Tenis

DAVIS CUP: Proti Bielorusku je nominovaná táto pätica tenistov SR

Duel 2. kola play off 1. skupiny euro-africkej zóny sa uskutoční 26.-27. októbra na antuke pod zatiahnutou strechou v bratislavskom NTC.,aktualizované

Aleksejenkovci dostali doživotný dištanc za ovplyvňovanie zápasov

Nezávislý protikorupčný vyšetrovateľ Richard McLaren uznal bratov vinných po tom, čo ich vyšetrovala a obvinila Jednotka tenisovej integrity (TIU).

Schmiedlová prehrala v 1. kole v Luxemburgu s Vekičovou

Slovenská tenistka Anna-Karolína Schmiedlová hladko prehrala v prvom kole turnaja WTA v Luxemburgu so šiestou nasadenou Chorvátkou Donnou Vekičovou.,aktualizované

Rybáriková prehrala v 1. kole turnaja WTA v Moskve

V pondelok nestačila na piatu nasadenú Anastasiju Sevastovovú z Lotyšska.,aktualizované

ZOPAKUJE ROK 2017: Halepová ukončí sezónu ako svetová jednotka

Dvadsaťsedemročná tenistka získala v tomto roku tri tituly na okruhu WTA, celkovo bola na čele rebríčka 40 týždňov.

Djokovič je už druhý na svete, Kučová poskočila o 49 miest

Najlepšia slovenská singlistka Dominika Cibulková je na 27. pozícii, Magdaléna Rybáriková je 39.

TO MUSELO BOLIEŤ: Del Potro si zlomil jabĺčko a čaká ho dlhá pauza

Argentínsky tenista sa zranil pri páde počas súboja 3. kola na turnaji v Šanghaji.

Gombos nepostúpil do hlavnej súťaže ATP v Štokholme

V nedeľnom stretnutí 1. kola kvalifikácie podľahol Nemcovi Matthiasovi Bachingerovi.

Tenistka Šramková nepostúpila v Luxemburgu do hlavnej súťaže dvojhry

V nedeľnom stretnutí 2. kola kvalifikácie prehrala s Češkou Terezou Smitkovou nasadenou ako ôsmou 6:4, 3:6, 2:6.

Djokovič vo finále turnaja Masters v Šanghaji zdolal Čoriča

Zverenec slovenského trénera Mariána Vajdu pokračuje vo výborných výkonoch.

Tenista Horanský postúpil v Moskve z kvalifikácie do hlavnej súťaže

V nedeľu si 25-ročný Slovák poradil vo finále kvalifikácie s Talianom Stefanom Napolitanom 6:4 a 6:3 za jednu hodinu a 12 minút.

Tenistka Garciová vo finále v Ťian-Ťine zdolala Karolínu Plíškovú

Dvadsaťšesťročná Plíšková nezískala tretí turnajový triumf v sezóne.

Djokovič rozdrvil Zvereva a postúpil do finále turnaja Masters

Djokovič sa vo finále stretne s Chorvátom Bornom Čoričom, ktorý vyradil najvyššie nasadeného obhajcu titulu Švajčiara Rogera Federera 6:4, 6:4.,aktualizované

Vo finále v Hongkongu nastúpi Jastremská proti Wang Čchiang

Jastremská v semifinále zdolala ďalšiu domácu hráčku Čang Šuaj 7:5, 6:4, Wang Čchiang si poradila s turnajovou štvorkou Garbine Muguruzovou Blancovou v troch setoch 6:7 (5), 6:4 a 7:5.

M. SUCHÁ: Zažila vyčíňanie McEnroa, dnes pomáha športovcom po kariére

Hoci ukončila hráčsku kariéru už pred 10 rokmi, tenisu je stále verná. Aj o tom, v akej forme pri ňom zostala, sme sa rozprávali v TABLET.TV.

Zverev si ako piaty hráč zabezpečil miestenku na turnaj majstrov

Alexander Zverev sa tak pripojil k Španielovi Rafaelovi Nadalovi, Švajčiarovi Rogerovi Federerovi, Srbovi Novakovi Djokovičovi a Argentínčanovi Juanovi Martinovi del Potrovi.

Karolína Plíšková postúpila do semifinále turnaja WTA v Ťian-Ťine

Ako najvyššie nasadená hráčka zdolala Plíšková v stretnutí piatkového štvrťfinále Britku Katie Boulterovú 5:7, 6:0, 6:3. ,aktualizované

Kučová prehrala vo štvrťfinále turnaja WTA v Hongkongu s Jastremskou

Napriek piatkovej prehre bol turnaj v Hongkongu pre Kučovú jedným z najúspešnejších v kariére. ,aktualizované

Federer sa prebojoval do štvrťfinále turnaja ATP v Šanghaji

Švajčiarsky tenista zdolal vo štvrtok Španiela Roberta Bautistu-Aguta 2:1 na sety.