Tipsport Liga

Bystrica zdolala Trenčín po nájazdoch

Druhý Slovan bodoval naplno, keď triumfoval v Nitre 4:1. Na tretej priečke zostávajú Košice, ktoré mali v piatok voľno.

TIPSPORT LIGA: Stupka a Hričina zamierili do Banskej Bystrice

Pre Hričinu pôjde o návrat do Banskej Bystrice po ôsmich rokoch. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Zvolen získal útočníka Sýkoru z Detvy

Sýkora príchodom do Zvolena nasledoval kroky Petra Zuzina.

TL: Líder tabuľky z Banskej Bystrice deklasoval Liptovský Mikuláš

Poprad sa v tabuľke posunul na 4. mieste pred Zvolen, ktorý podľahol Detve 2:3, hoci po prvej tretine viedol 2:0.

HK Poprad získal obrancu Chovana z Detvy

Popradský klub angažovaním Chovana potvrdil ambíciu vstúpiť do vyraďovacích bojov so širokým kádrom.

TIPSPORT LIGA: Nitra podľahla Slovanu Bratislava 1:4

Definitívu zápasu dal v 57. minúte strelou od modrej čiary Štajnoch. Slovan dal Nitre v zápase lekciu z efektivity.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Liptovský Mikuláš zdolal Kolibu Detva 2:0

Detva v tretej časti zvýšila ofenzívne úsilie, no ich akciám chýbala myšlienka a väčšinou sa končili na dobre sformovanej obrane domácich.

TIPSPORT LIGA: V Nitre skončil český brankár Hanuljak

Klub sa ho rozhodol uvoľniť do nemeckého druholigového tímu Lausitzer Füchse.

TIPSPORT LIGA: Banská Bystrica angažovala Kanaďana Owensa

Owens začal sezónu 2019/2020 v druhej najvyššej nemeckej súťaži, v ktorej pôsobil aj v predošlých dvoch ročníkoch.

Hokej-TL: B. Bystrica si výhrou zvýšila náskok pred Slovanom

Pozrite si výsledky 48. kola slovenskej hokejovej Tipsport Ligy.

TIPSPORT LIGA: Réway podpísal zmluvu s HK Poprad do konca sezóny

Za Kladno získal v 17 zápasoch šesť kanadských bodov za asistencie.

TIPSPORT LIGA: Michalovce padli v prestrelke na domácom ľade s Nitrou

Vydarenú premiéru v drese hostí zažil americký obranca Patrick McNelly, ktorý strelil dva góly vrátane toho víťazného.

TIPSPORT LIGA: Nové Zámky angažovali kanadského obrancu

Labrecque by mal Novým Zámkom pomôcť v závere sezóny v bojoch o play off.

TIPSPORT LIGA: Nevyspytateľný Réway trénuje s HK Poprad

V prípade, že by sa s vedením HK Poprad dohodol na spolupráci, išlo by v krátkom čase už o tretiu ofenzívnu posilu "kamzíkov".

TIPSPORT LIGA: Obranca Maier zamieril zo Zvolena do Banskej Bystrice

Maier prišiel do Zvolena pred sezónou 2019/2020 po dvojročnom pôsobení v českých súťažiach.

TIPSPORT LIGA: Posledný L.Mikuláš uvoľnil 5 hráčov, Hunovci do Popradu

Klub opustili Marcel Petran a Mário Kurali, ktorí sa počas reprezentačnej prestávky pripojili k HKM Zvolen. Richard a Róbert Hunovci zakotvili v neďalekom Poprade.

TIPSPORT LIGA: Nitra získala obrancu McNallyho a útočníka Škvareka

McNally pôsobil v sezóne 2019/2020 v MAC Budapešť, za ktorý odohral 44 zápasov.

TIPSPORT LIGA: Nové Zámky získali z Popradu Slovinca Magovaca

Dvadsaťdeväťročný bek pôsobil väčšinu kariéry v rodnej krajine, ale vyskúšal si už aj rakúsku ligu.

Hokej: Kanadský útočník Phillips posilnil Michalovce

Po príchode Phillipsa je na súpiske michalovského tímu 8 legionárov.

TIPSPORT LIGA: Slovan sa rozlúčil s Maticom Podlipnikom

Slovan sa tak rozhodol, keďže mal príliš vysoký počet zahraničných hráčov na súpiske.