Tipsport Liga

Hokejisti HC'05 iClinic Banská Bystrica sú prvým finalistom play off

Postup spečatili v stredu v šiestom semifinále domácim triumfom nad obhajcom trofeje HC Košice 4:1.,aktualizované

Play off: Hokejisti HKM Zvolen zvíťazili v 5 semifinále v Nitre 5:2

V sérii na štyri víťazstvá sa tak ujali vedenia 3:2. Zápas číslo šesť je na programe vo štvrtok 7. apríla.,aktualizované

Hrnka udržal Košice v hre: Veril som si a tréner to vycítil

Hráči Banskej Bystrice uspeli v prvých dvoch zápasoch semifinálovej série a do Steel arény si išli pre posledné víťazstvo potrebné na postup do finále.

Zvolen chce pod Zoborom vyhrať, Nitra zlepšiť efektivitu

Doposiaľ so súperom vyhrali oba zápasy iba tesne o gól, keď sa mohli oprieť o výkony brankára Samuela Baroša.

Oremus sa stal generálnym manažérom MHKM Skalica

Nahradil generálneho manažéra Martina Hrnčára, ktorý odišiel do juniorskej reprezentácie Slovenska.

Zvolenskí hokejisti zvíťazili nad Nitrou 1:0

Domáci hokejisti mali veľmi dobrý vstup do zápasu. Už po 123-och sekundách išli do vedenia. ,aktualizované

Nitra zdolala v semifinále Zvolen presvedčivo 5:2

Až v tomto zápase bol vo Zvolene plný štadión, zásluhu na tom majú fanúšikovia z Nitry, ktorí obsadili celú západnú tribúnu a bolo ich počuť viac ako domácich priaznivcov.

Tipsport liga: Bystričania krotia eufóriu, Košice chcú sériu otočiť

Stav série Banská Bystrica – Košice je 3:1, takže piaty semifinálový duel môže byť posledným medzi touto dvojicou.

Barani sú jedno víťazstvo od postupu do finále. Košice zdolali 3:2

Barani si môžu postup do finále zabezpečiť už v pondelok na košickom ľade.,aktualizované

Košice zdolali Banskú Bystricu a znížili stav semifinálovej série

Vo štvrtkovom treťom dueli triumfovali 2:1 po nájazdoch, ten rozhodujúci premenil Peter Bartoš. ,aktualizované

Kobezdu sklamala efektivita, Dukle chce nájsť nového trénera

Dukla zakončila základnú časť na piatej priečke.

Zvolen zvíťazil na ľade Nitry. Semifinálovú sériu vyrovnal na 1:1

O víťazstve ´rytierov´ v mimoriadne vyrovnanom stretnutí rozhodol v 66. minúte obranca Daniel Krejčí. ,aktualizované

Nitra vstúpila do semifinálovej série výhrou. Zvolen zdolala 4:1

Za domácu Nitry sa dvakrát zapísal do listiny strelcov Pupák. ,aktualizované

Spokojný Handzuš: Košiciam sme vnútili našu hru

Hokejisti Banskej Bystrice dali zabudnúť na papierové predpoklady a prvé dva zápasy semifinále Slovnaft play off Tipsport ligy vyhrali.,aktualizované

Banská Bystrica porazila Košičanov, o triumfe rozhodla v prvej tretine

Košičania začali druhú tretinu s viditeľnou snahou o kontaktný gól. V prostrednej časti zlepšili pohyb a barani ich viackrát zastavili iba za cenu vylúčenia.

Zvolenčania si na Nitru veria, chcú byť vo finále

Zvolenčanom bude chýbať zranený obranca Demiters.,aktualizované

Barani vyhrali v Košiciach. Oceliarom vstup do semifinále nevyšiel

Druhý zápas je na programe v pondelok 28. marca o 17.00 h opäť v košickej Steel aréne.,aktualizované

Nové Zámky stratili v baráži prvé body, prehrali s Bardejovom

Právo štartovať v budúcej sezóne najvyššej domácej súťaže si vybojujú prvé dva tímy vo finálnej verzii tabuľky.

Banskobystričanom uľahčili postup neefektívni Trenčania

Barani vyhrali štvrťfinálovú sériu s Duklou Trenčín 4:1 na zápasy, keď až tri duely dokázali vyhrať na nulu.