Tenis

Šramková postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Belehrade

V stredajšom stretnutí 2. kola vyradila Rumunku Jacqueline Adinu Cristianovú.,aktualizované

Tenista Kovalík postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Kitzbüheli

V stredajšom stretnutí 2. kola vyradil Čecha Jiřího Veselého. ,aktualizované

Murray so Salisburym vypadli vo štvrťfinále štvorhry

Čilič s Dodigom sa v semifinále stretnú s novozélandskou dvojicou Michael Venus a Marcus Daniell.,aktualizované

Medvedev v dusivom teple smerom k rozhodcovi: Môžem zomrieť

Pre totálne vyčerpanie musela v stredu svoj štvrťfinálový zápas s Češkou Markétou Vondroušovou skrečovať Španielka Paula Badosová po prehre v prvom sete 3:6.

Djokovič s Medvedevom na OH do štvrťfinále dvojhry

Nemca Dominika Koepfera zdolal po takmer dvoch hodinách 7:6 (7), 6:3.,aktualizované

Svitolinová, Benčičová a Vondroušová do semifinále dvojhry

Vo štvrťfinále zdolala ako štvrtá nasadená Talianku Camilu Giorgiovú dvakrát 6:4.,aktualizované

Bartyová vypadla v Tokiu aj vo štvorhre, vyradili ju Češky

Svetová jednotka vo dvojhre môže v Tokiu získať medailu už iba v miešanej štvorhre.

Sock postúpil do 2. kola turnaja ATP v Atlante

V úvodnom kole ako nasadená šestka zdolal krajana Jeffreyho Johna Wolfa 6:4, 6:7 (3), 6:4.

O´Connell postúpil do 2. kola turnaja ATP v Atlante

V úvodnom kole zdolal domáceho Američana Denisa Kudlu,aktualizované

Mager postúpil do 2. kola turnaja ATP v Kitzbüheli

V prvom kole vyradil domáceho Rakúšana Dennisa Novaka,aktualizované

Nasadená dvojka Osaková vypadla v Tokiu už v osemfinále

Nasadená dvojka podľahla za 70 minút Češke Markéte Vondroušovej 1:6, 4:6.,aktualizované

Polášek s Kleinom prehrali v 2. kole štvorhy

V zápasovom tajbrejku Slováci viedli 3:1, no potom prevzali iniciatívu Krajicek so Sandgrenom a otočili na 10:5.,aktualizované

Kovalík postúpil do 2. kola turnaja ATP v Kitzbüheli

V pondelňajšom stretnutí úvodného kola zdolal Španiela Jaumeho Munara nasadeného ako deviateho za 115 minút dva razy 6:4.,aktualizované

Schmiedlová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Belehrade

V prvom kole zdolala za 70 minút Chorvátku Janu Fettovú.,aktualizované

Djokovič stále vedie rebríček ATP, Gombos je jediný Slovák v top 100

Zo slovenských singlistov je v elitnej stovke jedine Norbert Gombos na 98. priečke (812).

Kučová je nová slovenská jednotka

V elitnej desiatke nenastala žiadna zmena, na čele je Austrálčanka Ashleigh Bartyová s 9635 bodmi pred Japonkou Naomi Osakovou (7336) a Bieloruskou Arinou Sobolenkovou (6965).

Zverev postúpil do osemfinále dvojhry, stratil iba štyri gemy

V 2. kole zdolal Daniela Elahiho Galana z Kolumbie 6:2, 6:2.,aktualizované

Osaková postúpila hladko do osemfinále dvojhry, Kvitová vypadla

Nasadená dvojka zvíťazila nad Švajčiarkou Viktorijou Golubicovou 6:3, 6:2. ,aktualizované

Alcaraz sa stal víťazom turnaja ATP v Umagu

Pre 18-ročného Španiela je to prvý titul na okruhu ATP.

Tenis: Collinsová víťazkou turnaja WTA v Palerme

V nedeľnom finále dvojhry zdolala nenasadenú Rumunku Elenu Gabrielu Ruseovú 6:4, 6:2 a na hlavnom profesionálnom okruhu získala prvý titul.

Kučová neuspela vo finále turnaja WTA v Gdyni

Tridsaťjedenročná Kučová hrala svoje prvé finále na hlavnom okruhu WTA. V roku 2016 bola v semifinále prestížneho Roger´s Cupu v Montreale, vlani vyhrala podujatie nižšej kategórie 125K v Prahe. ,aktualizované

Jamrichová získala bronz v dvojhre na ME do 14 rokov v Moste

Pokiaľ bude Renáta naďalej poctivo trénovať a tenis sa stane jej životnou prioritou, nebola to istotne jej posledná medaila, povedal Jamrichovej tréner Ján Matúš.

Kovalík postúpil na turnaji ATP v Kitzbüheli do hlavnej súťaže

Vo finále kvalifikácie zdolal ako nasadená trojka Španiela Maria Vilellu Martineza.,aktualizované

Nór Ruud triumfoval na turnaji ATP v Gstaade

Tretí nasadený hráč zdolal Francúza Huga Gastona v dvoch setoch

Kukuškin, Ivaška a Purcell postúpili do 2. kola dvojhry

Vstup do olympijského turnaja vyšiel aj siedmemu nasadenému Poliakovi Hubertovi Hurkaczovi, ktorý si poradil s Austrálčanom Lukeom Savilleom 6:2, 6:4.,aktualizované

Klein s Poláškom postúpili do 2. kola štvorhry

V úvodnom kole pri spoločnej turnajovej premiére vyradili štvrtý nasadený pár Aslan Karacev, Daniil Medvedev reprezentujúci Ruský olympijský výbor (ROC) 7:5, 6:4.,aktualizované

Gombos prehral v 1. kole dvojhry s Gironom

Správu rozširujeme o ďalšie informácie.,aktualizované

Bartyová vypadla na OH prekvapujúco už v 1.kole, podľahla Sorribesovej

Z nasadených hráčok vypadla aj turnajová dvanástka Elise Mertensová, Belgičanka prehrala s Ruskou Jekaterinou Alexandrovovou.,aktualizované

Zverev, Hurkacz a Chačanov postúpili do 2. kola dvojhry

Vstup do olympijského turnaja vyšiel aj siedmemu nasadenému Poliakovi Hubertovi Hurkaczovi, ktorý si poradil s Austrálčanom Lukeom Savilleom.

Klein prehral v 1. kole s Austrálčanom Duckworthom

Vo svojej premiére pod piatimi kruhmi prehral s Austrálčanom Jamesom Duckworthom po dramatickom priebehu 7:5, 3:6, 6:7 (4).

Norrie získal na turnaji ATP v Los Cabos prvú singlovú trofej

Dvadsaťpäťročný Norrie získal svoju prvú singlovú trofej na okruhu ATP v kariére, okrem toho získal prémiu 58.705 dolárov a 250 bodov do renkingu.

Sobolenková a Plíšková postúpili v Tokiu do 2. kola dvojhry

Tretia nasadená hráčka si v úvodnom kole poradila s Poľkou Magdou Linettovou hladko 6:2, 6:1.

Murray na OH pre svalové zranenie odstúpil z dvojhry

Tridsatštyriročný Murray však mieni pokračovať v debli s Joeom Salisburym.

Gasquet postúpil do finále turnaja ATP v Umagu

Štvrtý nasadený hráč si v sobotnom semifinále podaril s Nemcom Danielom Altmaierom 7:6 (2), 3:6, 6:3.

Kučová postúpila do finále dvojhry na turnaji WTA v Gdyni

Kučová po postupe do finále v Gdyni neskrývala dojatie. ,aktualizované

Do finále kvalifikácie na turnaji ATP v Kitzbüheli postúpil Martin

Tretí nasadený Jozef Kovalík svojho slovenského krajana napodobnil.

Gaston vo finále turnaja ATP v Gstaade proti Ruudovi

Gaston zdolal v prvom sobotnom semifinálovom dueli siedmeho nasadeného Srba Lasla Djereho po trojsetovom boji, Ruud si následne poradil s Čechom Vítom Kopřivom v dvoch setoch.

Poľka Swiateková do 2. kola, postúpili aj Vondroušová a Benčičová

Ďalej ide aj trinástka "pavúka" Ruska Anastasia Pavľučenkovová, ktorá v prvom kole dovolila Talianke Sare Erraniovej uhrať jediný gem.,aktualizované

Postup suverénneho Djokoviča, v debli vypadli nasadené dvojky

Druhý nasadený hráč si v prvom kole dvojhry poradil s Alexandrom Bublikom z Kazachstanu v dvoch setoch 6:4 a 7:6 (8). ,aktualizované