Tipsport Liga

V šlágri hokejovej extraligy čaká na divákov mimoriadna akcia

Mimoriadna akcia nesie názov ´Užime si repete finále s Nitrou´.

Reprezentačný brankár Križan mieri do extraligy, trénuje so Žilinou

Bývalý slovenský reprezentant, ktorý si obliekol národný dres na olympijskom turnaji v Turíne 2006 a zachytal si na troch svetových šampionátoch, by sa možnosti návratu do rodnej Žiliny nebránil.

Hokejisti HK Orange 20 prehrali s Nitrou 2:4

O víťazný gól Nitry sa postaral v 42. minúte Henrich Ručkay.

Zvolenčania zvíťazili nad baranmi v dohrávke 1. kola extraligy

Dohrávaný zápas trval 87 sekúnd. ,aktualizované

Žilina ukončila šnúru prehier, zo Skalice si odváža tri body

V dôležitom zápase dvoch posledných tímov extraligovej tabuľky si brankár Žiliny udržal čisté konto.

Piešťany zdolali Martin, hetrikom sa blysol Pašek

Martin prehral štvrtý zápas v rade .

Košice preťali víťaznú sériu Trenčína, vyhrali tesne 1:0

O jediný gól zápasu, v ktorom dominovali obaja brankári, sa v 45. minúte postaral Peter Bartoš.

Nitra doma nezaváhala, Poprad porazila 4:3

O výsledku rozhodla prostredná tretina.

V derby Zvolen zdolal Banskú Bystricu, nepomohol ani hetrik Kudrnu

Zápas sa hral v Brezne.

Košice zdolali Zvolen, Bystrica doma zvíťazila nad Žilinou

Hokejisti HC Košice potvrdili v piatok pozíciu lídra extraligy. V domácom šlágri 9. kola zdolali dovtedy druhý Zvolen. Posledná Žilina opäť prehrala, hoci v Banskej Bystrici viedla už o tri góly. ,aktualizované

Trenčín opäť s výhrou, doma si poradil s Martinom

Mierne aktívnejší prístup Trenčína priniesol v poslednej tretine domácemu tímu úspech.

Žilina zaknihovala ďalšiu prehru, brankár Košíc vychytal nulu

Hokejisti Žiliny mimo zápasu s dvadsiatkou nevyhrali ani ôsmy zápas v sezóne.

Gólová nádielka vo Zvolene, domáci zdolali Piešťany po predĺžení

Hrdinom zápasu sa stal Puliš, ktorý sa preštrikoval cez troch hráčov a sólom zabezpečil Zvolenu víťazstvo.,aktualizované

Barani otočili zápas, Popradu pripravili prvú domácu prehru

O výhre hosťujúceho celku rozhodla posledná tretina, v ktorej hokejisti Banskej Bystrice strelili štyri góly.

Skalica prekvapila, v Nitre zvíťazila 2:1

Za Skaličanov skórovali Bezúch a Štumpf.,aktualizované

Trenčín zdolal Nitru 2:1, pre Lintnera posledný zápas

Košice prehrali s Popradom 0:1 po predĺžení a samostatných nájazdoch.,aktualizované

Martinský hokejový klub hlási posilu so zámorskými skúsenosťami

Obranné rady Martinčanov tak privítali po majstrovi sveta z Göteborgu Petrovi Smrekovi aj ďalšiu výraznú posilu.

Trenčín vyhral vo Zvolene 1:0 po samostatných nájazdoch

Hrdinom zápasu sa stal Róbert Petrovický. ,aktualizované

Žilina opäť bez výhry, Martinu podľahla v nájazdoch

Žilina tak okrem zápasu s dvadsiatkou v tejto sezóne stále nevyhrala. ,aktualizované

Majster z Košíc vyhral v Skalici, Hylák s čistým kontom

Od úvodného buly držali iniciatívu v hre hostia.

Po desaťgólovej prestrelke si berú Bystričania spod Zobora tri body

Najúspešnejším strelcami boli Henrich Ručkay z Nitry a hosťujúci Block, ktorí strelili zhodne po dva góly.

Pašekovi debut nevyšiel, Piešťany prehrali v Poprade

Pred úvodným buly si v Poprade uctili minútou ticha pamiatku zosnulej trénerskej legendy, Popradčana Jozefa Ivana. ,aktualizované

Hokejovú dvadsiatku dnes porazil Martin

Stretnutie si pozrelo dvestosedemdesiatsedem divákov.,aktualizované

Defenzívu hokejového tímu Banskej Bystrice vystuží Luža s Jaborníkom

Patrik Luža prichádza pod Urpín na striedavý štart z tímu slovenského účastníka KHL Slovana Bratislava.

Dušan Pašek odmietol ponuky zo zahraničia, dohodol sa s Piešťanmi

Po tom, čo "havrani" minulý týždeň angažovali Rastislava Konečného, posilnili svoj káder o ďalšieho útočníka.

Zvolen odmieta nastúpiť na dohrávku s B. Bystricou bez fanúšikov

Na základe stredajšieho rozhodnutia spoločnosti Pro-Hokej dohrajú duel bez divákov 7. októbra od 17.00 h.

Zvolen s B. Bystricou dohrajú prerušený zápas 7. októbra bez divákov

Rozhodcovia tradičné slovenské derby ukončili pre oheň v sektore hostí a následné zadymenie hracej plochy.

HKM Zvolen sa odvolá voči pokute od SZĽH

Polícia identifikovala páchateľa a je proti nemu vedené trestné stíhanie. Klub si iod neho bude nárokovať náhradu za udelenú pokutu.

Trenčín si postrážil tri body, dvadsiatku zdolal tesne 2:1

Jediný gól reprezentačnej dvadsiatky strelil Jendroľ. ,aktualizované

HKM Zvolen dostal od disciplinárky pokutu 4500 eur

Športovo-technické doriešenie nedohraného zápasu 1. kola Tipsport extraligy proti Banskej Bystrici je v kompetencii spoločnosti Pro-hokej, ktorá vynesie ortieľ do 48 hodín.

Hokejisti Nitry vyhrali vo Zvolene 4:3, Skalica dostala výprask

V nedeľu pokračovala 5. kolom hokejová Tipsport extraliga.,aktualizované

Hokejisti Popradu porazili Trenčín 4:1, štvrtá prehra Žiliny v sérii

Kombinačnú akciu na jeden dotyk zakončil ponad Kostúrovu lapačku skúsený Radivojevič.,aktualizované

HK Orange zdolal Zvolen po nájazdoch 5:4

Napriek výborným výkonom domáceho celku si veľa divákov cestu na štadión nenašlo, prišlo len 535 ,aktualizované

Dukla Trenčín je oporou pre syna Miroslava Hlinku Michala

V žltočervenom drese naskočil do stretnutia aj Michal Hlinka, ktorý po tragickej smrti otca Miroslava našiel oporu v spoluhráčoch.

Trenčín zdolal Skalicu 4:3, rozhodnutie padlo až v nájazdoch

Víťazný gól Trenčína zaznamenal príklepom spomedzi kruhov Lintner.,aktualizované

Košice zdolali Martin po nájazdoch, Poprad deklasoval Žilinu

Hokejisti HK Poprad zvíťazili v nedeľňajšom súboji 2. kola Tipsport extraligy 2014/2015 na domácom ľade nad MsHK DOXXbet Žilina presvedčivo 5:1. S ôsmimi bodmi vedú tabuľku najvyššej domácej súťaže. ,aktualizované

HK Nitra získala ruského obrancu Jerjomenka

Dvadsaťštyriročný hokejista má skúsenosti z KHL.

Poprad vyhral doma nad Nitrou, Skalica zvíťazila v Žiline

Hokejová extraliga dnes odštartovala zápasmi prvého kola.,aktualizované

Marián Hossa strelil najkurióznejší gól kariéry, a to hneď dvakrát

Slovenská hviezda NHL sa predviedla parádnym kúskom v domovskom Trenčíne. ,aktualizované

Hokejisti Žiliny si poradili s HK Orange 3:1

Žilinčania si tak po víťazstve vo vloženom kole Tipsport extraligy zapísali do tabuľky prvé tri body v sezóne.,aktualizované