Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Utorok 16. júl 2024Meniny má Drahomír
< sekcia Tenis

Súkromný večierok sa tenistovi Tomicovi nevyplatil, zatkla ho polícia

Na snímke Bernard Tomic. Foto: TASR/Martin Baumann

Hlasitá hudba z Tomicovej párty v luxusnom W South Beach Hoteli rušila susedov, ktorí privolali ochranku.

Miami 17. júla (TASR) - Austrálskeho tenistu Bernarda Tomica vo štvrtok zatkla polícia v hoteli v Miami Beach po tom, čo usporiadal vo svojom apartmáne hlučný večierok. Dvadsiaty piaty hráč svetového rebríčka sa podľa policajnej správy choval agresívne k hotelovej ochranke a následne sa dostal aj do konfliktu s políciou. Informovali o tom agentúry AP a Reuters.

Hlasitá hudba z Tomicovej párty v luxusnom W South Beach Hoteli rušila susedov, ktorí privolali ochranku. Ich členom 25-ročný tenista údajne zabuchol dvere pred nosom, takže prišla na rad polícia.

Strážcovia zákona vyzvali účastníkov večierka k ukončeniu zábavy a odchodu, čo poslúchli všetci okrem Tomica. Problémový hráč, ktorý má konflikty s Austrálskou tenisovou asociáciou a nedávno ho vyradili z daviscupového tímu, odmietol apartmán opustiť. Preto ho zatkli a previezli na neďalekú policajnú stanicu. Neskôr ho prepustili na kauciu 2000 dolárov. Teraz čelí obvineniam z neuposlúchnutia výzvy polície a kladenia odporu pri zatýkaní.