Tipsport Liga

Brňák skončil po štvrťfinálovom zápase bez troch zubov

Slovenský hokejista v službách ŠHK 37 Piešťany Tomáš Brňák nebude na záver štvrťfinálovej série extraligovej play off spomínať v dobrom.,aktualizované

Play off extraligy: HKM Zvolen - HK Poprad 4:3 pp v 5. štvrťfinále

Hokejisti HKM Zvolen triumfovali v piatom štvrťfinále play off extraligy nad HK Poprad 4:3 po predĺžení a v sérii sa ujali vedenia 3:2. Rozhodujúci gól strelil v 66. minúte Michal Chovan.,aktualizované

Bystrica postúpila do semifinále, v piatom zápase porazila Trenčín

V piatom zápase štvrťfinále play off hokejovej extraligy HC'05 B. Bystrica zdolala Duklu Trenčín 4:2 a ukončila sériu pomerom 4:1.,aktualizované

Martinu skončila sezóna, Török: Dosiahli sme maximum

Trénera Jaroslava Töröka najviac mrzelo, že jeho zverenci neboli Nitre takým dôstojným súperom, akým chceli byť.

Nitra sfúkla Martin 5:0 a je prvým semifinalistom

Nitra sa do semifinále prebojovala piatykrát v histórii najvyššej domácej súťaže, zároveň tretí raz sebou.,aktualizované

Poprad zvíťazil a vyrovnal sériu, Trenčín vyhral po nájazdoch

Hokejová extraliga pokračovala ďalšími zápasmi play off.,aktualizované

Zvolen otočil zápas v Poprade, hrdinom brankár Baroš

V sérii sa Zvolenčania ujali vedenia 2:1. ,aktualizované

Trenčín si opäť vylámal zuby, Banská Bystrica vyhrala aj do tretice

Postup do semifinále extraligy môžu Banskobystričania spečať už v sobotu opäť pod hradom Matúša Čáka, kde sa od 17.00 h odohrá štvrtý vzájomný duel oboch súperov.,aktualizované

Košický škrt cez rozpočet, v play off prišli o kľúčových hráčov

Zranenie utrpel aj kapitán Martin Štrbák.

Zvolen proti Popradu päťkrát s bilanciou 4:0 na série

Naposledy sa v play off obaja súperi stretli v sezóne 2002/2003, Zvolen si vo štvrťfinále poradil s Popradom 4:0.

Bystrica proti Trenčínu s vidinou náročnej série

Trenčania veria, že dokážu postúpiť a kľúčom k tomu by mal byť brankársky post.

Šúrek po výhre Piešťan: Rozhodlo srdce a väčšia vôľa

Piešťany dokonale zaskočili víťaza základnej časti HC Košice, keď v prvom štvrťfinálovom zápase play off Tipsport extraligy "dobyli" košickú Steel arénu.

Piešťany prekvapivo vyhrali v Košiciach, Nitra rozstrieľala Martin

Play off Tipsport extraligy začalo dnes prvými zápasmi. ,aktualizované

Dnes štartuje v extralige play off. Podarí sa Košiciam obhájiť titul?

Zápasy play off bude v priamych prenosoch vysielať RTVS. Z dvojice štvrťfinálových zápasov, ktoré sa budú hrať v jeden deň, uvidia diváci v televízii iba jeden v priamom prenose.

Extraligové kluby by privítali návrat Slovana

Bratislavský klub opustil extraligu pred tromi rokmi ako majster.

Košice suverénne vyhrali základnú časť, do baráže Žilina

Známe su aj štvrťfinálové dvojice play off.

Košice s ďalším triumfom, Nitra v generálke na play off zdolala Martin

Košičania vyhrali už dvanásty zápas v rade.,aktualizované

Nitra vyhrala v Skalici, Košice triumfovali už po jedenástykrát v rade

Zápasy 53. kola hokejovej Tipsport extraligy sa niesli v znamení víťazstva Nitry, Košíc, Bystrice, Martina a Piešťan.,aktualizované

Trenčania prekvapili pod Zoborom, východniarske derby pre Košice

Prinášame výsledky piatkových zápasov hokejovej Extraligy.

Martinčania stále s veľkou maródkou, Macho mimo hry 2-3 týždne

Extraligisti MHC Mountfield si nedávno zaistili miestenku v play off, kde sa pravdepodobne stretnú s druhým tímom základnej časti.

Košice vyhrali základnú časť extraligy, Nitra potvrdila druhé miesto

Košice si ako víťaz dlhodobej časti extraligy zabezpečili miestenku v Lige majstrov 2015/2016.,aktualizované

Majeský dostal za zákrok na Pastora dvojzápasový dištanc

Tridsaťsedemročný Majeský je so 127 minútami druhým najtrestanejším hráčom extraligy.

Marek Uram sa vrátil zo Žiliny do Nových Zámkov

Skúsený slovenský hokejový útočník Marek Uram sa vrátil z extraligovej Žiliny do tímu MOL ligy HC Nové Zámky.

Kutálek na hosťovanie do Košíc, Stupka zostáva v Piešťanoch

Najproduktívnejší hráč ŠHK 37 Piešťany Tibor Kutálek odišiel v záverečný deň prestupového obdobia na hosťovanie. ,aktualizované

Hokejisti HC Košice majú pred play-off blízko ku triumfu

Hokejisti majstrovského HC Košice sú blízko k triumfu v základnej časti prebiehajúcej sezóny Tipsport extraligy.,aktualizované

MHC Mountfield siahol po lídrovi Litoměříc Vítězslavovi Bílekovi

V posledný deň prestupového obdobia vystužil ofenzívu extraligového MHC Mountfield Martin český hokejista Vítězslav Bílek. Skúsený krídelník prišiel do Turca z prvoligového HC Stadion Litoměřice.

HC'05 Banská Bystrica posilnila dvojica brankárov a obranca

Banská Bystrica 14. februára (TASR) - Hokejový extraligista HC'05 Banská Bystrica sa deň pred koncom prestupového obdobia posilnil o troch legionárov. Pod Urpínom bude pôsobiť švédsko-kanadské brankárske duo Andreas Andersson a Mathieu Corbeil, defenzívu tímu trénera Miroslava Chudého vystužil ďalší Kanaďan Sacha Guimond. Informoval oficiálny web "baranov".

Zvolen porazil Žilinu v samostatných nájazdoch

V 49. kole Tipsport extraligy porazil Zvolen Žilinu 3:2.,aktualizované

Dukla Trenčín zdolala Poprad, Podtatrancom vsietila štyri góly

Dukla sa v záverečnej tretine zamerala na pozornú obranu s dôrazom na nebezpečné kontry.,aktualizované

Nitra odišla z Košíc s výpraskom, východniari im nasekali 7 gólov

V 49. kole Tipsport extraligy zdolali Košice Nitru 7:0.,aktualizované

Bolo to o chlp, ale Piešťany zdolali Banskú Bystricu 2:1

V 49. kole Tipsport extraligy zdolali hokejisti ŠHK 37 Piešťany Banskú Bytricu 2:1.

Martinčania dali Skaličanom štyri góly, tí im vrátili len jeden

V 49. kole Tipsport extraligy porazil Martin Skalicu 4:1.

Slovensko bude mať v Lige majstrov dvoch zástupcov

Prvým bude majster Tipsport extraligy, druhým víťaz základnej časti. ,aktualizované

Martin posilnil útočník Michal Macho

Skúsený 33-ročný hokejista odohral v tejto sezóne za ruské mužstvo Buran Voronež (VHL) 19 duelov s bilanciou 2 góly a 4 asistencie.