< sekcia Tenis

Alexander Zverev opäť víťazom turnaja ATP v Kolíne nad Rýnom

Na archívnej snímke Nemec Alexander Zverev pózuje s trofejou víťaza tenisového turnaja ATP v Kolíne nad Rýnom. Foto: TASR/AP

Dvadsaťtriročný Zverev zaknihoval v Kolíne double, keďže tento turnaj vyhral aj pred týždňom.

Kolín nad Rýnom 25. októbra (TASR) - Nemecký tenista Alexander Zverev sa stal víťazom dvojhry na turnaji ATP v Kolíne nad Rýnom. V nedeľu si vo finále ako nasadená jednotka suverénne poradil s Diegom Sebastianom Schwartzmanom z Argentíny 6:2 a 6:1.

Dvadsaťtriročný Zverev zaknihoval v Kolíne double, keďže tento turnaj vyhral aj pred týždňom. Vtedy vo finále zdolal Kanaďana Felixa Augera-Aliassimeho, ktorý v sobotu prehral v semifinále so Schwartzmanom. Zverev už má na konte trinásť titulov vo dvojhre na profiokruhu v kariére.