Tipsport Liga

Hokejistov Žiliny povedie staronový tréner Mikula

Skúsený kormidelník sa pod Dubeň vrátil po troch rokoch.

TIPSPORT LIGA: Nitra rozdrvila slovenskú dvadsiatku

Nitrania mali pomalší rozbeh, ale v druhej tretine už rozbalili ofenzívu naplno.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: V Žiline skončil aj obranca Pastor

Pastor odohral za Žilinu 22 zápasov, v ktorých si nepripísal ani jeden kanadský bod a do štatistiky +/- mu pribudlo 14 záporných bodov.

Hokejová Nitra rozviazala spoluprácu s kanadským útočníkom Richardom

Richard bol jednou z viacerých predsezónnych posíl nitrianskeho klubu. V jeho drese odohral 24 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 4 góly a 6 asistencií.

TIPSPORT LIGA: Tréner Paukovček skončil na striedačke Žiliny

Paukovček trénoval v minulej sezóne MHk 32 Liptovský Mikuláš, klub s ním ukončil spoluprácu predčasne vo februári. Predtým pôsobil v Martine a Poprade.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Majster deklasoval vicemajstra, líder padol

Žilina prehrala aj šiesty zápas za sebou, keď v Miškovci padla 2:4 a je posledná.,aktualizované

Zvolen premenil šláger na exhibíciu, tlieskali aj fanúšikovia Košíc

Zvolenčania potvrdili pozíciu lídra tabuľky jednoznačným triumfom 7:2.

Trenčín prehral po štvrtý raz za sebou, Nitra otočila súboj s Detvou

Pozrite sa, ako dopadli zápasy aktuálneho kola Tipsport ligy.,aktualizované

Novozámčanom vypomôžu Štumpf a Linet, kapitán Zbořil dostal trest

Disciplinárna komisia SZĽH potrestala Zbořila jednozápasovým dištancom za jeho výroky na adresu rozhodcov po nedávnom zápase s DVTK Miškovec.

Ruský útočník Ignatuškin posilnil hokejové Košice

Pre 34-ročného centra pôjde o prvé pôsobisko mimo Ruska. Uplynulých 10 sezón strávil v KHL, v ktorej postupne nastupoval za Chabarovsk, Novosibirsk, Soči a Dinamo Moskva.

TIPSPORT LIGA: HK Orange 20 prehral s HC Košice

Dvadsiatka držala s favoritom vyrovnané skóre do polovice prvej tretiny.

TIPSPORT LIGA: HC Košice vyhral nad MsHK DOXXbet Žilina

Žilinčania hrozili najmä z brejkov a na rozdiel od súpera si dokázali vytvoriť tlak v presilovkách. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Trenčín ukončil zmluvu s Marekom Hudecom

Hudec začínal s hokejom v Trenčíne, v rokoch 2012 - 2018 pôsobil v juniorských a nižších ligách vo Švédsku a vo Fínsku.

Brankár Horčička v Žiline skončil, nahradil ho Fučík

Horčička nastúpil v drese "vlkov" do 11-tich zápasov, v ktorých dosiahol 89,25-percentnú úspešnosť zásahov a priemer 4,25 inkasovaného gólu na zápas.

Brankár Gračnar v hokejovom Poprade skončil, zamieril do Innsbrucku

Ukončenie zmluvy v Poprade inicioval Gračnar, ktorý odchytal za kamzíkov 11 zápasov s priemerom 2,53 inkasovaného gólu na zápas a 93,01-percentnou úspešnosťou zásahov.

Hokejový Zvolen angažoval kanadského obrancu Pufahla, Charnaok skončil

Lídra Tipsport Ligy sužujú zranenia viacerých hráčov, vedenie klubu preto na vzniknutú situáciu zareagovalo angažovaním 25-ročného rodáka zo Saskatoonu, ktorého čaká európska premiéra.

Trenčianska Dukla posilnila defenzívu. Prišiel Čech Jiří Gula

Odchovanec Litvínova strávil takmer celú doterajšiu kariéru v materskom klube.

Februárové Winter Classic už v predstihu láka, tešia sa aj legendy

Celý projekt pod holým nebom s plným názvom Kaufland Winter Classic Games 2019 predstavili organizátori už teraz, s pevným scenárom a príťažlivou náplňou.

TIPSPORTLIGA: Košičania sa rehabilitovali na Nitre

Košičania položili základe víťazstva dvomi gólmi v prvej tretine.

Líder zo Zvolena vyhral v Budapešti, Košice ukončili nepriaznivú sériu

Tretí Poprad si poradil s Novými Zámkami 2:1 a majstrovská Banská Bystrica zdolala Miškovec 3:1.

FRUSTROVANÍ KOŠIČANIA PO PREHRE: Taký zápas sa už nesmie zopakovať

Po zápase s Budapešťou sa skúsenejším hráčom nechcelo pred médiá, na pozápasovú tlačovku neprišiel ani jeden z dvojice hlavných trénerov Šimíček - Šimurda, ale asistent Peter Bartoš.

Košice dostali od MAC Budapešť osmičku, majster prehral v Detve

Uspel aj druhý maďarský zástupca, DVTK Miškovec otočil duel s Popradom a vyhral po predĺžení. ,aktualizované

Tipsport Liga: HKM Zvolen zdolal vo vloženom zápase vysoko HK Orange

Zvolen sa na piešťanskom ľade od úvodu zahryzol do svojho súpera.

TIPSPORT LIGA: Nové Zámky doma padli s DVTK

Pozrite si aktuálne výsledky 18. kola Tipsport ligy.

Nové Zámky si s dvadsiatkou poradili až po nájazdoch

Favorit z Nových Zámkov sa ujal vedenia v 3. minúte, keď sa Fábry ocitol v samostatnom úniku a prekonal brankára Sklenára.

Hudec bude asistent v Banskej Bystrici, Košecký a Giľák na hosťovania

Hudec by mal premiéru v novej pozícii absolvovať už v stredajšom zápase proti Zvolenu.

TIPSPORT LIGA: Košice zlyhali v efektivite, Bystrici pomohol pľuvanec

Viac dôvodov k spokojnosti mali po zápase bystrickí hokejisti, ktorí otočili skóre z 1:0 na 1:3 a aj napriek viacerým absenciám v zostave zabodovali naplno.

TL: Budapešť prehrala s Nitrou

Definitívne k.o. zasadil domácim až útočník Nitry Buček.

TL: Detva podľahla Novým Zámkom

Záver stretnutia bol veľmi nervózny a plný šarvátok. Domáci naďalej pokračovali v aktívnej hre, vytvorili si tlak, ale vyrovnať sa im nepodarilo.,aktualizované

TL: Zvolen tesne podľahol Popradu

Dlhú sériu 11 víťazstiev od 7. kola sa Zvolenčanom napokon natiahnuť nepodarilo, keď v 48. min inkasovali kuriózne smoliarsky gól spoza bránky od Zagrapana. ,aktualizované

TL: Žilina po samostatných nájazdoch tesne vyhrala nad Trenčínom

Počas 60 minút sa žiadny z tímov nevedel gólovo presadiť, preto nasledovalo predĺženie. ,aktualizované

TL: Miškovec podľahol Liptovskému Mikulášu

V prvej tretine domácim po videu neuznali gól pre vysokú hokejku a tak sa skončila bez gólov. ,aktualizované

TL: Košice prehrali s Banskou Bystricou

Tretia tretina priniesla pokojnejšie dianie a najmä košickú snahu o kontaktný gól. ,aktualizované

Tipsport Liga: DVTK Miškovec posilnil maďarský brankár Ádám Vay

Dvadsaťštyriročný maďarský reprezentant sa do rodnej krajiny vrátil zo zámoria. V uplynulej sezóne pôsobil v drese Rapid Ciyt Rush v nižšej zámorskej súťaži ECHL.

TIPSPORT LIGA: Zvolen natiahol sériu na jedenásť zápasov

Pozrite si aktuálne výsledky 16. kola Tipsport Ligy.

Tipsport Liga: Do Nitry sa vrátil obranca Karol Korím

Po dohode s Jurajom Majdanom sa corgoni obzerali na trhu po voľnom obrancovi, keďže dlhodobo nie je k dispozícii Kanaďan Mitch Versteeg.

Tipsport Liga: Žilina porazila HK Orange 20

Vlci v Piešťanoch išli od začiatku proti mladíkom za plným bodovým ziskom.

Útočník Majdan posilnil hokejovú Nitru

Majdanovi prekazili sezónu 2017/18 zdravotné problémy, pre ktoré odohral iba osem zápasov v drese HK Poprad.

Tipsport liga: Zvolen zdolal Miškovec, má náskok pred Košicami

Pozrite si aktuálne výsledky 15. kola Tipsport ligy.