonca 25.

Edmund víťazom turnaja ATP v New Yorku

Dvadsaťpäťročný Edmund získal druhú trofej na okruhu, prvýkrát sa tešil pred šestnástimi mesiacmi v Antverpách.

Bertensová víťazkou turnaja WTA v Petrohrade

Vo finále zdolala ako nasadená dvojka osmičku pavúka Kazašku Jelenu Rybakinovú hladko 6:1, 6:3.

Linetteová zvíťazila vo finále na turnaji WTA v Hua Hin

Dvadsaťosemročná Poľka získala na okruhu WTA v dvojhre druhý titul v kariére, ten prvý vyhrala pred rokom na podujatí v New Yorku, tiež na tvrdom povrchu.

Seppi a Edmund postúpili do finále turnaja ATP v New Yorku

V boji o titul si zahrá proti Talianovi Andreasovi Seppimu, ktorý vyradil taiwanského tenistu Jasona Junga.

Auger-Aliassime vo finále turnaja ATP v Rotterdame proti Monfilsovi

V semifinále si poradil so Španielom Pablom Carrenom Bustom.,aktualizované

Rybakinová postúpila do finále turnaja WTA v Petrohrade

V dnešnom zápase semifinále si ako nasadená osmička poradila so štvorkou podujatia Mariou Sakkariovou 3:6, 7:5, 6:1.,aktualizované

Linetteová postúpila do finále na turnaji WTA v Hua Hin

V dnešnom semifinále zdolala ako piata nasadená Rumunku Patriciu Tigovú 7:5, 6:4.,aktualizované

Krajinovič postúpil do semifinále turnaja ATP v Rotterdame

Vo štvrťfinále vyradil siedmeho nasadeného Andreja Rubľova z Ruska 7:6 (2), 6:4.

Jung postúpil do semifinále turnaja ATP v New Yorku

V stretnutí štvrťfinále zdolal domácu trojku podujatia Reillyho Opielku 5:7, 6:4, 6:4.

Schwartzman postúpil do semifinále turnaja ATP v Buenos Aires

V stretnutí štvrťfinále zdolal ako najvyššej nasadený Uruguajčana Pabla Cuevasa 5:7, 7:6 (11), 7:5.