Tipsport Liga

TEL: V Mikuláši v novej sezóne bez Čankyho a pod súčasným názvom

Dôležité je aj rozhodnutie vedenia, ktoré chce v najvyššej súťaži pokračovať pod hlavičkou MHK 32.

TIPOS EXTRALIGA: Réway sa poďakoval Košiciam za šancu

Aj niekoľko dní po vypadnutí v predkole bolo z Réwaya cítiť sklamanie.

TEL: Nitra vystrieľala osem gólov a vybojovala víťazstvo nad Slovanom

Šiesty gól Nitry strelil Kollár a siedmy pridal Hrnka. Na konečných 8:2 uzavrel Finlay a séria sa za stavu 3:1 pre Slovan sťahuje do Bratislavy. ,aktualizované

TEL: Poprad zvíťazil v Detve 3:1 a postúpil do semifinále play off

Domáci hokejisti sa snažili aspoň skorigovať nepriaznivý stav, ale obrana Popradu stála na pevných nohách a čo cez ňu prešlo, to vyriešil brankár Vošvrda.

TEL: Detva sa proti Popradu nepresadila, prehrala 1:2

V závere zápasu sa domácim naskytla ideálna možnosť na vyrovnanie, keď na trestnú lavicu išiel popradský hráč, ale obrana "kamzíkov" a pozorný Vošvrda odolali.

TIPOS EXTRALIGA: Poprad si opäť poradil s Detvou

Poprad po dvoch domácich štvrťfinálových stretnutiach vedie nad Detvou 2:0 na zápasy.,aktualizované

Disciplinárka dala podmienku Ľuptákovi, môže byť opäť na štadióne

Dôvodom zastavenia činnosti boli vulgárne urážky na adresu rozhodcov i členov realizačného tímu HK Poprad vo vzájomnom zápase 35. kola extraligy z 10. februára 2021.

Michalovce proti Dukle s cieľom potvrdiť výsledky zo základnej časti

Štyri vzájomné zápasy v základnej časti priniesli štyri tesné výsledky, ktoré vždy vyzneli pre Michalovce.

Víťaz základnej časti Zvolen je proti Novým Zámkom jednoznačný favorit

Zvolenčania zakončili základnú časť šiestimi víťazstvami za sebou a veria, že dvanásťdňová zápasová prestávka ich nevyvedie z rytmu.

Zámčania sú nastavení na ďalšie prekvapenie, Oremus sa má na pozore

Zvolenčania si po poslednom zápase v základnej časti nastavili tréningový cyklus a hráči dostali priestor aj na odpočinok.

TEL: Popradčania v dobrom tempe porazili Detvu 6:3

Domáci Popradčania mali do prvého zápasu štvrťfinále play-off proti Detve raketový nástup. Už v 3. minúte rozvlnil sieť za chrbtom Petríka Livingston. ,aktualizované

TEL: Slovan si proti Nitre v úvodnom zápase pripísal víťazstvo

Úvod zápasu bol opatrný len chvíľu, keďže už v 3. minúte išiel na trestnú Maier a hostia si zahrali presilovku. Nitra sa dokázala usadiť v útočnom pásme, ale bez výraznejších šancí.,aktualizované

TEL: Poprad je proti Detve favorit aj napriek tesným vzájomným súbojom

Vzhľadom na pomerne krátke účinkovanie Detvy v slovenskej extralige nie je prekvapujúce, že konfrontácia s Popradom bude pre tímy prvá vo vyraďovacej časti.

TEL: Detva si na Poprad verí, Svitana: Skúsenosti sú na našej strane

Prezident Detvy na klubovom webe zdôraznil, že jeho hráči sú odhodlaní urobiť pre úspech všetko a na ľade zo seba vydajú maximum.