< sekcia Tipsport Liga

Tipsport liga: Útočník Kelemen predĺžil zmluvu v HKM Zvolen

Zvolenčan Miloš Kelemen pred brankárom Trenčína, archívna snímka. Foto: TASRTASR - Radovan Stoklasa

Pre 20-ročného odchovanca pôjde už o piatu sezónu v A-mužstve Zvolena.

Zvolen 17. júna (TASR) - Slovenský hokejový útočník Miloš Kelemen predĺžil zmluvu s materským klubom HKM Zvolen aj pre sezónu 2020/2021. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.

"Zvolen prejavil záujem o predĺženie zmluvy už koncom uplynulej sezóny. Ja som v klube spokojný, som tu doma a nič iné som preto neriešil. Myslím si, že sa opäť formuje kvalitný tím a podľa toho, čo mi bolo povedané, klub má snahu naďalej hrať o vrchné priečky. Som preto rád, že môžem byť súčasťou ambiciózneho tímu. Čo sa týka rokovaní o zmluve, všetko prebehlo v poriadku a aj vzhľadom na krízu sú vo Zvolene stále podmienky na vysokej úrovni," povedal Kelemen pre klubovú stránku.

Pre 20-ročného odchovanca pôjde už o piatu sezónu v A-mužstve Zvolena. V ňom debutoval v sezóne 2016/17 a v najvyššej slovenskej súťaži už odohral celkovo 146 zápasov, v ktorých získal 38 kanadských bodov za 17 gólov a 21 asistencií.

Predčasne ukončená sezóna 2019/20 bola pre neho individuálne najvydarenejšia. Ziskom 18 bodov (9+9) v 48 stretnutiach si vytvoril osobné maximum v Tipsport lige.