Tipsport Liga

Nitra zvíťazila nad Popradom 7:4

Kamzíci pod Zoborom od úvodnej tretiny doťahovali. ,aktualizované

Banská Bystrica zdolala Slovan 6:4

Víťazný gól strelil v 58. minúte v presilovke Scarlett a poistku do prázdnej bránky pridal sekundu pred koncom Adams. Slovan prehral druhý duel za sebou.,aktualizované

Bystrica otočila proti Slovanu z 1:4, líder zo Spiša nezaváhal

Domácim pre otras mozgu chýbal útočník Dávid Šoltés.

Hostia strelili svoj jediný gól až za stavu 7:0. ,aktualizované

Liptovský Mikuláš porazil Zvolen 4:3

Hostia v zápase od úvodu doťahovali a darilo sa im to až do stavu 3:3.

Michalovce porazili Nové Zámky 4:0

Michalovce potiahlo gólmi kvarteto legionárov. Presadili sa Renars Krastenbergs, Ondřej Slováček, Ben Johnson a premiérovo v extralige aj lotyšský obranca Arturs Kulda.

Spišská Nová Ves porazila Žilinu 2:0

O ich góly sa postarali najproduktívnejší hráč a zároveň aj najlepší strelec súťaže Zack Andrusiak a Josh Kestner.

Zvolen sa po 6 zápasoch dohodol o ukončení spolupráce s Braccom

Dvadsaťsedemročný Bracco prišiel do tímu len začiatkom októbra a počas šiestich duelov dosiahol sedem asistencií. Vedenie klubu od neho očakávalo viac.

Bystričania sa boria so zraneniami, Krivošík sa na tabuľku nepozerá

Banskobystričania sa musia spoliehať najmä na prvé dve formácie. Ich súčasťou je aj Roman Faith. Ten ako jediný z mužstva baranov strelil Košičanom gól v presilovke.

Poprad na domácom ľade porazil Nové Zámky 5:3

Popradčania v prvej tretine dvakrát viedli po góloch Šoteka a Suchého, no hostia dokázali odpovedať zásluhou Kováča a Handlovského.,aktualizované

Slovan z východu odchádza s 3 bodmi: Nad Košicami zvíťazil 4:3

Prvýkrát v sezóne bolo v Steel aréne vypredané a v búrlivej atmosfére začali lepšie hostia, ktorí viedli gólom Martina Bakoša. ,aktualizované

Zvolen vyškolil Žilinu po výhre 7:2

V prvej tretine dominantní domáci išli do vedenia po sóle Hecla. Lenže hostia odpovedali 43 sekúnd pred prestávkou Koleničom, keď nezaváhal pred odkrytou bránkou.,aktualizované

Nitra doma podľahla Banskej Bystrici 2:3 pp

V predĺžení dala najskôr gól Nitra, ale zásah Bubelu arbitri po zhliadnutí videa neuznali pre kontakt útočiaceho hráča s brankárom. Hostia potom rozhodli 39 sekúnd pred koncom predĺženia. ,aktualizované

SÚHRN KOLA: Slovan uspel v šlágri, Zámčania ťahajú negatívnu sériu

V dueli tímov z dolnej časti tabuľky zdolal Liptovský Mikuláš súpera z Trenčína 3:2. Zvolen si zasa hladko poradil so Žilinou 7:2.

Liptovský Mikuláš porazil Trenčín 3:2

Hostia sa ujali vedenia v 4. minúte po presilovkom góle Ahla. Liptáci však odpovedali ešte v prvej tretine, keď sa v oslabení presadil Sukeľ.

Spišská Nová Ves zvíťazila doma nad Michalovcami hladko 5:1

Hostia z Michaloviec viedli po úvodnej dvadsaťminútovke 1:0 gólom Michala Kabáča, no potom sa presadili už len domáci.

Banská Bystrica získala útočníka Valiguru ako náhradu za Jasenca

Valigura už hral v slovenskej extralige v drese Popradu a aj Liptovského Mikuláša, v ktorom začal uplynulú sezónu 2023/2024. V jej závere pôsobil v nižšej súťaži vo farbách Aquacity Pikes.

Hokejisti Michaloviec s prehľadom porazili Slovan 5:1

Aj keď Slovan v 13. minúte išiel do vedenia zásluhou Pecarara, neskôr ich nedisciplinovanosť v strednej časti pripravila o víťazstvo. Dvakrát sa presadil Daugavinš a na 4:1 zvýšil Rönni.

Liptákom svetlé momenty na výhry nestačia, Országh o jubileu nevedel

V Liptovskom Mikuláši riešia iné problémy. Mužstvo je na poslednej priečke v tabuľke a prehralo deviaty zápas z odohraných desiatich kôl v extralige.

V Spišskej Novej Vsi skončil český útočník Petr Chlán

Dvadsaťpäťročný Chlán prišiel na Spiš v úvode augusta z českých Vítkovíc. Za východniarov nastúpil na 6 zápasov, v ktorých zaznamenal bilanciu gól a asistencia.

Bystričania urobili z brankára Kantora hrdinu derby zápasu o Hron

Kantor sa v bránke rozhodne nenudil. Čelil dovedna 48 strelám, pričom inkasoval iba raz.

B. Bystrica opäť vyhrala, Poprad s 5. prehrou, M.Suchý: Šport je krutý

Petrisku mrzelo, že za stavu 2:0 ešte päť minút pred koncom riadneho hracieho času nebral tím spod Urpína tri body.

Pollock sa rozbehol do druhej stovky, lišiak Šimun nachytal Kašíka

Pollock potvrdil výborný vstup do sezóny, v ktorej je zatiaľ najproduktívnejší hráč tímu. Skóroval z každom z uplynulých štyroch zápasov.

Mezei si želal víťazný darček k narodeninám, Nitru položili oslabenia

V súboji extraligových majstrov uplynulých dvoch sezón začali lepšie Nitrania, ktorí viedli od 2. minúty gólom Bretta Ritchieho a mladík Tomáš Pobežal v prvej časti upravil na 2:0.

Foote z Liptovského Mikuláša dostal stopku na štyri stretnutia

Pyká za napadnutie oblasti hlavy a krku, ktorého sa dopustil v piatkovom stretnutí proti Spišskej Novej Vsi voči útočníkovi súpera Petrovi Chlánovi.,aktualizované

Český hokejový obranca Kolář odchádza zo Žiliny do Zlína

Tridsaťdvaročný rodák z Prahy odohral za Vlkov spolu 26 stretnutí s bilanciou 2 góly a 7 asistencií a prispel k návratu tímu do extraligy.

Hokejový útočník R. Žitný prestúpil z Popradu do Liptovského Mikuláša

Dvadsaťsedemročný útočník počas leta podpísal s Popradom dvojročný kontrakt. V príprave nastúpil v šiestich dueloch a zaznamenal jeden gól a asistenciu.

Útočník Štrauch absolvuje mesačnú skúšku v Nových Zámkoch

Tridsaťročný útočník už v minulosti pôsobil v klube. V sezóne 2018/19 odohral 55 zápasov v základnej časti a zaznamenal 28 bodov (13+16).

Bakoš sa dohodol so Slovanom na novej trojročnej zmluve

Skúsený krídelník nastúpil v tejto sezóne v drese Slovana do piatich extraligových zápasov, v ktorých raz skóroval a pripísal si päť asistencií. Nastupoval v druhom útoku s Takáčom a Eglem.

Vartovník a Bortňák odchádzajú zo Spišskej Novej Vsi na hosťovanie

Tridsaťtriročný Bortňák je súčasťou kádra vicemajstra od októbra 2022. V jeho drese nastúpil na 117 stretnutí s bilanciou 10 gólov a 11 asistencií.

SÚHRN KOLA: Spišiaci sú na čele, Trenčín a Liptáci prehĺbili krízu

Hokejisti Trenčína si nenapravili chuť po prehrách v úvodných troch zápasoch a na domácom ľade inkasovali osem gólov od Slovana Bratislava.

Úradujúci majstri z Nitry zdolali Zvolen 3:2

Nitrania nastúpili ešte bez čerstvej posily kanadského útočníka Bretta Ritchieho, ktorý odohral v zámorskej NHL viac ako 400 duelov. ,aktualizované

Nováčik ligy zo Žiliny porazil Košice 2:1 po predĺžení

Vlkom patrí v tabuľke deviata priečka s piatimi bodmi, oceliari ich majú na konte sedem a sú piati.,aktualizované

Druhé víťazstvo pre Nové Zámky: Liptovský Mikuláš zdolali 3:2

Pripísali si druhé víťazstvo v sezóne, Liptáci naopak čakajú na prvé body a v tabuľke im patrí predposledné miesto.

Spišská Nová Ves zdolala Poprad 4:3,pripravila mu prvú prehru v sezóne

Popradčania sa ujali vedenia v 5. minúte, Šotek našiel pred prázdnou bránkou Suchého, ktorý sa nemýlil. Domáci odpovedali v presilovej hre vďaka Andrusiakovi.,aktualizované

Hokejisti Trenčína sú stále bez bodu, Slovanu podľahli 5:8

Slovan viedol na ľade Dukly 3:0, no domáci dokázali vyrovnať. O triumfe hostí napokon rozhodla tretia tretina, ktorú vyhrali 4:1. ,aktualizované

Hokejisti Michaloviec doma podľahli Banskej Bystrici 2:5

Michalovčania prehrali aj druhý domáci zápas, na konte však majú šesť bodov za dve víťazstvá u súperov. ,aktualizované

Premiérový extraligový gól Žabku rozhodol duel, chváli ho aj Országh

V poslednej minúte predĺženia sa v hre troch na troch presadil iba 20-ročný obranca Boris Žabka.

Centazzo s hetrikom za Poprad, Kudrna chcel iný začiatok

Dvadsaťštyriročný krídelník skóroval raz v každej z troch tretín a výrazne sa pričinil k triumfu "kamzíkov" v prvom kole novej sezóny Tipos extraligy nad Zvolenom 7:2.

Gabriel po debute so zmiešanými pocitmi, Ceman: Máme na čom pracovať

Košického trénera Dana Cemana potešilo postupné zlepšovanie výkonu jeho zverencov, asistenta domáceho kormidelníka Mareka Kolbu mrzeli nevyužité gólové príležitosti.