Nedela 16. jún 2024Meniny má Blanka a Bianka

Tipsport Liga

Budapešť si pripísala v Tipsport lige ďalšiu výhru

Trenčania vstúpili do zápasu veľmi zle a už po šiestich minútach si tréner Peter Oremus musel vziať oddychový čas.

TIPSPORT LIGA: Liptovský Mikuláš zdolal HK Orange

Róbert Huna v 12. minúte nastrelil len žŕdku, no v 17. už otvoril skóre Piatka.

Tipsport Liga: Liptovský Mikuláš tesne porazil Detvu

Domáci mali niekoľko príležitostí zvýšiť svoje vedenie, ale brankár Liptákov viackrát svojimi zázračnými zákrokmi mužstvo podržal. ,aktualizované

Tipsprt Liga: Banská Bystrica vyhrala v Nitre

Druhá tretina priniesla úplne odlišný hokej. Oveľa viac sa korčuľovalo a hráči nevynechali ani jeden súboj. Lepší štart do nej mali domáci.

Tipsport Liga: Zvolen vyhral po predĺžení s Miškovcom

Hostia zaostávali vo všetkých činnostiach, Skapského takmer vôbec neohrozili a dlho len Kulmala v 3. min bol schopný namieriť presnejšie.

Tipsport Liga: Žilina prehrala s Popradom

Rozhodnutý duel sa už iba dohrával, väčšinou v tretine domácich.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Obranca Nemčík posilnil Banskú Bystricu

M. Nemčík sa k tímu pripojil v pondelok a s vedením klubu podpísal zmluvu do konca sezóny 2018/2019.

TIPSPORTLIGA: Zvolen opäť vyhral, víťaznú sériu natiahol na 9 duelov

Pozrite si aktuálne výsledky nedeľňajšieho stretnutia 14. kola Tipsport Ligy.,aktualizované

Kafka myslel na hetrik, hernú pohodu priniesla spolupráca s Netíkom

Kafka je so štyrmi gólmi najlepší tipsportligový strelec v presilovkách, spoluprácu so skúseným krajanom si pochvaľuje.

V zápase Košíc s Detvou padlo osem gólov, Zvolen potvrdil formu

Zvolen vyhral nad Liptovským Mikulášom.,aktualizované

Útočník Milý je na skúške v Žiline

Milý odohral v sezóne 2018/2019 zatiaľ 9 zápasov, po ktorých mal bilanciu 1 gól a 2 asistencie.

L. Mikuláš a B. Bystrica si vymenili útočníkov: Tamáši za Lichanca

Tamáši odohral v sezóne 2018/19 v Tipsport Lige 12 zápasov, v ktorých získal 4 kanadské body (3+1).

Žilina po výhre nad Miškovcom poskočila v tabuľke o tri priečky

Hokejisti HK Orange 20 prehrali vo štvrtkovom vloženom zápase 13. kola Tipsport Ligy s HC 07 Detva 1:3. ,aktualizované

Český hokejový obranca Kovář zamieril na hosťovanie do Trenčína

V českej extralige odohral celkovo 247 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 8 gólov a 24 asistencií.

LIGA MAJSTROV: Menej výrazné bilancia baranov ukrýva cenný bonus

Pre hokejistov Banskej Bystrice sa každé jedno víťazstvo v LM dvojnásobne počíta. V súťaži, kde sa inak korčuľuje i kombinuje naberajú hlavne skúsenosti, s ktorými možu hospodáriť v domácej lige.

TIPSPORT LIGA: Nitra získala kanadského centra Kerbashiana

Kerbashian hral v uplynulej sezóne v nižšej zámorskej súťaži ECHL, v drese Orlando Solar Bears nastúpil na 24 duelov a nazbieral 14 bodov (8+6).

Košice mali nad Novými Zámkami jasnú prevahu

Skóre zápasu mohol otvoriť v 2. minúte hosťujúci Štrauch, zblízka však Habala neprekvapil.,aktualizované

Trenčín rozdrvil dvadsiatku

Trenčania si s mladíkmi poradili, víťaz bol jasný už po prvej tretine.

TIPSPORT LIGA: Winter Classic bude hostiť Banská Bystrica

Zimná klasika je na programe 2. a 3. februára 2019.

Skúsený ruský útočník Jakuceňa posilnil hokejovú Detvu

Jakuceňa odohral v KHL celkovo 618 zápasov v dresoch Omsku, Nižnekamsku, Čeľjabinsku, Donecku a Magnitogorsku. V prestížnej súťaži dosiahol bilanciu 122 gólov a 188 asistencií.

TIPSPORT LIGA: HK Nitra je už bez Kanaďana Mychana, mieri do Dánska

Už bývalý hráč HK Nitra odohral v sezóne 2018/2019 päť zápasov, v ktorých získal dva body za asistencie.

Hokejisti MAC Budapešť vyhrali nad HK Orange 20 vo vloženom zápase

Domáci otvorili skóre už v 8. minúte, keď Klempa úspešne zakončil prečíslenie dvoch proti jednému.

Zvolen si poradil s Liptovským Mikulášom, padlo deväť gólov

Dohrávku druhého kola, v ktorej si oba tímy vymenili domáce prostredie, začali lepšie Liptáci. Už v prvej minúte mohli ísť do vedenia, ale Piatka vysoký puk nedostal do bránky. ,aktualizované

Poprad porazil Slovenskú dvadsiatku

Slovenská dvadsiatka sa v Piešťanoch mohla rýchlo ujať vedenia, nevyužila však presilovku 5:3.

LIGA MAJSTROV: Bystričania do Plzne s odhodlaním prekvapiť favorita

V H-skupine sa hokejisti spod Urpína zatiaľ môžu pochváliť len jedným víťazstvom nad HC Lugano (5:2), no aj tri body z tohto zápasu stačili na to, že si ešte udržali šancu na postup.

Nitra stratila body so Zvolenom, Košice a Nové Zámky iba s bodom

Zápas Banskej Bystrica a Nových Zámkov sa rozhodol až v samostatných nájazdoch.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Košice zdolali Nitru a udržali sa na čele

Pozrite si prehľad zápasov 9. kola hokejovej Tipsport Ligy.,aktualizované

TL: Miškovec a Zvolen dostali pokuty za výtržnosti v dueli 4. kola

Zvolenčania vyhrali duel z 21. septembra na ľade maďarského nováčika presvedčivo 5:0. Viac než výsledok však zarezonovalo výtržníctvo fanúšikov hostí.

Slovenská dvadsiatka prehrala ďalší zápas

Hostia boli od úvodu aktívnejší, no vedúci gól sa im streliť nepodarilo.

Hokejový obranca Luža sa dohodol na spolupráci s Trenčínom

Dvadsaťštyriročný bek len v stredu ukončil pôsobenie v českom druholigovom AZ Havířov.

Český hokejový útočník Urban posilnil Nové Zámky

Skúsený útočník doteraz pôsobil najmä v českej extralige, v ktorej odohral celkovo 399 zápasov.

Bulík nepokračuje v Banskej Bystrici, 4 mladíci zamierili do I. ligy

Skúsený Bulík bol v tíme trénera Dana Cemana na skúške, na ktorej si však nevybojoval kontrakt.

TL: Šláger kola pre Zvolen, v stredoslovenskom derby triumf Detvy

Pozrite si prehľad zápasov 8. kola hokejovej Tipsport Ligy.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Belluš prestúpil z Banskej Bystrice do Popradu

Dvadsaťšesťročný krídelník nastúpil v uplynulej sezóne v Bystrici a Detve dokopy na 55 duelov a nazbieral v nich 24 bodov (11+13).

Košice sú opäť na čele tabuľky, Poprad vyhral štvrtý zápas v sérii

Poprad zvíťazil v Detve 3:0, pripísal si štvrtý triumf v sérii a poskočili na 6. miesto.

Majster zdolal v šlágri Košice, Nové Zámky späť na čele

Košice po druhej prehre za sebou prepustili prvé miesto Novým Zámkom. Tie sa vrátili na čelo po tom, ako si doma poradili s Detvou po góloch Henricha Ručkaya a Filipa Bajteka 2:0.

Dávid Buc putuje na krátke hosťovanie do Banskej Bystrice

Nastúpiť môže už v piatok v Tipsport Lige proti Košiciam a posledný duel bude môcť odohrať 12. októbra na ľade Popradu.

TIPSPORT LIGA: Hokejisti HK Nitra porazili HK Orange

V poslednej minúte ešte favorit prikrášlil víťazstvo ďalšími dvomi gólmi.

Zvolen schoval slovenskú dvadsiatku do vrecka

Skóre zápasu uzavrel v 58. minúte Halama a spečatil zaslužený triumf favorita 6:1.

TL: Nitra zvíťazila nad Duklou Trenčín