Talian zdolal španielskeho tenistu Daniela Munoza De La Navu v troch setoch 6:7 (4), 7:5, 6:4
Autor TASR
,aktualizované Nice 17. mája (TASR) - Argentínsky tenista Leonardo Mayer zdolal v 1. kole turnaja ATP v Nice českého súpera Jiřího Veselého v troch setoch 7:6 (5), 3:6 a 6:3.
Turnaj ATP v Ženeve
Americký tenista Rajeev Ram zdolal v 1. kole turnaja ATP v Ženeve ruského súpera Jevgenija Donskoja v troch setoch 7:6 (5), 4:6 a 6:3.
dvojhra - 1. kolo:
Marcel Granollers-Pujol (Šp.) - Brian Baker (USA) 6:3, 6:1
Leonardo Mayer (Arg.) - Jiří Veselý (ČR) 7:6 (5), 3:6, 6:3
Paul-Henri Mathieu (Fr.) - Hyeong Chung (Kór.rep.) 7:6 (3), 6:3
Andreas Seppi (7-Tal.) - Daniel Munoz De La Nava (Šp.) 6:7 (4), 7:5, 6:4
dvojhra - osemfinále:
Kevin Anderson (3-JAR) - Diego Schwartzman (Arg.) 7:6 (4), 6:3
Adrian Mannarino (Fr.) - Benoit Paire (4-Fr.) 6:3, 6:0
Guido Pella (Arg.) - Donald Young (USA) 6:3, 6:0
Joao Sousa (5-Port.) - Victor Estrella (Dom.rep.) 3:6, 6:4, 6:4
Marcel Granollers-Pujol (Šp.) - Brian Baker (USA) 6:3, 6:1
Leonardo Mayer (Arg.) - Jiří Veselý (ČR) 7:6 (5), 3:6, 6:3
Paul-Henri Mathieu (Fr.) - Hyeong Chung (Kór.rep.) 7:6 (3), 6:3
Andreas Seppi (7-Tal.) - Daniel Munoz De La Nava (Šp.) 6:7 (4), 7:5, 6:4
dvojhra - osemfinále:
Kevin Anderson (3-JAR) - Diego Schwartzman (Arg.) 7:6 (4), 6:3
Adrian Mannarino (Fr.) - Benoit Paire (4-Fr.) 6:3, 6:0
Guido Pella (Arg.) - Donald Young (USA) 6:3, 6:0
Joao Sousa (5-Port.) - Victor Estrella (Dom.rep.) 3:6, 6:4, 6:4
Turnaj ATP v Ženeve
Americký tenista Rajeev Ram zdolal v 1. kole turnaja ATP v Ženeve ruského súpera Jevgenija Donskoja v troch setoch 7:6 (5), 4:6 a 6:3.
dvojhra - 1. kolo:
Rajeev Ram (USA) - Jevgenij Donskoj (Rus.) 7:6 (5), 4:6, 6:3
Denis Istomin (Uzb.) - Florian Mayer (Nem.) 6:2, 6:3
Thomaz Bellucci (Braz.) - Michail Kukuškin (Kaz.) 6:2, 6:1
dvojhra - osemfinále:
Stanislas Wawrinka (1-Švajč.) - Albert Ramos-Vinolas (Šp.) 6:1, 6:1
Pablo Carreno-Busta (Šp.) - Inigo Cervantes (Šp.) 6:2, 6:4
Rajeev Ram (USA) - Jevgenij Donskoj (Rus.) 7:6 (5), 4:6, 6:3
Denis Istomin (Uzb.) - Florian Mayer (Nem.) 6:2, 6:3
Thomaz Bellucci (Braz.) - Michail Kukuškin (Kaz.) 6:2, 6:1
dvojhra - osemfinále:
Stanislas Wawrinka (1-Švajč.) - Albert Ramos-Vinolas (Šp.) 6:1, 6:1
Pablo Carreno-Busta (Šp.) - Inigo Cervantes (Šp.) 6:2, 6:4