Tipsport Liga

HKM Zvolen porazil Duklu Trenčín v 10. kole Tipos extraligy

Trenčania sa v prvých dvoch striedaniach zahryzli do súpera, mali tlak, no ten trval len necelých 90 sekúnd. Potom prevzali taktovku zápasu do rúk domáci hokejisti.

Nitra zdolala HC Nové Zámky pp v 10. kole Tipos extraligy

V 22. minúte takmer Hatala prekonal O’Connora, ale ten reflexívne zastavil puk pred bránkovou čiarou. ,aktualizované

Nitra v 10. kole natiahla víťaznú sériu, rozhodol Hrnka

Hráči spod Zobora vyhrali 3:2 po predĺžení a víťaznú šnúru natiahli už na šesť stretnutí.

Hráči HK Spišská Nová Ves nestačili na HC Košice v 10. kole

Východoslovenské derby sa hralo naposledy medzi Spišskou Novu Vsou a Košicami 12. februára 2010.,aktualizované

Hokejisti Dukla Ingema Michalovce podľahli HC GROTTO Prešov v 10. kole

V 11. minúte mohol skóre otvoriť domáci Chalupa, ale brankár Bespalov mu pohotovým zákrokom nedoprial radosť.

Banská Bystrica chce v decembri hrať už doma

Hráči HC '05 v úvode extraligového ročníka hrajú všetky zápasy na klziskách súperov.

Slovan angažoval kanadského brankára Windsora

V ročníku 2020/2021 odchytal v drese Orlando Solar Bears v súťaži ECHL 45 zápasov, v ktorých mal 91,4-percentnú úspešnosť zásahov a priemer 2,78 inkasovaného gólu na zápas.

Tipos extraliga: Zvolen triumfoval, Prešovčania prehrali so Slovanom

Hokejisti HC Slovan Bratislava zvíťazili v 9. kole Tipos extraligy na ľade Prešova 4:2. Nováčik tak prehral štvrtý duel v sérii a naďalej okupuje poslednú priečku v tabuľke. ,aktualizované

HK Spišská Nová Ves porazil HK Trenčín v 8. kole Tipos extraligy

Druhá tretina začali presilovkou domácich, ktorú nevyužili a po nej Černý po prihrávke Atwala vyrovnal na 1:1. ,aktualizované

Nitra sa aj po 8. kole drží na čele tabuľky

Tretia priečka patrí Slovanu Bratislava, ktorý prehral doma s Banskou Bystricou 2:3 po predĺžení a nájazdoch.

Slovan Bratislava podľahol hráčom HC 05 Banská Bystrica

Rozhodujúci gól si pripísal Brian Ihnačák.,aktualizované

Hokejisti HKM Zvolen porazili HK Poprad v 8. kole Tipos extraligy

Na začiatku druhej tretiny nevyužil únik útočník HKM Jedlička a neujala sa ani tvrdá strela Ullyho.

Hráči HK Nitra zdolali HC GROTTO Prešov v 8. kole Tipos extraligy

Nezáživný úvod stretnutia sa v polovici dejstva rozbehol na slušné gólové predstavenie. ,aktualizované

Hráči HC Košice porazili HC Nové Zámky v 8. kole Tipos extraligy

Hostia sa v úvode druhej časti snažili skorigovať skóre, viackrát sa usadili v pásme súpera, ale bez gólového efektu. ,aktualizované

TEL: Obranca Zekucia skončil v Spišskej Novej Vsi

Zekucia prišiel do tímu pred sezónou 2021/2022 po tom, čo uspel na skúške.

TIPOS EXTRALIGA: Nitra je nový líder, Prešov klesol na posledné miesto

Posledný je už Prešov, ktorý prehral z uplynulých piatich zápasov štyri, tentokrát nestačil na Košice. Oceliari v derby zdolali svojho suseda 2:1.,aktualizované

HK Poprad už bez útočníka Basarabu

Po odchode Basarabu sú v kádri popradského tímu štyria legionári.

TIPOS EXTRALIGA: RTVS ponúkne z extraligy dva priame prenosy týždenne

Hokejová etraliga sa bude v RTVS naďalej objavovať aj v spravodajských reláciách Góly – body – sekundy a v rozhlasovom vysielaní v rámci spravodajstva na všetkých okruhoch.

TEL: Nové Zámky angažovali Kanaďana Langkowa

V sezóne 2020/2021 sa o angažovanie Langkowa snažil HC Košice, ktorý s ním počas sezóny podpísal zmluvu.

Bartánus načal piatu stovku bodov vytúženým víťazstvom: Pomôže nám

Bartánus sa vrátil do košického klubu pred sezónou 2021/2022, v ktorej by mal byť jeden z lídrov.

TEL: Slovan vyhral v Nitre a vystriedal ju na čele, prvé body Košíc

"Oceliarov" nasmeroval za víťazstvom útočník Marek Bartánus, ktorý ziskom 3 bodov za 2 góly a 1 asistenciu prekonal métu 400 bodov v najvyššej slovenskej súťaži.,aktualizované

Ščerbak nastúpi za Banskú Bystricu už v piatok v Trenčíne

Novú posilu Bystričanov v roku 2014 draftoval Montreal už v prvom kole z celkového 26. miesta.

Slovanu odrátajú tri body, previnil sa voči Súťažnému poriadku

Slovan sa totiž v zápase 1. kola proti Dukle Trenčín (4:1) previnil voči Súťažnému poriadku SZĽH. ,aktualizované

Michalovce zvíťazili v dohrávke 3. kola Tipos extraligy nad HC Košice

Michalovčania majú po troch zápasoch na konte 6 bodov a patrí im šiesta priečka, Košičania sú ako jediný tím zatiaľ bez bodu.

Americký obranca Wehrs mieri na výpomoc z Miškovca do HC Košice

Klub z Miškovca uviedol, že Wehrsov angažmán v Košiciach je začiatkom úzkych väzieb s Miškovcom.

Liga vstúpi do 29.sezóny, majster Zvolen privíta nováčika zo Spišskej

Pred novou sezónou hrozilo, že najvyššiu súťaž opustí väčšina tímov združených v Asociácii profesionálnych hokejových klubov (APHK).

Na novú sezónu sa teší aj sedemnásťročný obranca Šimon Nemec, ktorý verí, že sa postupne prepracuje medzi lídrov HK Nitra. ,aktualizované

TIPOS EXTRALIGA: Tímy môžu v baráži nasadiť maximálne 5 legionárov

Výkonný výbor SZĽH schválil pravidlo, že ak v SHL zvíťazí farmárske alebo B-mužstvo extraligového klubu, postúpi do baráže zdolaný finalista SHL.

Spišiaci chcú ukázať charakter, Mosnár: Veľa ukáže už úvod extraligy

Extraligový nováčik počíta s predpokladaným rozpočtom vo výške približne 1 milióna eur. Sú v tom zahrnuté náklady na A-mužstvo, ale aj na celkový chod klubu.

Poprad podľahol v prírpave Banskej Bystrici

Nové Zámky zvíťazili nad Nitrou.

V utorkových dueloch Slovenského pohára hladké triumfy Košíc a Zvolena

Z víťazstva sa tešili aj Košičania, ktorí triumfovali v Martine 8:2.

Ruský útočník Paršin sa vrátil do HC Košice, Réway v klube skončil

Paršin už v Košiciach krátko pôsobil v predčasne ukončenej sezóne 2019/2020.

TEL: Francúzsky obranca Crinon zamieril z Michaloviec do Trenčína

Pre Crinona pôjde o prvé pôsobenie v najvyššej slovenskej súťaži.

TEL: Francúzsky útočník Ville skončil v HK Spišská Nová Ves

Ville absolvoval v tíme trénera Miroslava Mosnára skúšku počas ktorej odohral sedem prípravných zápasov.

TEL: Francúz Crinon a Poliak Paš neuspeli na skúške v Michalovciach

Okrem Crinona a Paša bol v nedávnom období na skúške v Michalovciach aj slovenský obranca Sebastián Droppa.

Novou posilou pre defenzívu Nitry je Američan Raskob

Veríme, že Willie u nás naplno ukáže svoj veľký potenciál a nadviaže na výkony jeho severoamerických predchodcov v našom drese, uviedol pre klubový web prezident HK Nitra Miroslav Kováčik.

TIPOS EXTRALIGA: Banská Bystrica angažovala J. Brejčáka

Pre 32-ročného obrancu ide o návrat do známeho prostredia. Dres Banskej Bystrice už obliekal v sezónach 2017/2018, ktorú zakončil ziskom majstrovského titulu a 2019/2020.

Krivošík zamieril na ročné hosťovanie do HK Nitra

Sme veľmi radi, že sa nám podarilo dotiahnuť príchod tohto veľmi talentovaného 22-ročného slovenského útočníka, povedal prezident HK Nitra Miroslav Kováčik.

Halama sa presúva Michaloviec do Spišskej Novej Vsi

Marco je po neúspešnom štarte v Michalovciach správne nabudený a ja verím, že práve v našom drese ukáže svoju nespornú hokejovú kvalitu, povedal generálny manažér Spišiakov Richard Rapáč.