Nedela 19. máj 2024Meniny má Gertrúda

UEFA EURO

Česi remizovali v D-skupine s Chorvátmi 1:1

V glasgowskom Hampden Parku otvoril skóre v prvom polčase Patrik Schick z penalty, po zmene strán vyrovnal Ivan Perišič. ,aktualizované

Eriksena po úspešnej operácii prepustili z nemocnice

Dvadsaťdeväťročný stredopoliar predtým absolvoval operáciu, pri ktorej mu implantovali kardioverter-defibrilátor.

Tarkovič po Švédsku: Treba si uvedomiť, proti komu sme hrali

V základe SR prišlo k dvom rošádam, Lukáša Haraslína nahradil Martin Koscelník a indisponovaného Jakuba Hromadu Patrik Hrošovský, ktorý nesklamal.

Slováci prehrali v druhom dueli v E-skupine na ME so Švédskom

Účinkovanie v základnej skupine uzavrú v stredu 23. júna, keď o 18.00 SELČ nastúpia v Seville proti domácemu Španielsku.,aktualizované

Ohlasy médií: Slováci si zarobili na problémy

Slováci urobili všetko pre to, aby Švédi nezvíťazili. Emil Forsberg však dokázal chladnokrvne umiestniť pokutový kop presne k žrdi a prekonal Martina Dúbravku.

ONLINE EURO: ŠVÉDSKO vs SLOVENSKO

Sledujte ONLINE druhé vystúpenie futbalistov Slovenska v E-skupine na ME 2020.,aktualizované

Busquets mal negatívny test a opätovne sa pripojil k Španielom

Španielsko sa v poslednom skupinovom zápase stretne v stredu 23. júna so Slovenskom opäť v Seville.,aktualizované

Sommer sa po narodení dcéry vrátil do švajčiarskeho tímu

Švajčiari uzavrú účinkovanie v A-skupine nedeľným duelom v Baku proti Turecku.

Pokračovanie Eriksena v Interi je pre ICD-defibrilátor ohrozené

Do Interu prišiel v januári 2020 z Tottenhamu Hotspur.

Švajčiari a Turci zabojujú o postupovú nádej

Predchádzajúci vzájomný zápas Švajčiarska s Tureckom sa odohral na ME pred trinástimi rokmi. Turci zvíťazili v Bazileji 2:1.

Taliani hrajú proti Walesu o potvrdenie suverenity

Mužstvá celkovo odohrali deväť vzájomných zápasov, sedem z nich vyhrali Taliani.

Slováci proti Švédom s Hrošovským i Koscelníkom

V strede poľa operovali štítoví hráči Juraj Kucka s Hrošovským, nad nimi kapitán Marek Hamšík a na krídlach duo Martin Koscelník, Róbert Mak. Na hrote útoku nastúpil opäť Ondrej Duda.

Fanúšikovia veria v druhý triumf Slovákov, stihli pamiatky aj krčmičky

Podľa mňa vyhráme, ale bod stačí, predpovedá jeden zo slovenských fanúšikov.

Enrique žiada dôraz v koncovke, Poliaci chcú prekvapiť

Celkovo vyhralo Španielsko osem z desiatich vzájomných súbojov, v roku 2010 v Murcii rozstieľalo súpera v príprave pred MS v JAR 6:0.

Francúzi chcú v budapeštianskej páľave spečatiť postup

Tím podal proti Portugalsku sympatický výkon a proti obhajcovi titulu mal na dosah zisk bodu. V závere stretnutia však trikrát inkasoval.

Nemci budú hrať proti Portugalsku s nožom na krku

Portugalci vstúpili do šampionátu výhrou 3:0 nad Maďarskom, ktorá sa však nerodila ľahko.

De Bruyne poslal Belgicko do vyraďovačky, Dáni o šancu s Ruskom

Eriksen sa zotavuje v nemocnici neďaleko štadióna.

Holanďania majú postup vo vrecku, De Boer: Môžeme zdolať každého

"Oranjes" potvrdili v skupine pozíciu favorita, k trojbodovému zápisu proti Rakúsku ich už v 11. minúte nasmerovala premenená penalta Memphisa Depaya po faule Davida Alabau na Denzela Dumfriesa.

Kouč Švédov pred zápasom so SR: Bude to úplne iné ako v Seville

Rozhodne sa posnažíme o dosiahnutie najlepšieho výsledku, ktorým je víťazstvo, povedal Andersson.

Holandsko zdolalo Rakúsko, zabezpečilo si víťazstvo v skupine

Holanďania ukončia svoje účinkovanie v skupinovej fáze v pondelok 21. júna proti Severnému Macedónsku opäť v Amsterdame. ,aktualizované

Belgicko zdolalo Dánsko 2:1 a postupuje do osemfinále

Dánsko utrpelo druhú prehru a bez bodu je posledné.,aktualizované

EURO: Ukrajina zdolala Severné Macedónsko

V závere už zúfala snaha nováčika k vyrovnaniu neviedla, hoci sa Trajkovski ešte dvakrát dostal do zakončenia.,aktualizované

Idú na dno síl, nič nám zadarmo nedajú, varuje Hamšík pred Švédmi

Celá slovenská výprava sa v stredu, dva dni pred duelom nechala otestovať PCR testami, vo štvrtok prišli nepriaznivé správy o pozitivite hráča Denisa Vavra a člena realizačného tímu.

Klostermann sa zranil a Nemcom nepomôže proti Portugalčanom

Naopak, tréner Joachim Löw môže opäť počítať s Jonasom Hofmannom, ktorý sa dal dokopy po zranení kolena.

V slovenskej výprave na ME sa objavil covid, Vavro je v karanténe

Do karantény musel putovať obranca Denis Vavro a aj jeden člen realizačného tímu.,aktualizované

Angličania proti Škótom s vidinou postupovej istoty

Škóti napriek ofenzívnej snahe nestačili na Česko a vzhľadom na silu Anglicka a ich ďalšieho súpera Chorvátska nie sú ich postupové vyhliadky ideálne.

Česi v prípade výhry postúpia, Chorváti o prvé body

Česi mali ideálny vstup do turnaja, keď Škótov zdolali 2:0. Zaujal najmä druhý gól Patrika Schicka, ktorý skóroval z polovice ihriska.

TASR a AFP upozorňujú na hoax

Aj lekár nemeckej reprezentácie Tim Meyer na tlačovej konferencii 13. júna vyvrátil fámy o očkovaní.

Taliani postúpili a natiahli série, Bale strojcom waleskej výhry

Turci sú na šampionáte zatiaľ veľkým sklamaním. Po odovzdanom výkone a prehre 0:3 v otváracom dueli s Talianskom nestrelili gól ani v druhom vystúpení.

Eriksen dostane prístroj na monitorovanie srdcového rytmu

Federácia zároveň požiadala o pokoj a súkromie pre Eriksena a jeho rodinu v nasledujúcom období.

Sommer opustil švajčiarsky tím na ME, bude druhýkrát otcom

Zatiaľ nie je známe, kedy sa tridsaťdvaročný brankár Borussie Mönchengladbach opäť pripojí k tímu.

Rusi uspeli aj s nožom na krku, Čerčesov: Hrali sme ako tím

Jeho náprotivok Markku Kanerva bol presvedčený, že jeho tím si zaslúžili aspoň bod.

Aké boli prvé slová futbalistu Dánska Eriksena po oživení na ihrisku?

Nemecký lekár Jens Kleinefeld uviedol pre nemecké médiá, že dvadsaťdeväťročnému stredopoliarovi dali po niekoľkých minútach masáže srdca krátky elektrický výboj.

Slováci proti Švédom ako lídri, Pekarík: Sú vyvážení a húževnatí

Od Švédov, ktorým na ME chýba zranený Zlatan Ibrahimovič, sa dá očakávať dobre organizovaná hra, to je však aj devíza Slovákov.

Taliani zdolali Švajčiarsko a postúpili do osemfinále ME

Vo svojom druhom zápase v A-skupine zdolali Švajčiarsko 3:0 a so 6 bodmi sú na čele tabuľky.,aktualizované

Poradie strelcov po 6. dni, dvojgóloví sú aj Locatelli a Immobile

Tabuľka po 15 z 51 zápasov.

Wales zdolal v Baku Turecko a priblížil sa k postupu

Na konte majú štyri body. Turci sú bez bodu poslední.,aktualizované

ME2020: Ruský obranca Fernandes skončil v nemocnici

Rusi už prišli o 37-ročného veterána Jurija Žirkova, ktorý si poranil stehenný sval v zápase s Belgickom (0:3).

Pogba potvrdil, že Rüdiger ho pohrýzol

Pogba sa následne sťažoval u rozhodcu.

Rusi sa dočkali prvého víťazstva na ME, v Petrohrade zdolali Fínsko

V Petrohrade strelil jediný gól Alexej Mirančuk v nadstavenom čase prvého polčasu.,aktualizované