Nedela 16. jún 2024Meniny má Blanka a Bianka

Tipsport Liga

Prezident hokejovej Detvy R. Ľupták so zákazom vstupu a ďalšou pokutou

Ľupták už predtým dostal pokutu 1000 eur od riadiaceho orgánu najvyššej slovenskej súťaže Pro-Hokej.

DALO SA TO ČAKAŤ: Hokejový Slovan sa možno vráti do slovenskej ligy

Výkonný viceprezident a člen predstavenstva klubu Juraj Široký ml. otvorene priznal, že ak by príchod investora padol, Slovan nebude hrať v ďalšej sezóne v KHL. ,aktualizované

Detva tesne zdolala Nové Zámky a je v play off

Detva zvíťazila 3:1 na zápasy.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: SZĽH potrestal chyby rozhodcov v sobotňajších zápasoch

Miroslav Štefik a Vladimír Baluška si nezapískajú do konca kvalifikácie o play off.

Michalovce zdolali Martin, v sérii vedú 3:2

Šiesty duel je na programe v stredu 6. marca od 17.30 h na štadióne v Martine.

Detva otočila zápas proti Novým Zámkom

Od začiatku sa hral vyrovnaný hokej, ale úvod tretiny patril Detve. ,aktualizované

Unikát Mareka Hecla, v základnej časti bol bez jediného vylúčenia

Trenčiansky útočník nebol v 54 zápasoch základnej časti ani raz vylúčený.

TIPSPORT LIGA: Budapešť postúpila do štvrťfinále cez Miškovec

Budapešť síce v základnej časti nazbierala o 21 bodov menej ako jej súper, no vo vzájomných zápasoch viedla 3:2 a túto štatistiku potvrdila aj v kvalifikácii o play off.

Detva v boji o play off vyrovnala, Budapešť je blízko postupu

V hokejovej Tipsport lige bojujú o posledné dve miestenky do play off štyri celky. Jeden súboj vedú Nové Zámky a Detva, druhý zas Budapesť a Miškovec.

Po prvom zápase sú bližšie k play off Nové Zámky a Budapešť

Nové Zámky súperia s Detvou a Budapešť zas v maďarskom súboji s Miškovcom.,aktualizované

Hokejistom B. Bystrice záleží na zdraví žien, pomohli dražbou dresov

V uplynulých dňoch odohrali benefičný zápas v špeciálnych dresoch, ktoré vydražili pre dobrú vec.

Prezident hokejovej Detvy R. Ľupták dostal pokutu 1000 eur

Ľupták po utorňajšom zápase 55. kola Tipsport Ligy 2018/19 verbálne útočil na útočníka Nitry počas rozhovoru s novinármi v mixzóne.

Lintner odporučí SZĽH poveriť Pro-hokej, aby aj naďalej riadil ligu

SZĽH údajne Pro-Hokeju vypovedal zmluvu, na sociálnej sieti o tom informoval bývalý slovenský reprezentant Boris Valábik. Predstavitelia zväzu predtým informovali, že majú záujem riadiť súťaž.

TIPSPORT LIGA: SZĽH chce od nasledujúcej sezóny riadiť najvyššiu súťaž

Potvrdzujeme, že Slovenský zväz ľadového hokeja má záujem riadiť našu najvyššiu ligu. V súčasnosti podnikáme všetky potrebné kroky, aby sa tak stalo, uviedol SZĽH.

TIPSPORT LIGA: Detva si pred kvalifikáciou o play off verí

V súboji maďarských tímov Miškovec - Budapešť to môže byť zaujímavé. V závere sezóny boli v lepšej forme hráči Miškovca, no vzájomné stretnutia sú mimoriadne vyrovnané.

TIPSPORT LIGA:Liptáci skončili sezónu ako prví, ročník zvládli so cťou

Na rozdiel od väčšiny ostatných tímov mali Liptáci káder zložený takmer výlučne zo slovenských hráčov, najmä odchovancov.

TIPSORT LIGA: Trenčín vyhral v Nových Zámkoch a postúpil do play off

Veľkú príležitosť vyrovnať mal v 47. minúte domáci kapitán Zbořil ale Valent vytiahol vynikajúci zákrok. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Trenčín zdolal N. Zámky, druhé miesto udržal Zvolen

Sezóna sa však neskončila ani pre Nové Zámky, ktoré zabojujú o štvrťfinále v baráži proti Detve, o posledné miesto v play off sa medzi sebou pobijú DVTK Jegesmedvék Miškovec a MAC Budapešť.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: HK Poprad porazil hráčov Banskej Bystrice

Bystričanov výrazne prebrala k životu 102 sekundová presilovka o dvoch hráčov, v nej mali šance Bartánus, Šťastný a najmä Zigo, ktorý neposlal puk do prázdnej bránky. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Hokejisti Detvy nestačili na HK Nitra

Nitrania začali tretinu oslabení, ale domáci sa nedokázali usadiť v útočnom pásme. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Zvolen zvíťazil nad Žilinou

Domácich zasa mohli mrzieť príležitosti Vandasa v 5. min so strelou vedľa, v 13. min Mitchella a v 20. min tesne pred klaksónom Kytnára. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: HC Košice zdolali Liptovský Mikuláš

Tretia tretina sa niesla v priemernom tempe a domáci bez väčších problémov kontrolovali svoj náskok. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: DVTK Jegesmedvék Miškovec podľahol Budapešti

Vedenie Miškovcu nevydržalo, keď sa v 53. minúte pri hre 4 na 4 presadil bekhendom Langkow a ten istý hráč zariadil po 50 sekundách predĺženia triumf hostí.

TIPSPORT LIGA: Pohár Dušana Pašeka spoznal svojho majiteľa

Tréner Banskej Bystrice Dan Ceman si mohol odškrtnúť jeden dôležitý cieľ, ktorý prinesie v play off výhody, nielen v psychike, ale aj v poradí zápasov.

TIPSPORT LIGA: Banská Bystrica vyhrala základnú časť

Pozrite si aktuálne výsledky hokejovej Tipsport ligy.,aktualizované

Žilina v Tipsport lige deklasovala Liptovský Mikuláš

Tipsport Liga pokračovala zápasmi 53. kola.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Banská Bystrica v päťbodovom trháku pred Zvolenom

Liptovský Mikuláš ukončil sériu šiestich prehier domácim tesným víťazstvom 1:0 nad Novými Zámkami.

Nové Zámky zdolali Miškovec po samostatných nájazdoch

Tipsport liga pokračovala zápasmi 51. kola.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Zvolen prehral v Poprade, Banská Bystrica je druhá

Na Zvolen sa bodovo dotiahol majster z Banskej Bystrice, ktorý si doma poradil v ďalšom ťaháku kola s Košicami 5:1.

Pre Krišku z Liptovského Mikuláša sa sezóna predčasne skončila

Poškodenie kolenných väzov a menisku si vyžiada operačný zákrok a dlhšiu rekonvalescenciu.

Útočník Kris Versteeg napokon neposilní hokejistov Nitry

Obe strany mali záujem na spolupráci, proti bolo však vedenie Avangardu Omsk, v ktorom Versteeg pôsobil v sezóne 2018/19.

Útočník Urban predĺžil zmluvu s HC Nové Zámky

Nová zmluva znie na dve nasledujúce sezóny.

V novom pôsobisku dostane dlhší čas na prípravu a kvituje aj skutočnosť, že pri kvalitnej dvojici brankárov nie je nevyhnutné, aby chytal za každú cenu.

TIPSPORT LIGA: Žilina ukončila spoluprácu s Balejom

Počas kariéry pôsobil vo viacerých kluboch a ligách, v najvyššej slovenskej súťaži obliekal aj dresy Slovana Bratislava a Piešťan.

Winter Classic pre Zvolen, Liptovský Mikuláš s debaklom

Zvolen si vďaka triumfu upevnil líderskú pozíciu v tabuľke, pred Bystricou má trojbodový náskok.

Bystrica sa v 48. kole dotiahla na Zvolen, Trenčín rozdrvil nováčika

Poprad porazil Žilinu, Nové Zámky prehrali s Košicami.,aktualizované

Majster z Banskej Bystrice chcel i slovenských obrancov, Kupec skončil

Kupec po návrate z MS do 20 rokov oznámil, že končí s aktívnou kariérou.

Nitra stále čaká na verdikt IIHF o Versteegovi: Urobili sme maximum

Dvojnásobného držiteľa Stanleyho pohára síce už zaregistroval ako svojho hráča v SZĽH, no zatiaľ s ním nemôže počítať.

Hokejový obranca Glenn posilnil Banskú Bystricu

Glenn pôsobil do roku 2008 v nižších zámorských súťažiach. V roku 2000 ho draftoval Montreal Canadiens, ale do NHL sa neprebojoval.