Martin využil štvorgólové vedenie. Skalicu porazil 4:3

Zápas si nenechal ujsť reprezentačný tréner Zdeno Cíger. ,aktualizované

Trenčín otočil v závere. V Poprade vyhral 2:1

Hokejisti Trenčína strelili oba góly v záverečnej tretine.

Tridsaťpäťročný útočník, ktorý začal túto sezónu v tíme účastníka anglickej EPIHL Swindon Wildcats, podpísal v piatok s tipsportligistom novú zmluvu.

Ölvecký opúšťa Trenčín

Do konca sezóny bude hrať za Vítkovice.,aktualizované

Skaličania podľahli Piešťanom 2:3

Záhorákom sa hra nedarila, veľa šancí si nevypracovali a ak sa aj dostali pred Rybára, brankár hostí ich vychytal. ,aktualizované

Takto vyzerá tabuľka hokejovej Tipsport Ligy po 19. kole

Na čele majú Zvolenčania šesťbodový náskok pred druhou Banskou Bystricou, ktorá zdolala doma Nitru 4:2.

Dukla Trenčín si poradila s Martinom 3:2

Napriek dramatickému záveru sa už konečný výsledok nezmenil. ,aktualizované

Popradčania prehrali doma so Zvolenom 3:4

Necelé dve minúty pred koncom zápasu si Poprad vzal oddychový čas a stiahol z hry brankára. Záverečný tlak kamzíkov prerušili oddychovým časom i hostia a skóre sa už do záverečného hvizdu nezmenilo.

Hokejisti Banskej Bystrice zvíťazili nad Nitrou 4:2

Domácim stačilo niečo vyše sedem minút, aby trikrát rozvlnili sieťku.,aktualizované

Žilinčania na domácom ľade neskórovali, Košičanom podľahli 0:3

Domáci sa nedokázali hosťom vyrovnať aj kvôli nedisciplinovanosti, zbytočné vylúčenia ich zrážali dolu.,aktualizované

Samir Saliji sa po dvoch sezónach vrátil do Piešťan

Uplynulý ročník strávil v prvoligovom Bardejove, v najvyššej domácej súťaži predtým hral okrem Nitry aj za Duklu Trenčín a Žilinu.

Hokejista Mário Lunter dostal za napadnutie zozadu trojmesačný dištanc

Hráč hokejového klubu HC 05 Banská Bystrica spôsobil v nedeľňajšom derby zápase s HKM Zvolen zranenie Miroslavovi Habšudovi.

V zostave Nitry pribudol ďalší Kanaďan

Po Davidovi Lalibertém sa pod Zobor sťahuje aj útočník Judd Blackwater.

Poprad vsietil Martinu 4 góly, vo Zvolene rozhodovali nájazdy

V samostatných nájazdoch bola Banská Bystrica úspešnejší vďaka Michalovi Handzušovi.,aktualizované

V stredoslovenskom derby Banská Bystrica zvíťazila na ľade Žiliny po predĺžení.,aktualizované

Tipsport Liga: Hráčmi týždňa sa stali Macík, Semorad a Bajaruns

Nitriansky útočník Macík získal v troch dueloch uplynulého týždňa sedem kanadských bodov za tri góly a štyri asistencie.