< sekcia Tipsport Liga

TIPOS EXTRALIGA: Michalovce v karanténe, neodohrajú najbližšie zápasy

Na snímke uprostred v pozadí brankár Michaloviec Tomáš Tomek a hráč Slovana Brendan O'Donnell (vpravo) v zápase 1. kola Tipos Extraligy, HC Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava v piatok 2. októbra 2020 v Michalovciach. Foto: TASR – Roman Hanc

Michalovčania tak neodohrajú v pôvodných termínoch zápasy Tipos extraligy s Novými Zámkami (9. októbra) a Popradom (11. októbra).

Michalovce 7. októbra (TASR) - V realizačnom tíme hokejového klubu HK Dukla Ingema Michalovce sa objavil jeden pozitívny prípad na nový koronavírus. Všetci hráči A-mužstva spolu s členmi realizačného tímu prerušili tréningový proces a sú v domácej karanténe. Michalovčania tak neodohrajú v pôvodných termínoch zápasy Tipos extraligy s Novými Zámkami (9. októbra) a Popradom (11. októbra).

"K celej veci sme samozrejme pristúpili zodpovedne a komunikujeme už s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Michalovciach. Hráči spolu s realizačným tímom sú v domácej karanténe. Po spoločnom otestovaní celého mužstva veríme, že sa ďalší prípad neobjaví a budeme môcť pokračovať v tréningovom a zápasovom procese. Nateraz ostáva jasné, že plánované domáce zápasy s Novými Zámkami a Popradom neodohráme," uvádza sa v stanovisku michalovského klubu na facebooku.