Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Utorok 23. júl 2024Meniny má Oľga
< sekcia Trenčiansky kraj

ZAÚTOČILA NA NEHO SEKÁČOM NA MÄSO: Svojho druha trafila do hlavy

Ilustračné foto. Foto: TASR Pavol Zachar

Polícia podala podnet na vzatie obvinenej do väzby. V prípade dokázania viny jej hrozí trest odňatia slobody na päť až 12 rokov.

Trenčín 13. júna (TASR) - Trenčiansky policajný vyšetrovateľ obvinil 36-ročnú ženu z okresu Trenčín zo zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu. Sekáčom na mäso zaútočila na svojho druha. Informovala o tom trenčianska krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

"V skorých ranných hodinách žena pod vplyvom alkoholu napadla svojho druha, s ktorým sa najskôr mala pohádať. Z kuchynskej linky zobrala sekáč na mäso a zaútočila na partnera. Útok smerovala na jeho hlavu. Poškodený sa začal bránil, pričom ju chytil za obe predlaktia. Žena ho však zasiahla do temena hlavy, následkom čoho začal silno krvácať," informovala hovorkyňa.

Ako dodala, poškodenému spôsobila sečnú ranu, konala s úmysle spôsobiť partnerovi ťažkú ujmu na zdraví. Po útoku sa snažila krvavé stopy v dome umyť. Polícia žene obmedzila osobnú slobodu, v dychu jej namerali 3,38 promile alkoholu. Polícia podala podnet na vzatie obvinenej do väzby. V prípade dokázania viny jej hrozí trest odňatia slobody na päť až 12 rokov.